dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł58 m² 15 086,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa cena za mieszkanie na osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m, położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Di Trevi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

672 000 zł58 m² 11 586,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł67 m² 50 082,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Centrum miasta, sąsiedztwo historycznych budynków, ponadczasowy styl nieruchomość na sprzedaż w Apartamentach przy Warzelni, w samym sercu Browarów Warszawskich. Apartamenty przy Warzelni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - nie znajdziesz drugiej tak pięknej Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z obłędnym tarasem oraz dużą loggią na ostatnim piętrze | wysoki standard inwestycji oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

694 028 zł51 m² 13 653,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

536 000 zł44 m² 12 187,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 4 mieszkania 2 pokojowe! Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z dodatkowym poddaszem o pow. ok. 30 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

504 084 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie 2 pokojowe mieszkania! Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią sypialni łazienki Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Poznań,wielkopolskie

388 000 zł25 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowska

Biała Podlaska,lubelskie

344 000 zł55 m² 6 236,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

#rezerwacja# Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 55.14m2, położona jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł70 m² 9 985,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w sercu Zielonej Białołęki przy ul. Skarbka z Gór 128. Jeśli szukasz ustawnego 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konrada I

Głogów,dolnośląskie

359 000 zł53 m² 6 748,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na parterze - osiedle Piastów Śląskich Przestronne i funkcjonalne wnętrze Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,2 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

354 255 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do generalnego remontu - Wrocław, ul. Brzeska we also speak english - feel free to contact us via phone / email / whatsapp / viber Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1982 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 przy ul. Białostockiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łódź,łódzkie

515 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 36,76 m w najbardziej udanej łódzkiej inwestycji ostatnich lat- fuzji podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł60 m² 9 220,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Duże 2pok na karłowicach/czajkowskiego+balkon! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie na Karłowicach przy ul. Czajkowskiego ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Chorzów,śląskie

277 000 zł45 m² 6 210,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Chorzowie przy ul. Wiosennej - idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest słoneczne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 846,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości glam house poleca Państwu przepiękne i bardzo przestronne mieszkanie usytuowane na IX piętrze wieżowca na bydgoskich Bartodziejach. To wygodne i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

529 000 zł105 m² 5 057,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Duże, funkcjonalne i w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie dla siebie lub pod inwestycję. Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta tuż obok Ratusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Dywity,warmińsko-mazurskie

455 000 zł60 m² 7 545,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Dywitach przy ul. Spółdzielczej - 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 168 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 48,8 m > Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

1 038 276 zł71 m² 14 619,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Mieszkanie nr 150 znajdujące się na 6 piętrze budynku wielokondygnacyjnego z windą o powierzchowni 71,02 m kw! - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książęca

Wieliszew,mazowieckie

740 000 zł59 m² 12 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Wieliszewie! Marzysz o spokojnym miejscu dla swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania w Wieliszewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

568 000 zł54 m² 10 616,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie z przestronnym salonem i przynależnym, zewnętrznym miejscem parkingowym Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład mieszkania - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym apartamentowcu z 2018 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Skórzewo,wielkopolskie

558 000 zł48 m² 11 673,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim premium | Skórzewo, ul. Antonio Vivaldiego Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Sowińskiego 54 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,90 m położone na 4. piętrze w budynku z lat 70. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

496 440 zł39 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,40 m , położone na drugim piętrze nowego budynku w inwestycji przy ul. Cedrowej w Gdańsku. Osiedle w trakcie realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

598 641 zł23 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Luksusowy kompleks oferuje 130 pokoi hotelowych. Dostępne powierzchnie od 22.57 - 32.05 mkw. Ceny od 597 411 zł - 782 630 zł zł Znajdzie się tu wiele atrakcji zarówno dla miłośników życia na wodzie,.