dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

359 000 zł30 m² 11 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

nr A/2/2/121 Świetna inwestycja! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 29,8 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

579 000 zł51 m² 11 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M19 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 51 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek 67 m2 odbiór mieszkań: II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

907 367 zł68 m² 13 326 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne, dwustronne mieszkanie z ogródkami. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

413 324 zł29 m² 14 386,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 28,73 m2 w nowej inwestycji premium o podwyższonym standardzie na poznańskim Górczynie - bezpośrednio przy nowo projektowanym 12 ha miejskim parku. Idealne dla/pod: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł39 m² 17 251,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna Inwestycja / Widok na pkin / 2 pokoje / 38,78 m2 / Piwnica / Rondo onz 5 minut Ustawne, rozkładowe z dużym potencjałem aranżacyjnym 2 pokoje, w stanie do generalnego remontu, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie Tarnowskie Góry, strzybnica Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze niskiego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł55 m² 13 519,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie- ul. Ptasia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 230,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z loggią i klimatyzacją | Białołęka, ul. Dziatwy 18 Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,73 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 911,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Poszukują Państwo 2. pokojowego mieszkania gotowego do wejścia? Przedstawiona nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

695 000 zł43 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Kraków, bonarka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Walerego Sławka / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

180 000 zł33 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną, bezczynszową kawalerkę o powierzchni 33,12 m , położoną na komfortowym parterze w kameralnym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

489 000 zł46 m² 10 584,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Piastów os. "Warszawska"- al. Wojska Polskiego - do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie. Czwarte piętro w niskim bloku z lat 70-tych (rama H), po termoizolacji. Mieszkanie rozkładowe, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 109 910 zł53 m² 21 025 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu niepowtarzalną okazję nabycia trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,19 m2, położonego na parterze w nowoczesnej inwestycji na Starym Podgórzu! W cenie oferty zawarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Suwałki,podlaskie

459 000 zł75 m² 6 148,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nie przegap! Takie okazje szybko znikają! Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Klonowej o powierzchni 74,65 m - pełne przestrzeni i światła! 4-pokojowe, ustawne, dwustronne mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Łódź,łódzkie

399 735 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

O fuzji: deweloper Echo Investment wybudował na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 803 zł37 m² 17 562,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,79m2 + ogródek 31m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolbe

Piła,wielkopolskie

320 000 zł60 m² 5 369,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,9 m , położone na 4. piętrze (ostatnim) w niskim bloku z lat 80. przy ul. Ojca Maksymiliana Kolbe w Pile. To bardzo wygodna i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łagoszów Mały

Łagoszów Mały,dolnośląskie

242 000 zł61 m² 3 986,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkasz w bloku i brakuje Ci zielonego azylu? Chcesz mieć własne miejsce do relaksu ? Masz dość miejskiego zgiełku ale mimo to chcesz mieć blisko do Głogowa? Mam dla Ciebie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żeglarska

Toruń,kujawsko-pomorskie

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w ścisłym centrum zabytkowej Starówki Torunia z widokiem na pomnik Kopernika. z uwagi na to położenie idealne na apartament/apartamenty. Można wykorzystać ten potencjał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł48 m² 9 958,42 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie położone na os. Zawadzkiego o powierzchni 48,10 m2. Nieruchomość położona na 9 piętrze w 12 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

858 000 zł66 m² 12 960,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

A2-56 Nie płacisz prowizji! Nie płacisz podatku pcc! Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Przedsprzedaż! Mieszkanie o powierzchowni 66,12 m2 znajdujące się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

875 294 zł85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla Kupujących! Bez pcc! Płacisz tylko za m2 :) Dębowa 51 - Twoje spokojne mieszkanie na pograniczu Krakowa i Wieliczki Termin oddania max 03/2026! Ta kameralna inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakietników

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2! Warszawa ursus/centrum. Usytuowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym, ogrodzonym bloku z lat 70-tych., (z windą, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, przestronne mieszkanie na Os. Górczyn, ul. Siedzikówny Inki. Pow. 82m2 na 1 poziomie i 2 piętrze budynku. Osiedle z 2008r., zagospodarowane, z licznymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł37 m² 19 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane w sercu Warszawy przy ul. Nalewki 5. Lokal znajduje się na 3. piętrze 4-piętrowego budynku z 1959 roku, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Białystok,podlaskie

549 000 zł135 m² 4 054,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

-Oferta zarezerwowana- na sprzedaż mieszkanie w domu wolnostojącym z osobnym wejściem, oraz placem od frontu. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Wnętrza są w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Jana Pawła II

Starogard Gdański,pomorskie

379 000 zł34 m² 11 216,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesną kawalerka inwestycji Moderato! Kociewskie Nieruchomości oferują Państwu nowoczesną kawalerkę inwestycji Moderato położoną w Starogardzie Gdańskim, przy Alei Jana Pawła II - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: kawalerka we Wrocławiu Adres: ul. Spiżowa (grabiszyńska), wrocław Cena: 449 900 zł Powierzchnia: 36m | Piętro: 1/4 | Rok budowy: 1936 r. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub dla siebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

438 000 zł47 m² 9 329,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz przestronnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania na Chyloni z dużym balkonem? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - przestronny balkon, - mieszkanie gotowe do wejścia, - piwnica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

836 291 zł63 m² 13 416 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł48 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Howell. Całość znajduje się na terenie zamkniętym z całodobową ochroną. Atutem nieruchomości jest pięknie zadrzewiony teren zielony wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

665 000 zł48 m² 13 941,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: mieszkanie połozone w dzielnicy Podgórze Duchackiem (ul. Bochenka), która charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł57 m² 34 747,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam apartament na sprzedaż, znajdujący się w znakomitym kompleksie mieszkaniowo usługowym - Browary Warszawskie. Realizujący go deweloper Echo Investments w 2022 otrzymał prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 900 zł55 m² 5 103,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 3-pokojowe (pow. użytkowa 54,84m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Bocianowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

564 000 zł46 m² 12 260,90 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i zapytaj o dodatkowy rabat - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie o pow 48 mkw zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z cegły, gotowe do wprowadzenia po odświeżeniu odmalowaniu ścian. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł34 m² 9 870,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Drukarska, szczecin | 34 m Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

1 379 000 zł80 m² 17 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty: przestronny apartament na nowoczesnym osiedlu. Kilkuletni budynek z wieloma udogodnieniami, mieszkanie idealne dla rodziny z jednym lub większą ilością dzieci. Lokalizacja: impuls to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

999 000 zł56 m² 17 782,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu 56,18 m2 na których mamy do dyspozycji 3 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie, przedpokój i łazienka z wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Garby,wielkopolskie

439 252 zł55 m² 8 031,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Polecam na sprzedaż mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij