dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż - Podgórska Park, wieliczka 0 % prowizji od klienta kupującego Marzysz o nowoczesnym apartamencie w spokojnej i zielonej okolicy, ale z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Poznań,wielkopolskie

1 240 000 zł65 m² 18 995,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Perfumiarnia - Nowoczesny apartament w sercu Poznania Śniadeckich 10a, poznań | 65,28 m | stan deweloperski | 5. piętro | komórka lokatorska + miejsce w hali garażowej Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, jasnego i komfortowego mieszkania na wrocławskim Jagodnie! To idealne miejsce dla osób ceniących funkcjonalność, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Lubin,dolnośląskie

328 000 zł44 m² 7 404,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,30 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie - Prądocin, os. Cudne Chmielniki Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m ( 56 m użytkowej) , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

548 900 zł57 m² 9 704,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio bez prowizji bez pcc nowa cena - tylko dziś! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Poznaniu - Starołęka | Okazyjna cena! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmonautów

Tarnobrzeg,podkarpackie

170 000 zł29 m² 5 817,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka w Tarnobrzegu położona w świetnej lokalizacji przy ul. Kosmonautów 2. To świetna okolica, przepełniona zielenią z które w ekspresowym tempie dostaniemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

529 980 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doradca klienta: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,15 m2 z ogródkiem, położone na cichym osiedlu Stabłowice. Otoczenie nieruchomości: 1,5 km do stacji kolejowej Wrocław Pracze. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł66 m² 17 459,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Woli / Loggia 4 m2 / Garderoba / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia, sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł73 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z dużym tarasem. Promocja - 2 miejsca w hali garażowej gratis! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego apartamentu premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

343 500 zł27 m² 12 908,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji - atrakcyjna cena, szybki dojazd do centrum. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z balkonem, zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Pabianice,łódzkie

205 000 zł34 m² 6 084,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyczne Mieszkanie w Kamienicy - Centrum Pabianic Na sprzedaż mieszkanie położone w sercu Pabianic, w zadbanej kamienicy przy centrum miasta. Powierzchnia 33,69 m2 Piętro: 1 Jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bonin

Bonin,zachodniopomorskie

329 000 zł64 m² 5 173,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Blisko miasta, na spokojnym osiedlu w miejscowości Bonin czeka na Ciebie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,59 m2. Nieruchomość znajduję na 3 i ostatnim piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku w Polkowicach. Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont (wraz ze wszystkimi instalacjami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł34 m² 13 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Poszukujesz wyjątkowego miejsca w samym centrum, które łączy spokój, funkcjonalność i prestiż? Ten nowoczesny lokal z własnym ogródkiem, położony obok ch Magnolia, spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Dunikowskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

628 400 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,84 m , położone w nowoczesnym budynku z 2011 roku, na ulicy Siemieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 250 zł31 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł40 m² 12 911,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu nieruchomość o powierzchni 39,5m kwadratowych. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z 2013 roku, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz mieszkania w centrum z ogródkiem? Cenisz sobie duże przestrzenie? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Wołomin,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 maja w Wołominie spokojnej, zielonej i cichej dzielnicy. W okolicy rozciągają się tereny zielone, idealne na spacery, jogging lub zabawy z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

489 000 zł72 m² 6 795,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż gustownie urządzone, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w niskim budynku przy ulicy Chodkiewicza. Nieruchomość mieści się w odrestaurowanej kamienicy, na parterze. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

933 400 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 23 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

594 000 zł42 m² 13 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Warneńskiej. Blok po termomodernizacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł102 m² 5 637,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie 102 m2 w kamienicy 1995 r.-zaledwie 30 letniej. Mieszkanie w stanie do remontu. Idealnie nadaję się do zamieszkania,pod wynajem lub na biuro/kancelarie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35 m przy ul. Chrobrego. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej okolicy nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 444 000 zł85 m² 16 988,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

**na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie - ul. Żelazna, warszawa** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 6. piętrze w zadbanym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

560 000 zł44 m² 12 584,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gdyby generał Maczek miał dziś wracać z misji, to właśnie tutaj by się zatrzymał. Bo kto nie chciałby mieszkać na ulicy swojego imienia, w mieszkaniu jak z katalogu i z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

305 000 zł48 m² 6 354 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w samym centrum Stalowej Woli na osiedlu Jana Pawła II Stalowa Wola rozwojowe miasto z licznymi miejscami pracy, rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ważewskiego

Kraków,małopolskie

1 849 000 zł150 m² 12 326,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i realnymi oszczędnościami? Oto nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

557 269 zł51 m² 11 004,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o komfortowym i przestronnym mieszkaniu w sercu zielonego Wrocławia? Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkania o powierzchni od 38.21 - 91.35m2. (2-5 pokoje). Metraż: 50,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radarowa

Legnica,dolnośląskie

455 000 zł37 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na Legnickich Bielanach przy ul. Radarowej 12. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub jako mieszkanie własne. Nieruchomość ma powierzchnię 37,31 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, prezentuję Państwu mieszkanie na wyjątkowym, kameralnym osiedlu położonym w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ulicy Wiosennej. To inwestycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł60 m² 10 903,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,44 m2 Położone w samym centrum Szczecina na parterze. Idealne pod wynajem krótkoterminowy na Booking Wyjątkowa oferta, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł46 m² 5 238,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne i gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z malutkim balkonem położone na Osiedlu Górniczym w Wałbrzychu. Lokal położony jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł42 m² 19 045,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio nowoczesne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie | 42,16 m + dodatkowa przestrzeń | Gotowe do zamieszkania Sprzedaję bezpośrednio bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

929 500 zł65 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rok 1986. Rana H , mieszkanie na dwie strony , salon ,kuchnia , sypialnia , z garderoba od strony południowej , dwie mniejsze sypialnie od północnej. Winda , 5 piętro , przy mieszkaniu zsyp na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 215 627 zł57 m² 21 185,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania, położonego w prestiżowej okolicy na Krakowskim Zabłociu. To eleganckie mieszkanie o powierzchni 57,38 m o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł29 m² 13 413,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna i ustawna kawalerka o powierzchni 29 m , zlokalizowana w okolicy ul. Świętego Wincentego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lekka

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł31 m² 22 487,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metro młociny 8 min / bielany / 30 m2/ garaż / 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie, które zlokalizowane jest na warszawskich Bielanach przy ul. Lekkiej. Lokal o powierzchni 31,04 m2 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

329 999 zł60 m² 5 499,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 60M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - ok 1000 zł Dobra lokalizacja: - okolice Promenady Niemena - C.H. M1 Komunikacja: - tramwaj - autobus.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij