dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

614 000 zł63 m² 9 819,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 62.53m2., znajdującego się na 5 piętrze 8 pętrowego bloku z windą na osiedlu Wilkowyja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Czersk

Czersk,pomorskie

190 000 zł32 m² 6 026,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni całkowitej 41,46 m (powierzchnia użytkowa wynosi 31,53 m ), położona na 2. piętrze nowego bloku na obrzeżach miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

364 673 zł25 m² 14 374,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie pod inwestycję bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł26 m² 17 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu na sprzedaż kompaktowe pierwsze M - świetną kawalerkę z osobną kuchnią! Nieruchomość znajduje się przy ul. Lauterbacha na wrocławskim, prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

686 160 zł57 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc! 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, idealne dla rodziny z dzieckiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dobrowo

Dobrowo,zachodniopomorskie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: bezczynszowe mieszkanie 62 m + duża piwnica, garaż i działka rekreacyjna Sprzedaż prywatna dziękuję biurom nieruchomości, proszę o nie kontaktowanie się Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

480 000 zł44 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie na oś. Kazimierzowskim (bieńczyce) nieopodal D.H. Wanda. Dwustronne mieszkanie (44mkw) składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł122 m² 16 229,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mokotów - Sadyba / ul. Konstancińska / 121,70 m2 / 5 pokoi / duży balkon Słoneczne, ciche 5-cio pokojowe mieszkanie na Sadybie. Mieszkanie Mieszkanie składa się : /99,3 m /: - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

496 000 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 w najnowszej inwestycji oddanej do użytkowania przy ul. Jurowieckiej 22. Jednostronne z oknami wychodzącymi od strony południowo - zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 779 000 zł129 m² 21 492,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament premium w sercu Miasteczka Wilanów ul. Sarmacka 13 Z przyjemnością prezentuję przestronny, 4-pokojowy apartament klasy premium o powierzchni 129,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomasza Pierwszego

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł39 m² 16 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 2-pokojowy, nowoczesny apartament w sercu wrocławskiego Nadodrza. Nieruchomość doskonale nadaje się jako inwestycja pod wynajem (krótko- lub długoterminowy), a także dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł58 m² 14 696,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Bielanach. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni: 57,70 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł74 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina ulica Odzieżowa. Lokal znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku. Nowoczesny budynek z windą, pomieszczeniem wózkowni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł41 m² 12 790,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 41,36 m2 | ul. Wieniawskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 41,36 m2. Znajduje się na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z windą, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł68 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże,na parterze mieszkanie 68m2/ 4pokoje z dużym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji os.Batorego / Piątkowo- bardzo blisko do pętli ,Pestki" i dworca autobusowego. Polecam okazyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

599 000 zł34 m² 17 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 34 m przy ul. Osiedle Piastów lokalizacja: dzielnica: mistrzejowice, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

742 016 zł60 m² 12 366,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* zakup bezpośrednio od Biura Sprzedaży Dewelopera. * 60m2 z dużym tarasem 10,5m2 - 3 pokoje od zachodniej strony * Salon od strony południowej - doskonale doświetlone. * 0% prowizji i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł54 m² 20 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 i wysokości 2,65 m2 w budynku z 2015 r. deweloper develia S.A. przy ul. Fort Wola 12. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji Pruszcz Gdański, ul. Gałczyńskiego Lokalizacja: nieruchomość położona w wyjątkowo atrakcyjnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Słupsk,pomorskie

535 000 zł86 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą położone w Słupsku przy ul. Wileńskiej. Budynek z 2007roku. Mieszkanie: III piętro dwupoziomowe balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa, które charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł58 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania, które łączy świetny widok, wygodę i szybki dostęp do każdej części Rzeszowa? 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i kuchnią znajduje się przy ul. Granicznej 4b, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na ostatnim, 10. piętrze budynku z windą w dzielnicy Czuby. W skład, którego wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 804 zł28 m² 17 406 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł65 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: nowoczesne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdańsku (64,90 m ) Osiedle Audiopolis ul. Konrada Guderskiego Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

469 000 zł62 m² 7 564,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m 2 , usytuowane na parterze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronieckiego

Lublin,lubelskie

499 472 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Wrotków. Bliskość komunikacji miejskiej, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepołomice,małopolskie

620 000 zł70 m² 8 852,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Smart Property prezentuje Państwu dwukondygnacyjne mieszkanie znajdujące się w Niepołomicach. Mieszkanie dwupiętrowe, w stanie deweloperskim, na pierwszym piętrze usytuowano: - salon wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kempingowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 930,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,82 m z balkonem - 23% vat! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferujemy 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Kraków,małopolskie

790 000 zł66 m² 12 022,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Helton prezentuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołaja Reja (żabiniec). Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 65,71 m2 na co składają się: - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł66 m² 12 983,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji | zakup bezpośredni | 0% pcc Wysoki standard wykończenia 10/10 wg opinii klientów kupujących. Mieszkanie 66,24 m2 - dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 000 zł159 m² 8 185,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania na wrocławskich Kuźnikach. Miejsce postojowe i komórka w cenie! Mieszkanie o powierzchni 42m2, oraz balkon o powierzchni ponad 11m2 - pełen rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Suwałki,podlaskie

699 000 zł71 m² 9 802,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które żyje W twoim rytmie Jedyne takie na rynku. Nowoczesne, komfortowe, intuicyjne. Tutaj codzienność staje się przyjemnością. Wracasz z pracy autem, godzina 16:20. Telefon to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Strzelno,kujawsko-pomorskie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze bloku. Strzelno, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie ma powierzchnię 45m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszkina

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł87 m² 4 258,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie dla rodzin lub inwestora idealne pod wynajem dla uczniów! Gorzów Wielkopolski, osiedle Piaski Zapraszamy do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bezpośrednio przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Kręta, białystok! Do własnej aranżacji. Do wprowadzenia od zaraz. Idealne dla rodziny lub na inwestycję. Blisko uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł76 m² 9 666,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatem - idealne dla młodych par i rodzin | Gdańsk, orunia Górna, ul. Niepołomicka Jeśli szukacie przestrzeni, która łączy nowoczesny styl z domowym ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

445 000 zł31 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.