dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się przy ul. Dymińskiej składające się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica. Osiedle ogrodzone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

170 000 zł31 m² 5 537,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem w świetnej lokalizacji Głogów, ul. Morcinka Szukasz mieszkania z dużymi możliwościami aranżacyjnymi w dogodnej lokalizacji? Ta 30,7-metrowa kawalerka na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł68 m² 20 725,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu, położone w cichej części Miasteczka Wilanów, na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł86 m² 17 430,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Nowe, z przedwojennym klimatem, do własnej aranżacji. Lokalizacja ; Saska Kępa, doskonała komunikacja, szybki dojazd do Centrum, świetna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkole - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

430 000 zł55 m² 7 813,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej turystycznej miejscowości, 500 m od morza. Główne atuty nieruchomości: + 500 m od morza + Plac zabaw oraz boisko + cicha I spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

740 000 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania 5-pokojowego o rozkładzie funkcjonalnym, położonego na parterze i o powierzchni 74,1 m , zlokalizowanego na popularnym osiedlu Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Brygady

Nowy Sącz,małopolskie

530 000 zł72 m² 7 349,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4-pokojowe mieszkanie 72,11 m z balkonem os. Wojska Polskiego, nowy Sącz Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,11 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł48 m² 21 443,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie na osiedlu Nova Bluszczańska - ciche i słoneczne, na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie z urokliwym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

599 000 zł36 m² 16 873,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł34 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: świeżo wyremontowane mieszkanie przy Starówce Gdańsk, ul. Siennicka Lokalizacja: gdańsk Śródmieście, tuż przy ul. Długie Ogrody Powierzchnia mieszkania:33,36 m2 Liczba pokoi: 2 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

625 000 zł63 m² 9 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowe do zamieszkania, w cichej dzielnicy domków jednorodzinnych 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 63 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowego budynku wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji umowa przedwstępna słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, po generalnym remoncie. Świetne dla rodziny jak I dla inwestora- pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Billewiczówny

Łódź,łódzkie

269 000 zł52 m² 5 183,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania tbs zlokalizowanego w Łodzi na zielonym osiedlu Janów. Ta przestronna nieruchomość znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł20 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 20 m w świetnej lokalizacji. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- możliwość zakupu przez cudzoziemców Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Gdańsk,pomorskie

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie budowy zaplanowano na kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

738 000 zł46 m² 16 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wykończone pod klucz mieszkanie w dzielnicy Bieżanów / Złocień Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 46-metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Wolności

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

600 000 zł84 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 83,70 m na 2 piętrze 4 piętrowego bloku w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie składa się z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł115 m² 10 426,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie do wejścia na ruczaju W krakowe N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej, zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

686 854 zł48 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie 48,37 m z balkonem 4,5 m doskonałe dla jednej osoby, pary lub jako inwestycja, na nowopowstałym osiedlu, zaledwie 800 metrów od Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł35 m² 12 680 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Marzysz o przytulnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł34 m² 9 774,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,66 m z dużą, suchą piwnicą ok. 8 m , zlokalizowane w wieżowcu z windą, w sercu Szczecina przy ul. Unisławy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty - Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82 m (powierzchnia całkowita ponad 100 m ) - Wykończone w wysokim standardzie z dębowymi podłogami, schodami, parapetami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 968 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne już od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Luboń,wielkopolskie

597 000 zł71 m² 8 408,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie 71 m? | 3 pokoje | balkon | Luboń, ul. Niezłomnych Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 71 m?, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

850 000 zł58 m² 14 655 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament 58 m2 z tarasem i ogrodem o powierzchni 80 m2 usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem do mieszkania, na zamkniętym osiedlu Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 170 900 zł117 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna dwupoziomowy szereg w podwyższonym standardzie deweloperskim, położony w spokojnej, zielonej części Strzeszyna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

778 626 zł46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! 1000 zł taniej na m2 dla umów deweloperskich podpisanych do końca lipca Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w wyjątkowej inwestycji 5 Avenue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł47 m² 13 113 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 46,9 m | Wrocław, swojczyce Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Swojczycach spokojnej, zielonej dzielnicy Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

444 720 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, ustawne i przytulne 2- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 185 920 zł48 m² 24 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W stanie deweloperskim Z wyjściem na 7-metrowy balkon Inwestycja Atrium | Gdańsk Oliwa | Przyznany Certyfikat breeam | Miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł54 m² 10 517,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić gotowe do zamieszkania, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na parterze bloku przy ul. Jeleniej 48. Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji, bez pośredników. - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

336 725 zł41 m² 8 145,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży dwu-pokojowe, ustawne mieszkanie na I piętrze w nowo realizowanej inwestycji w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Budynek realizowany jest w północno-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

379 000 zł51 m² 7 427 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu wyjątkowy, funkcjonalny i ustawny trzypokojowy apartament o powierzchni 51,03 m zlokalizowany w Tarnowskich Górach dzielnicy Opatowice. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

457 500 zł52 m² 8 798,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji atuty : - prestiżowy miejsce w Elblągu w samym centrum Starego Rynku - przestronne mieszkanie i dobrze doświetlone - parking na pilota na dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z dużym, pięknym ogrodem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Mieszkanie o powierzchni 64,50 m2, w tym 2 sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł59 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie! Usytuowane przy ul. Dworcowej. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po uprzednim umówieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

297 000 zł32 m² 9 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego, jasnego, 1 pokojowego mieszkania z osobną, przestronną oraz widną kuchnią w Centrum Kielc! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

542 800 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na pierwszym piętrze, zlokalizowanego w nowej inwestycji w XIII dzielnicy Podgórze-Rybitwy. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 75m2, które spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i osób ceniących wygodę oraz funkcjonalność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pieniny

Łódź,łódzkie

189 000 zł46 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na drugim, ostatnim piętrze, dwupiętrowej, ocieplonej i wyremontowanej kamienicy z drugiej połowy lat 40-tych XX wieku w dzielnicy Łódź-Widzew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

999 000 zł67 m² 14 819,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Niepowtarzalny lokal 3 pokojowy z osobną kuchnią w znakomitej lokalizacji/ dzielnica Stare Miasto! Rynek Główny w zasięgu ręki - zaledwie 1 przystanek tramwajem. Inwestycja nie tylko.