dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

599 000 zł83 m² 7 234,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż: nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82,80 m komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

749 900 zł54 m² 13 861,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe bardzo ładne dobry funkcjonalny układ-balkon- wójciklicencja 16128-po kapitalnym remoncie-komórka lokatorska-Serdecznie zapraszam Świetna lokalizacja -idealna oferta dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł105 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż we Wrzeszczu Lokalizacja: wrzeszcz, gdańsk Powierzchnia: 105 m (64 m wg księgi wieczystej ze względu na skosy) Opis: typ: przestronne, nieszablonowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

1 008 000 zł68 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Apartament z potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł68 m² 16 209,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, w świetnej lokalizacji i blisko natury to może być właśnie to! Przytulne, słoneczne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego idealne dla rodziny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

680 100 zł48 m² 14 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo ładne przestronne duże 2 pokojowe mieszkanie osobna kuchnia balkon nowy budynek 2015r. z windą wyposażenie w cenie wójciklicencja 16128-okolice 4 parków: kleciński, krzycki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

426 068 zł39 m² 11 043,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja czerwcowa! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe tylko 5.000 zł. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta lokali z całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jordanowska

Kraków,małopolskie

849 000 zł66 m² 12 766,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w krakowie/prądnik biały/tonie o powierzchni 66,5 m pow. po podłodze (50,4 m pow. użytkowej) za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Kunickiego we Wrocławiu. To wyjątkowe mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

493 369 zł29 m² 16 809,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Rowy,pomorskie

549 000 zł43 m² 12 884,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament z widokiem na kanał portowy - Luksus i spokój w samym sercu Rowów! To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Rowy,pomorskie

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Komfort i styl tuż przy kanale portowym! Kawalerka, która pomieści 4 osobową rodzinę, dzięki świetnie rozmieszczonej powierzchni. Apartament od miłośnika Rowów, nigdy niewynajmowany!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł60 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z klimatyzacją, balkonem, garderobą, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

649 000 zł77 m² 8 403,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w podkrakowskich Niepołomicach przy ul. Stefana Batorego, gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem, dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

554 200 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! Oferta Tygodnia! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania i jest ważna do piątku 18.07.2025 r. Prezentowana cena zawiera rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karnieszewice

Karnieszewice,zachodniopomorskie

419 000 zł107 m² 3 904,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dwa mieszkania oraz działka budowlana w Karnieszewicach za jedyne 419 000 zł! Na sprzedaż wyjątkowy pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

549 000 zł82 m² 6 713,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Koszalina przy ul. Józefa Piłsudskiego Jeśli szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł43 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Nieruchomość po remoncie - do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 1 piętrze spośród 6 pięter. Budynek z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rosnowo

Rosnowo,zachodniopomorskie

219 000 zł60 m² 3 640,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Rosnowie tylko 300 m od jeziora! Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

494 118 zł51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko i wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 100m2 ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Koszalin,zachodniopomorskie

429 000 zł64 m² 6 716,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nowa oferta w naszym biurze przestronne mieszkanie na sprzedaż! Oferujemy przytulne mieszkanie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

885 000 zł49 m² 18 061,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Osiedle Lasówka. Mieszkanie wykończone gotowe do zamieszkania Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49m2 usytuowane na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

759 581 zł48 m² 15 824,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 47,18m2 + loggia 1,79m2 warszawa / raków tramwaj / autobus / wkd / pkp 2 min pieszo! Inwestycja ta oferuję szereg korzyści - od dostępu do bogatej infrastruktury po dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł38 m² 13 947,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Cenisz sobie ciszę, balkon i nowoczesne wykończenie? Jeśli tak - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

556 400 zł66 m² 8 479,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowy Las

Mielno,zachodniopomorskie

599 000 zł31 m² 19 223,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca W Sea & Lake Mielno Sosnowy Las czeka na Państwa elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł48 m² 11 358,90 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta! nietuzinkowe mieszkanie W centrum! Nietuzinkowe mieszkanie typu loft usytuowane na poddaszu kamienicy, powstałe w 2014 roku jako adaptacja poddasza. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł32 m² 18 650,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% 70 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

567 450 zł55 m² 10 300,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Oferujemy pomoc w: - uzyskaniu finansowania - wykończeniu i aranżacji nieruchomości - zarządzaniu najmem Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

525 000 zł49 m² 10 780,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Bielsku-Białej z przestronnym ogródkiem i miejscami parkingowymi | pcc = 0 zł Oferujemy na sprzedaż nowiutkie, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

309 000 zł37 m² 8 248,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na mieszkanie o powierzchni 37,46m2 składa się: - pokój (13m2) - sypialnia(13,14m2) - kuchnia (4,50m2) - łazienka (2,84m2) - przedpokój (3,98m2) - piwnica Słoneczne, przytulne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, z dwoma balkonami, zlokalizowane w Rybniku na Osiedlu Nowiny. Bardzo dobra lokalizacja - Tutaj wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko W investorius Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Szczegóły oferty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia kw - Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rocha

Białystok,podlaskie

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40 m2 wraz z osobnym garażem 14,7 m2, w nowym bloku i atrakcyjnej lokalizacji. Jest to doskonała propozycja dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł64 m² 9 345,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Bierzglinek,wielkopolskie

359 000 zł73 m² 4 929,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe - Bierzglinek Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

691 248 zł59 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami. Pokój Sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogródek 2x ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

316 738 zł37 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.