dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koński Jar

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł42 m² 18 372,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko metra i terenów zielonych Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Ursynowie przy Al. Ken, na kameralnym osiedlu zlokalizowanym między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

319 900 zł47 m² 6 774,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z charakterem! Albo jak to my mówimy: 48 m czystej przygody z potencjałem do zakochania. się w remoncie. Znasz to uczucie, kiedy patrzysz na puste mieszkanie i myślisz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł74 m² 9 781,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem - Centrum Szczecina Na sprzedaż oferuję komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,61 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 529 000 zł107 m² 23 635,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ekskluzywny apartament 107 m | Wysoki standard | Garaż |aleje Jerozolimskie 151 Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu wykończonego w najwyższym standardzie! - Przestronny, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł36 m² 22 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa, muranów, smocza 1 między ulicami Nowolipie i Nowolipki. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Mieszkanie typu studio z aneksem sypialnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł70 m² 7 127,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

647 000 zł48 m² 13 423,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania 2 pokojowego znajdującego się na 1 piętrze w 4-ro piętrowym bloku mieszkalnym w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł52 m² 12 269,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa! 3 pokoje pełne uroku | Balkon z klimatem | Tylko kilka kroków od Rynku Masz dość kompromisów? Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Leszno,wielkopolskie

399 999 zł39 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł22 m² 12 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

- - - - - - - - - r E Z R W A C J A - - - - - - - - - - - - - sprzedam kawalerkę: -> 1 pokojowe mieszkanie, położone w Poznaniu, ul. Łukaszewicza 35 -> parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Spóldzielczym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

754 000 zł51 m² 14 766,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

51 M / 2 pokoje / balkon/ klimatyzacja/ miejsce postojowe W garażu podziemnym/ komórka lokatorska/tarnogaj -osiedle ditrevi Do sprzedaży bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Termin oddania - Grudzień 2025! Inwestycja w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Cukrowa

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka na Gumieńcach gotowa do zamieszkania! **lokalizacja:** * **szczecin, gumieńce** nowoczesne osiedle Nowa Cukrownia, doskonale skomunikowane z centrum miasta i wyjazdami poza Szczecin;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Marki,mazowieckie

585 000 zł50 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem 36 mkw. przy ul. Bocianiej 13a w Markach, na granicy z Warszawą. Metro Dw. Wileński - jedynie 7 przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Katowice,śląskie

614 420 zł67 m² 9 193,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż kawalerka z balkonem - Stary Fordon | 24,70 m + piwnica | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24,70 m , zlokalizowana na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z ogródkiem, bieżanów-prokocim lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Aleksandry, dzielnica Bronowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

621 627 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, gdzie codzienność zwalnia, a Ty zyskujesz więcej przestrzeni, spokoju i prywatności? Odkryj apartament na parterze na kameralnym osiedlu Harmony Park - zaledwie 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

729 000 zł66 m² 10 992,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż | 729 000 zł I mieszkanie | 3 pokoje | 66,32 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,32m2, położone na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogródzka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

231 000 zł76 m² 3 039,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Boguszewicza w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert składnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł62 m² 12 339,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z duszą, zielenią i funkcjonalnym układem w spokojnej części Wrocławia? Oto przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m + duża piwnica (5,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Poznań,wielkopolskie

788 000 zł54 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł37 m² 11 748,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaoferować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , znajdujące się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z 1985 roku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

170 000 zł37 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na II piętrze, czteropiętrowego bloku, w Kędzierznie - Kożlu. Mieszkanie czyste, po remoncie, na ścianach nowe gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

451 854 zł45 m² 9 998,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Winda, klimatyzacja, hala garażowa - prestiżowy budynek po Gruntownej rewitalizacji. Sauna, siłownia, sala klubowa - Zadzwoń i umów się na spotkanie. Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

703 000 zł33 m² 21 303 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Jednopokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, o pow. 33 m2, usytuowane na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku apartamentowym Bielany Residence. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Łódź,łódzkie

459 169 zł44 m² 10 412 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio u dewelopera. Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,10 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Widzew. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubartów,lubelskie

439 990 zł62 m² 7 057,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum Lubartowa? Doskonały rozkład pomieszczeń spodoba się wszystkim, którzy szukają przestrzeni dla Rodziny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

399 500 zł45 m² 8 818,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w Wasilkowie, ul. Krucza. Mieszkanie o powierzchni 45,3m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł60 m² 8 852,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 59,87m2 z balkonem, piwnicą oraz strychem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i wyjątkowego mieszkania z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

333 000 €46 m² 7 239,13 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Katowice,śląskie

594 719 zł53 m² 11 274,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą. Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

696 900 zł61 m² 11 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Makler serdecznie poleca : Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,9 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2015 roku przy ul. Jagiellońskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

529 000 zł57 m² 9 256,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,15 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym bloku z windą, zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

389 000 zł50 m² 7 842,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wygoda

Kraków,małopolskie

2 099 000 zł148 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Przemyśl,podkarpackie

850 000 zł78 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78m2. Wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym + mała komórka. -Duży salon z kuchnią, -dwa osobne pokoje, -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

772 049 zł60 m² 12 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - bezpłatnie i komfortowo. Skorzystaj z wakacyjnego rabatu na wykończenie wnętrza i otrzymaj kompleksowe wsparcie na każdym.