dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

843 547 zł63 m² 13 428 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł42 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie w Piasecznie przy pkp na ul Grochowskiego! 41,75 m2 z balkonem i miejscem postojowym łączny koszt 600.000,00 zł. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie czyściutkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

649 999 zł60 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe na Naramowicach. Cicha okolica, blisko Warty i parku. Mieszkania w różnych metrażach, gotowe do odbioru. Z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł54 m² 24 816,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu położonego na prestiżowym ,żoliborzu Artystycznym w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł18 m² 18 611 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 18 m2, zlokalizowane na parterze w ośmiopiętrowym budynku położonym przy ul. Krasińskiego na Sadach Żoliborskich. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł57 m² 18 929,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy al. Jana Pawła II 66, o powierzchni 57 m , zlokalizowane w jednej z atrakcyjniejszych części Warszawy. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Mikołów,śląskie

429 000 zł63 m² 6 784,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura revelio! Oferta na wyłączność ** Blisko Rynku ** Gotowe do wprowadzenia się, umeblowane mieszkanie ** Balkon z zieloną okolicą Efektowne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

620 000 zł58 m² 10 730,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsztynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Warszawa,mazowieckie

659 448 zł49 m² 13 398 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukiwania nieruchomość z rynku pierwotnego sprawiają Państwu kłopot? Zapraszam na konsultację, wspólnie omówimy dostępne w Warszawie oferty, nie pobieram prowizji od klienta kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

650 000 zł50 m² 13 023,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 540.00 zł; Budynek: blok z lat 60-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: nie ma windy, nie ma balkonu, piwnica; W pobliżu: park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł58 m² 15 431 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bardzo rozkładowe, rozświetlone słońcem mieszkanie na warszawskiej Sadybie, które łączy w sobie komfort, spokój i doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

523 000 zł68 m² 7 691,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę niemal całego miasta - Białystok, białostoczek ul. Radzymińska Powierzchnia: 68 m Cena: 523 000 zł Piętro: 10 z 11 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

539 000 zł69 m² 7 864,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3 pokojowego w kamienicy tuż przy Rynku w Opolu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 68,54 m (80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł30 m² 17 984,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja do 10.08.2025 Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Indiry Gandhi Powierzchnia: 29,97m2 Pokój z aneksem kuchennym 19,88m2 Przedpokój 6,14m2 Łazienka 3,95m2 Mieszkanie jasne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

527 528 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł77 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z windą na Osiedlu Stare Zegrze w Poznaniu. Nieruchomość została przearanżowana na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

669 793 zł62 m² 10 778,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Brak pcc top lokalizacja- blisko Rynku Jeżyckiego i Parku Sołackiego! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze nowego bloku. Na metraż 62,14 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

480 000 zł39 m² 12 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz przypisanym miejscem parkingowym: swarzędz, osiedle Cybińska! Zachęcamy do zapoznania się z niepowtarzalną propozycją sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł43 m² 36 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m usytuowane na 2 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, żoliborz, ul. Stanisława Dygata. Mieszkanie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł34 m² 18 764,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ponad 33 m , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na Ursynowie w budynku Galerii Ursynów przy al. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal mieszkalny usytuowany przy gen. Kazimierza Pułaskiego 8 we Wrocławiu na 4 kondygnacji budynku wielorodzinnego. Budynek o 8 kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia