dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Basztowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanek autobusowy, przychodnia zdrowia. Zadbana klatka schodowa i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

820 000 zł59 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pierwszej linii od zieleni i strumienia Junikowskiego! Narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59,04 m2. Położone na Grunwaldzie, junikowo przy ulicy Ziębickiej. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje 1 Maja

Konin,wielkopolskie

250 000 zł45 m² 5 518,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ładne mieszkanie 45,30 m2 w centrum Konina. Dobry rozkład pomieszczeń, nieruchomość na przestrzał, z widokiem na główną ulicę miasta. Mieszkanie jasne i czyste, ale do remontu, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

781 000 zł73 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w prestiżowej inwestycji wieża jeżyce 3-pokojowy apartament z loggią. Nowoczesny kompleks z wieloma udogodnieniami m. in. ze strefą coworkingową, stacją ładowania pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 57 m , zlokalizowanego na 8 piętrze bloku w samym centrum Opola. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harcerska

Ciechanów,mazowieckie

745 000 zł83 m² 8 973,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wraz z loggią znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Harcerskiej w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 83,02 m2 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł66 m² 12 951,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż w pełni wynajęte mieszkanie inwestycyjne, zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia (gajowice tuż obok Sky Towera). Aktualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł27 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji - osiedle Leśne ("platanowy Park"). Dodatkowo do mieszkania przynależy dodatkowo płatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pielęgniarska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł24 m² 10 418,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka w Starym Fordonie z balkonem - nie przegap okazji na swoje pierwsze mieszkanie! Marzysz o własnych czterech kątach w klimatycznej dzielnicy Bydgoszczy? Ta oferta to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Opole,opolskie

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Os. Armii Krajowej (nowy zwm), opole Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone i zadbane mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł62 m² 10 806,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,18 m na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z 1984 roku na Karłowicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

615 825 zł60 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Brzeg Dolny,dolnośląskie

379 000 zł97 m² 3 907,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie, z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Brzegu Dolnym przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie znajduje się w przedwojennym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

649 293 zł60 m² 10 821,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie inwestycyjnie! > gotowe > w promocji > miejsce postojowe w obniżonej cenie > 4 niezależne pokoje > jasna część kuchenna Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania w doskonałej lokalizacji Grójca przy ulicy Orzeszkowej. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, usytuowane na 3 piętrze. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Będzin,śląskie

280 000 zł49 m² 5 679,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży ciekawe mieszkanie na osiedlu Zamkowym w Będzinie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 49,30 mkw ( po podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Warszawa,mazowieckie

612 625 zł36 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,25m2, położone na cichym osiedlu z 2009 roku, na siódmym piętrze przy ulicy Siemieńskiego. Nieruchomość składa się z: - jasny salon , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

740 000 zł71 m² 10 359,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71.43 m2 na Osiedlu Leśnym. Lokalizacja Osiedle Leśne - zielona oaza w sercu Bydgoszczy. Główną cechą osiedla są szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł59 m² 9 608,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie, które łączy komfort życia rodzinnego z doskonałą lokalizacją w zielonej, spokojnej części Rzeszowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 022 737 zł53 m² 19 257 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w tej części Mokotowa to doskonały wybór zarówno dla osób szukających swojego własnego lokum, jak i inwestorów chcących ulokować kapitał w opłacalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

334 000 zł32 m² 10 529,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest 1 pokojowe 31 metrowe mieszkanie - znajdujące się na czwartym piętrze wyremontowanej kamienicy znajdującej się w samym centrum miasta na ulicy Stanisława Żółkiewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 274 235 zł80 m² 15 898,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień codzienność na komfort - nowoczesne, kameralne osiedle z doskonałym dojazdem do centrum. Funkcjonalny układ, cztery pokoje, ogródek 31 m , taras oraz system smart home - to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

461 496 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,28 m2 + balkon zlokalizowane na 1 piętrze w nowym etapie osiedla przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Promocyjna cena mieszkania ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze (wysoki parter) w zadbanej kamienicy w Łodzi przy ul. Broniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

577 443 zł42 m² 13 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,84 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetne, dobrze skomunikowane miejsce na mapie Wrocławia - blisko przystanki autobusowe, szkoła podstawowa, przedszkole, poz. Bardzo atrakcyjna propozycja dla rodziny, pary, młodego małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł28 m² 21 392,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Nowa kawalerka zlokalizowana w pobliżu Centrum Koneser. Inwestycja oddana do użytku. Ostatnie mieszkanie W tym metrażu Kawalerka mieści się w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

689 000 zł39 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie, doskonale skomunikowane z centrum Krakowa. Lokal o powierzchni 39 m z dodatkowym 6-metrowym tarasem usytuowany jest na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 500 zł57 m² 7 008,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie na osiedlu Bajka o powierzchni całkowitej około 64m.Składa się z salonu z wyjściem na duży balkon typu loggia z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł74 m² 11 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z ogrodem - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 73,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

419 500 zł31 m² 13 740,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję zlokalizowaną w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Cena obejmuje mieszkanie Z wykończeniem Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 019 681 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka w apartamentowcu na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy! Na sprzedaż kawalerka ( 27 m2 ) w bloku z 2016 roku blisko centrum miasta. Lokal jest wyremontowany gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł80 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach Świetna i spokojna okolica to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Kameralna zabudowa, połączona z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Morskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z dwóch pokoi - salonu oraz sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł26 m² 17 578,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania, niedaleko plaży w Brzeźnie! Obecnie trwają prace remontowe, przez co istnieje możliwość ingerencji w projekt na rzecz nabywcy. Cena rośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł43 m² 15 473,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Brzeźnie - ul. Dworska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych.