dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

694 608 zł60 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59,88 m2. Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Żerniki w zachodniej części Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł64 m² 12 254,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Możliwe rabaty! W prezencie przy zakupie rower elektryczny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

684 917 zł57 m² 12 094,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie - zadzwoń nawet po 18.00 Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

730 000 zł134 m² 5 447,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż super przestronne mieszkanie o powierzchni 134m2 w skład którego wchodzi: - jadalnia (25 m2) - salon z kominkiem (25 m2) - sypialnia 1 (24 m2) - sypialnia 2 (15 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł51 m² 16 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - Alfa Park, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł50 m² 5 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na IV piętrze bloku po termomodernizacji przy ul. Transportowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł59 m² 17 772,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Alternatywy Ekspozycja okien na 3 strony świata (salon - jedno okno na południe drugie północ, kuchnia - zachód, sypialnia - północ) Bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł42 m² 5 896,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,23 m , położone na 2. piętrze niskiej kamienicy na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

732 233 zł78 m² 9 360 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia