dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

482 333 zł53 m² 9 143,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kotarbińskiego

Malbork,pomorskie

389 000 zł52 m² 7 535,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z 2008 roku. Nieruchomość o powierzchni 51,62 mkw w 2016 roku przeszła gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

729 000 zł67 m² 10 848,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Bez prowizji. Odkryj swój prywatny azyl - mieszkanie które łączy komfort, nowoczesność, funkcjonalność, bliskość natury i jednocześnie miasta. Nieruchomość składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł43 m² 7 002,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: zachodnia część gorzowskiej aglomeracji z dostępem do punktów usługowo-handlowych a także edukacyjnych. Niewątpliwym atutem jest pobliski rezerwat przyrody- gorzowskie Murawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaloryczna

Warszawa,mazowieckie

463 083 zł28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do nowoczesnego osiedla, położonego w malowniczej części dzielnicy, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią zrównoważony styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

395 000 zł36 m² 11 126,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne 2 pokoje (35,5 m2) na pierwszym piętrze - cicha i spokojna okolica. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

przedam mieszkanie 53m, oddzielna kuchnia, 3 pokoje nieprzechodnie, 4 piętro w bloku z lat 96-97, do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica, wyposażenie do uzgodnienia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 45,5 m Kliny z dużym ogródkiem, bezpośrednio przy Fortach Borek! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem / ogródkiem (35 m2) oraz mnóstwem zieleni za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

422 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wygodna kawalerka z tarasem 10 m2 od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

654 000 zł73 m² 8 992,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 72,73 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku. Lokal wyróżnia się przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 736 722 zł96 m² 18 043,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na północy Krakowa w nowoczesnym apartamencie z wielkim południowym tarasem! Oferta bez prowizji i pcc! Przedstawiam Państwu 4 pokojowy apartament na czwartym ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przytulne mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy, ul. Kobielska opis mieszkania Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł36 m² 14 520,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 36,5 m , zlokalizowanej na parterze kameralnego budynku z cegły przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

529 000 zł94 m² 5 627,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona w centralnej części, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta , dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

789 000 zł55 m² 14 327,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,07 m położone na Osiedlu Telimeny w dzielnicy Bieżanów- prokocim. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jordanowska

Kraków,małopolskie

849 000 zł66 m² 12 766,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w krakowie/prądnik biały/tonie o powierzchni 66,5 m pow. po podłodze (50,4 m pow. użytkowej) za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł66 m² 5 310 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie do remontu I piętro, ul. Barska, nowy Sącz Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 65,72 m, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Barskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 990 zł31 m² 7 854,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę z możliwością przerobienia na 2 pokoje - Kapuściska Lokal składa się z : - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł46 m² 13 616 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Plac Hirszfelda. Mam do zaoferowania przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,27 m, położone w samym sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową deweloperską. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna 2 pokojowa nieruchomość z możliwością dokupienia garażu. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł65 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum miasta- ul. Daszyńskiego. Lokal o pow. 65mkw składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł49 m² 11 559,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,31 m . Nieruchomość znajduje się na parterze w segmencie środkowym w zabudowie szeregowej dwulokalowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

790 000 zł53 m² 14 802 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem na Prądniku Białym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania z prywatnym ogrodem, położonego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grupy AK Krybar

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł48 m² 17 659,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje 47,51 m Do wprowadzenia Piękne osiedle Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,51 m , zlokalizowane przy ul. Ak "krybar" na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Bytom Odrzański,lubuskie

219 000 zł69 m² 3 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kancelaria Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,70 m , zlokalizowanego na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

614 400 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż Warszawskiej Ochocie. Lokal znajdujący się w budynku z cegły z lat 60tych o powierzchni 38,4 m . Na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 234 310 zł80 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Własny ogródek 148,74 m2! Oferta dewelopera bez prowizji ; Termin ukończenia budowy: czerwiec 2025, przekazanie kluczy: wrzesień 2025 Uwaga: w załączonym apartamencie jest inny widok niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł65 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja * Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze budynku z 2009 roku, z windą i monitoringiem. Nieruchomość gotowa do zamieszkania nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 900 zł66 m² 8 936,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie mieszkanie w bardzo kameralnym bloku, spokojnym miejscu.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu.Mieszkanie o powierzchni 66m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kantora

Kraków,małopolskie

638 000 zł53 m² 11 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Posiadamy w swojej ofercie do zakupu mieszkanie 3 przystanki od Ronda Mogilskiego, blisko przystanku tramwajowego "białucha" co sprzedajemy? Mieszkanie mieści się na ulicy Kantora, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

672 000 zł58 m² 11 586,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 197 105 zł53 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny apartament 52,62 m | ul. Szlak 77, kraków Oferujemy Państwu wyjątkowy, w pełni wykończony apartament, łączący prestiżową lokalizację z wysoką stopą zwrotu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karczew

Karczew,mazowieckie

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, położone na 1 piętrze z 3, zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego na pograniczu Karczewa i Otwocka. Mieszkanie: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Iwonicz-Zdrój

Iwonicz-Zdrój,podkarpackie

85 000 zł17 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W samym sercu iwonicz- zdroju! Oferujemy Państwu niewielkie mieszkanie o powierzchni 17 m, położone w samym centrum urokliwego uzdrowiska Iwonicz-Zdrój. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka

Gdynia,pomorskie

649 000 zł57 m² 11 846,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis mieszkania: niezwykle słoneczne i jasne mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Pustkach Cisowskich. Lokal o powierzchni 57,4 m składający się z: salonukuchni, częściowo otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

939 000 zł73 m² 12 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wyłącznie w mojej ofercie* Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną na nowoczesnym osiedlu przy ulicy XXI wieku w Józefosławiu. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

545 000 zł60 m² 9 133,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 59,67m2 w inwestycji z 2021 roku "modern House"z położonej przy ul. Bora Komorowskiego 10. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł35 m² 33 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, w pełni wykończonego mieszkania w sercu Warszawy - przy ulicy Grzybowskiej. To propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł40 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dla miłośników Starego Mokotowa lub pod inwestycję! Doskonała lokalizacja - metro Racławicka 5 min, tramwaje, autobusy. 2 pokoje, loggia, komórka lokatorska. Oferta tylko W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł33 m² 13 867,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w Grodzisku Maz. Nowocześnie urządzone, meble i agd w cenie! Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Rezerwacja do 28 sierpnia 2025.