dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Marki,mazowieckie

585 000 zł50 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem 36 mkw. przy ul. Bocianiej 13a w Markach, na granicy z Warszawą. Metro Dw. Wileński - jedynie 7 przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Katowice,śląskie

614 420 zł67 m² 9 193,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż kawalerka z balkonem - Stary Fordon | 24,70 m + piwnica | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24,70 m , zlokalizowana na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z ogródkiem, bieżanów-prokocim lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Aleksandry, dzielnica Bronowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

621 627 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, gdzie codzienność zwalnia, a Ty zyskujesz więcej przestrzeni, spokoju i prywatności? Odkryj apartament na parterze na kameralnym osiedlu Harmony Park - zaledwie 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

729 000 zł66 m² 10 992,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż | 729 000 zł I mieszkanie | 3 pokoje | 66,32 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,32m2, położone na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogródzka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

231 000 zł76 m² 3 039,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Boguszewicza w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert składnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł62 m² 12 339,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z duszą, zielenią i funkcjonalnym układem w spokojnej części Wrocławia? Oto przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m + duża piwnica (5,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Poznań,wielkopolskie

788 000 zł54 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł37 m² 11 748,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaoferować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , znajdujące się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z 1985 roku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

170 000 zł37 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na II piętrze, czteropiętrowego bloku, w Kędzierznie - Kożlu. Mieszkanie czyste, po remoncie, na ścianach nowe gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

451 854 zł45 m² 9 998,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Winda, klimatyzacja, hala garażowa - prestiżowy budynek po Gruntownej rewitalizacji. Sauna, siłownia, sala klubowa - Zadzwoń i umów się na spotkanie. Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

703 000 zł33 m² 21 303 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Jednopokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, o pow. 33 m2, usytuowane na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku apartamentowym Bielany Residence. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Łódź,łódzkie

459 169 zł44 m² 10 412 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio u dewelopera. Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,10 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Widzew. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubartów,lubelskie

439 990 zł62 m² 7 057,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum Lubartowa? Doskonały rozkład pomieszczeń spodoba się wszystkim, którzy szukają przestrzeni dla Rodziny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

399 500 zł45 m² 8 818,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w Wasilkowie, ul. Krucza. Mieszkanie o powierzchni 45,3m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł60 m² 8 852,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 59,87m2 z balkonem, piwnicą oraz strychem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i wyjątkowego mieszkania z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

333 000 €46 m² 7 239,13 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Katowice,śląskie

594 719 zł53 m² 11 274,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą. Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

696 900 zł61 m² 11 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Makler serdecznie poleca : Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,9 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2015 roku przy ul. Jagiellońskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

529 000 zł57 m² 9 256,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,15 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym bloku z windą, zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

389 000 zł50 m² 7 842,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wygoda

Kraków,małopolskie

2 099 000 zł148 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Przemyśl,podkarpackie

850 000 zł78 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78m2. Wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym + mała komórka. -Duży salon z kuchnią, -dwa osobne pokoje, -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

772 049 zł60 m² 12 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - bezpłatnie i komfortowo. Skorzystaj z wakacyjnego rabatu na wykończenie wnętrza i otrzymaj kompleksowe wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł48 m² 23 938 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Wyjątkowy apartament z widokiem na Motławę w prestiżowym kompleksie mieszkaniowo-usługowym- chlebova na Gdańskim Śródmieściu. Apartament Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł37 m² 17 338,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - Służewiec przy ul. Wiartel. Budynek z lat 70-tych, po termomodernizacji, 2 windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Gliwice,śląskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis: szukasz przestronnego, jasnego i ciepłego oraz przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji? 66,42 m | 3 pokoje | wkrótce balkon | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wisła

Wisła,śląskie

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu wyjątkowy, trzypokojowy apartament zlokalizowany w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wisły. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, prestiż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

370 900 zł26 m² 14 205,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja! oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żarska Wieś,dolnośląskie

250 000 zł54 m² 4 587,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! niższa cena! Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,50 m2, w miejscowości Żarska Wieś, oddalonej ok.10 km od Zgorzelca. Lokal znajduje się na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł102 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy prestiżowej Alei Piastów - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

772 000 zł72 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj, promocja limitowana! Termin oddania - Kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł42 m² 9 218,01 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetny układ i topową lokalizację? Zamieszkaj w sercu Szczecina w miejscu, które daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł39 m² 20 487,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 38,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Wodzisław Śląski,śląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kup bez prowizji! Przedstawiam ofertę mieszkania na szóstym piętrze w wysokim bloku o powierzchni 49m2. Nieruchomość skład się z salonu z otwartą kuchnią oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszno,wielkopolskie

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zadbane - blisko lasu - taras - 1.PIĘTRO CENA DO NEGOCJACJI! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 459,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł80 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Bielanach, o pow. ok. 56 m + antresola (łącznie ok. 80 m użytkowej), usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł36 m² 8 277,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 36 m z loggią i piwnicą świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 8.