dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

562 500 zł32 m² 17 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka o powierzchni 32,42 m z oddzielną, widną kuchnią, łazienką z prysznicem, balkonem i miejscem postojowym. Położona na zamkniętym osiedlu przy ul. Kazimierza Deyny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewniana

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł100 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w sercu Powiśla - komfort, prestiż i cisza w jednym miejscu. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 101 m z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

365 950 zł34 m² 10 700,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Zestawienie powierzchni 1.1 korytarz 4,2 1.2 łazienka 5,8 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,2 lokal nr.M1: suma 34,2 Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

632 338 zł69 m² 9 164,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 67 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37m2 położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Atutem mieszkania jest jego lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

290 520 zł32 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkania inwestycyjne przy oś. Bohaterów Września, mistrzejowice english version below lokalizacja Dzielnica: mistrzejowice Ulica: bohaterów Września Przystanek: rondo Piastowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 019 680 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3/8 o metrażu 86.53 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Gdynia

Gdynia,pomorskie

335 000 zł26 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Gdyni znajdujące się na drugim piętrze zadbanego czteropiętrowego bloku z lat 70 o pow. 26m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa Willa Pobiedziska Unikatowe Dwupoziomowe Mieszkania! Mieszkanie nr 1 zarezerwowane, dostępne są tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż oferujemy cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 000 zł51 m² 11 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł57 m² 13 269,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 56,52 m2 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc Jest możliwość zakupu mieszkania w stanie deweloperskim lub wykończonego - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

558 900 zł50 m² 11 178 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z wyposażoną kuchnią i łazienką A to wszystko w Centrum miasta z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

599 999 zł39 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł65 m² 11 978,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym tarasem 25m2 na prestiżowym osiedlu "ogrody Grabiszyńskie" blisko centrum miasta. Opis nieruchomości: * Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

The Estate Warsaw przedstawia! Przedstawiamy genialnie skomunikowane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli w bliskim sąsiedztwie stacji metra 2 linii Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

708 461 zł60 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: 2 Pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród 19.12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

699 000 zł56 m² 12 504,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Czerwonych Makach, osobna kuchnia. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 55,90 m2 położona jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 174,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,8 m, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w dogodnej części Grodziska Mazowieckiego. Rozkład pomieszczeń: -2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagodna

Białystok,podlaskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe Białystok, wysoki Stoczek, ul. Łagodna Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł39 m² 11 167,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Widna kawalerka w centrum Grodziska Mazowieckiego 33,45 m | Balkon | Piwnica | Gotowa do zamieszkania Jasna i funkcjonalna kawalerka z balkonem doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Kraków,małopolskie

1 328 680 zł113 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości o łącznej powierzchni 112,60 m . Jest to czteropokojowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro intymnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł47 m² 8 012,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w wieżowcu, na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 47,30 m 2 - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszalin,zachodniopomorskie

435 000 zł63 m² 6 926,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

793 684 zł86 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe w prestiżowej lokalizacji Cudowne mieszkanie od jednego z najlepszych deweloperów - ostatnia szansa na zamieszkanie w tym wyjątkowym miejscu. Idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

620 075 zł60 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne mieszkanie, wypełnione światłem, z balkonem, na kameralnym osiedlu, w niskiej zabudowie. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Śródmieście przytulne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, ul. Śląska Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Milicz,dolnośląskie

649 000 zł65 m² 9 957,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Stylowe mieszkanie *** Gotowe do zamieszkania *** *** Idealne dla rodziny *** *** Nowe, bezpieczne osiedle *** Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 65,18 m2, zlokalizowane w Miliczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Legnica,dolnośląskie

140 000 zł52 m² 2 694,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy ,przy ul. Daszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 51,96 m2 znajduje się na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

2 095 000 zł99 m² 21 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować czteropak inwestycyjny na sprzedaż na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Lipskiej 20. Opis nieruchomości: cztery mieszkania na ulicy Lipskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 040 655 zł63 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, w nowoczesnej inwestycji z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Krakowa i Uniwersytetów. Zabłocie. Idealne na pierwsze mieszkanie lub inwestycje pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

319 900 zł45 m² 7 093,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

*** mieszkanie do własnej aranżacji *** *** os.ANTONIUK *** *** DOSTĘPNE OD ZARAZ *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wyszków,mazowieckie

485 000 zł73 m² 6 643,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 73 m2 z dwoma balkonami na wyszkowskim osiedlu Polonez. W skład oferowanego rozkładowego mieszkania wchodzą 3 pokoje w tym dwa o powierzchni ponad 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

200 000 zł35 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

325 000 zł38 m² 8 643,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w pełni wyposażone oraz gotowe do zamieszkanie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 usytuowane na I piętrze kameralnego budynku w Nowym Sączu na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

399 000 zł61 m² 6 508,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Marzysz o komfortowym mieszkaniu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, bez martwienia się o remonty? Prezentujemy słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

887 000 zł95 m² 10 515,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w Gdańsku idealne dla rodziny Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które przez ostatnie 10 lat było naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł51 m² 16 078,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie typu loft | Gdańsk Kiełpinek, osiedle Wiszące Ogrody Na sprzedaż nowoczesne, jasne i w pełni wykończone mieszkanie typu loft zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz pełnej infrastruktury wokół.