dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

602 000 zł36 m² 16 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

1 280 000 zł104 m² 12 364,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie mieszkanie, które jest oazą spokoju w sercu miasta. Szukasz mieszkania, które łączy w sobie luksus, komfort, ciszę i doskonałą lokalizację? tylko W biurze best.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

588 973 zł68 m² 8 716,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł28 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Chcesz codziennie czuć puls miasta i żyć tam, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Każde wyjście z tego budynku stawia Cię twarzą w twarz z Pałacem Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł116 m² 17 214,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 115,6 m , na którą składają się: - salon z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie, w tym jedna z prywatną łazienką, - oddzielne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

414 886 zł45 m² 9 168,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 693,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już jesień 2025! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorzowska

Szczecin,zachodniopomorskie

546 500 zł37 m² 14 850,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow ok. 37 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku z 2025 r. na osiedlu Cukrownia Apartamenty w Szczecinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

742 660 zł52 m² 14 172,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 52,4m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł38 m² 8 507,85 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu. Składa się z 2 pokoi, które charakteryzują się dużą jasnością i przestronnością. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękn e M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 39 m2, po remoncie , usytuowane na 2 piętrze bloku z cegły, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

633 900 zł63 m² 9 992,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. W budynkach znajdują się mieszkania posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Minkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł70 m² 9 142,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości! Wyjątkowy potencjał inwestycyjny topowa lokalizacja przy Placu Grunwaldzkim! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 445,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Tylko w The Estate Warsaw! Przedstawiamy Państwu, klimat lat 60. na warszawskiej Woli - 2 pokoje z duszą i dużym balkonem W sercu Woli, w kameralnym budynku, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł47 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Kosynierów 14 na Osiedlu Majowym w Szczecinie (kod: 70-786).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

431 885 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

403 853 zł34 m² 11 781 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 578 003 zł97 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

488 085 zł42 m² 11 665,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

414 092 zł37 m² 11 137,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł113 m² 32 830,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Uwaga! Nie współpracuję z agencjami i pośrednikami! Proszę do mnie nie dzwonić ani nie pisać! Elegancki, nowoczesny 7 kondygnacyjny budynek, w bliskiej odległości od śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł25 m² 15 665,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, usytuowana na osiedlu pełnym zieleni w cichej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój, dobrą lokalizację, mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 7 938,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bajka, w Fordonie. Pomieszczenia: 48,50 m 2 - salon, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

709 637 zł75 m² 9 451,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie sprzedaży mieszkanie bezczynszowe z ogromnym potencjałem w ciekawej lokalizacji! lokalizacja: mieszkanie w domu dwurodzinnym przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Wieliszew,mazowieckie

629 000 zł59 m² 10 730,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, w spokojnej okolicy, blisko natury, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Opis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Zemskiej. Idealna oferta dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł50 m² 12 277,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Psie Pole | 2pok | Rozkład | Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie rozkładowe z balkonem na 3 piętrze w 8 p. bloku przy ulicy Litewskiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

659 000 zł54 m² 12 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

1 180 000 zł68 m² 17 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w sercu Józefosławia, z dwoma sypialniami, dwoma tarasami i dużym ogrodem - około 130 metrów kwadratowych. Salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

406 830 zł57 m² 7 162,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borelowskiego-Lelewela

Kraków,małopolskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szukasz mieszkania do remontu w fantastycznej lokalizacji w Krakowie, ze świetną infrastrukturą i komunikacją miejską, idealnego dla rodziny z dziećmi, na wynajem lub pod lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

350 000 zł41 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje za 350 tys. jeszcze w tym roku (2025r.) ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE - RABATY TYLKO DLA OSÓB OBECNYCH NA SPOTKANIU Szukasz nowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł65 m² 44 393,20 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Unique Tower. Budynek znajduje się w samym sercu nowoczesnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

432 135 zł40 m² 10 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

403 853 zł34 m² 11 781 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie w Śródmieściu, położone na pierwszym piętrze, pięknej zabytkowej kamienicy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł84 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie tuż przy Wojskowej Akademii Technicznej. Mieszkanie o powierzchni 84 m2, znajduje się na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszopów

Gdynia,pomorskie

870 000 zł87 m² 9 988,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko w Mio Casa! Biuro Nieruchomości Mio Casa ma przyjemność zaoferować na sprzedaż jasne, dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy, przy.