dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

680 000 zł86 m² 7 879,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie składające się z 4 niezależnych pokoi o powierzchni 86m2 położone w Lublinie, dzielnica Felin, w bloku przy ulicy Królowej Jadwigi 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł58 m² 8 573,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do zakupu mieszkanie położone przy ulicy Pleśniarowicza w sercu Rzeszowa. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku, co zapewnia wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślusarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł48 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu do sprzedaży ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,60 m2, położone na II piętrze ( ostatnie). Lokal znajduje się w centrum miasta przy ul.Ślusarskiej. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

305 000 zł34 m² 8 912,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A1 o powierzchni 34,22m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Dwu pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 z balkonem w centrum G iżycka ul. Mickiewicza Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 050 000 zł124 m² 8 468 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Lokal mieszkalny dwukondygnacyjny 5pok w stanie deweloperskim - Święta Katarzyna, ul. Główna Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

555 138 zł42 m² 13 083,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk, ul. Kiedrowskiego Cena: 555 138 pln Powierzchnia: 42,43 m Lokalizacja: osiedle Linea, deweloper Allcon Termin oddania: i kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł33 m² 18 154,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka z osobną kuchnią - Wrocław, nowe Żerniki, ul. Brzozy Pięknie mieszkanie w budynku z 2018 roku na modelowym Osiedlu wuwa , w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 700 zł41 m² 10 968,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz mieszkania? Zadzwoń - pokażę Ci niemal 100 inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

401 880 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,lubelskie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na szóstym piętrze zadbanego bloku przy ul. Lwowskiej w Zamościu. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł58 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie - Prądocin, os. Cudne Chmielniki Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m ( 56 m użytkowej) , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gryfino,zachodniopomorskie

319 000 zł54 m² 5 951,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Gryfina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia, - mieszkanie w topowej lokalizacji aglomeracji Gryfińskiej, - gotowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Białystok,podlaskie

450 000 zł60 m² 7 438,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie 60,5 m2 do własnej aranżacji - ul. Olsztyńska Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, które możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Wyszków,mazowieckie

380 000 zł47 m² 8 054,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis mieszkania: 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc o łącznej powierzchni 47,18m2, w dużej części umeblowane. Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł41 m² 13 493,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania znajdującego się na parterze budynku jednopiętrowego z przestronnym ogrodem o powierzchni 76m2. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie na Osiedlu Kopernika przy ul. Kosmonautów - gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie położone na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Luboń,wielkopolskie

262 844 zł29 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam kawalerkę w Luboniu: mały metraż w niskiej cenie: 9200zł brutto (8% vat) Zakup miejsca w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej na tym samym piętrze dla chętnych! :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kraszewskiego

Poznań,wielkopolskie

544 980 zł27 m² 19 890,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy. Topowa lokalizacja - róg ulic Kraszewskiego i Szamarzewskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł52 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku z windą, wybudowanego w 2007 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

420 000 zł47 m² 8 871,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 47,34 położonego przy ul. Atłasowej. Znajduje się ono na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym. Obecnie składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł66 m² 8 275,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,46 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowego bloku z 2019r. Cena: 550 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 050 000 zł142 m² 14 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1948

Przedstawiam Państwu bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy grzegórzeckiej w powojennej kamienicy! Powierzchnia użytkowa 119,17m2 Mieszkanie aktualnie wynajmowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł64 m² 14 007,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, ul. Legnicka 17, wrocław Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,18 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

592 553 zł46 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na wschód oraz północ, co zapewnia optymalne nasłonecznienie rano. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

807 483 zł36 m² 22 263,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gdańsk, oliwa, jana Bażyńskiego Atrium Oliva to inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł73 m² 14 931,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdańska Powierzchnia: 72,8 m Lokalizacja: gdańsk, ścisłe centrum pomiędzy Starym Miastem a Młodym Miastem Piętro: 4 (ostatnie) Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł55 m² 12 278,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowocześnie, komfortowo na kameralnym, spokojnym osiedlu. już wkrótce możesz tak zamieszkać! Zadzwoń i umów się na spotkanie! atuty: - 5 minut przystanek autobusowy ( pętla Łostowice) - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 900 zł43 m² 7 863,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Ciekawa oferta! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu pachnące świeżością i przestronne, mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się przy ul. Królowej Jadwigi na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

899 000 zł37 m² 24 277,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone - nie było zamieszkałe* * zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania* * noho - młyny mogilska* * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł74 m² 8 027,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe, położone w kamienicy przy Wałach Chrobrego i Parku Żeromskiego. Lokal o powierzchni 74,12 m2 składa się z trzech rozkładowych pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł60 m² 16 512 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

999 000 | sprzedaż | mieszkanie | 60,5 m2 | 3 pokoje | ogródek 54 m2 I warszawa | żerań I dostępne pod koniec 2025 roku Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Igielnicka

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł44 m² 18 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Sprzedaż mieszkania 44 m Stare Miasto, z widokiem na Bazylikę Mariacką Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w jednym z najbardziej pożądanych punktów Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł50 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: o nieruchomości: mieszkanie po kapitalnym remoncie (włącznie z wymianą instalacji technicznych), gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż bezpośrednio oferuję komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku przy ul. Gałczyńskiego 12 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Rybnik,śląskie

360 500 zł49 m² 7 369,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne, ciekawie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w super lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze. Lokal posiada salon połączony z kuchnią co daje wrażenie.