dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

857 908 zł63 m² 13 658,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem i tarasem w niskiej cenie! Topowa lokalizacja Zadzwoń i dowiedz się więcej: skorzystaj z rabatów do końca miesiąca i kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

780 946 zł43 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita mieszkania 43,41m Piętro 1 Liczba pokoi 2 Taras 29,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

999 000 zł78 m² 12 726,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw - jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Miasta Gdynia - Śródmieście - atrakcyjna, świetnie skomunikowana, zurbanizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł24 m² 21 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane w jednej z najcichszych części Dolnego Mokotowa, pomiędzy Parkiem Morskie Oko i Królikarnią. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Lublin,lubelskie

555 000 zł49 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lublin (wieniawa), ul. Sowińskiego 4 49 M2 - 2 pokoje + kuchnia Z jadalnią 1 piętro Miejsce postojowe do wynajęcia ______ Do sprzedania mieszkanie 49 m2 - 2 pokoje na Miasteczku Akademickim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unicka

Lublin,lubelskie

479 000 zł48 m² 10 006,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Unickiej. Mieszkanie składa się z: - salon (13,8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jonschera

Łódź,łódzkie

469 999 zł62 m² 7 580,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nieruchomość: położona jest na 4 piętrze w 4-piętrowym kameralnym budynku położonym w bardzo ładnej i zielonej okolicy. Budynek po termomodernizacji wraz z odnowieniem elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Bielsko-Biała,śląskie

445 000 zł47 m² 9 539,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z potencjałem 3 pokoi - 46,65 m - Leszczyny, ul. Leszczyńska - 1. piętro, niski blok Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

328 900 zł33 m² 9 987,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam komfortowe 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie , znajdujące się w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Bez prowizji! Całe wyposażenie mieszkania widoczne na zdjęciach jest w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

569 000 zł52 m² 10 912,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mazowiecka Park to nowe, atrakcyjne osiedle na mapie Kołobrzegu, które poza zadbanym terenem zielonym posiada plac zabaw i zewnętrzną siłownię. Tylko u nas 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 037,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni 63,4 m , znajdujące się na 1 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

425 577 zł47 m² 9 078,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle łączące funkcjonalność z estetyką architektoniczną. Przemyślana koncepcja urbanistyczna zapewnia komfort mieszkańcom, tworząc harmonijną przestrzeń do życia. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł74 m² 25 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Miło mi zaprezentować przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 74 m , położony na prestiżowym osiedlu Modern Żoliborz Residence w Warszawie. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

629 000 zł50 m² 12 455,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m2 mieszące się na wysokim parterze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 mieszące się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu w wyjątkowej inwestycji Trimare w Sztutowie - jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Mierzei Wiślanej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

654 000 zł80 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie w tej inwestycji mieszkanie w stanie deweloperskim na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Łodzi. Złotno, bo o nim mowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruskowy Bród

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł126 m² 12 664,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowy, świeżo wykończony w wysokim standardzie segment skrajny, położony na kameralnym osiedlu Bliżej Natury na warszawskiej Białołęce. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł56 m² 20 991 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone w centralnej części Miasteczka Wilanów u zbiegu al. Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w stanie deweloperskim 45 m2, 1 pokój (z łatwą mozliwoscią podziału na dwa pomieszczenia), oddzielena kuchnia z oknem oraz balkon typu loggia ok 3 m2. Zamnięte, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

1 736 000 zł62 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkami - Marina Mokotów Zapraszamy na prezentacje, mieszkania parterowego wykończonego w stylu Loftkowym lokalizacja: marina Mokotów to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł37 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, z doskonałą komunikacją i infrastrukturą, ul. Ognik 13a, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Półkole

Rząska,małopolskie

700 000 zł76 m² 9 152,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na piętrze kameralnego budynku w nowej inwestycji Diamentowe Zacisze, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bliźniąt

Poznań,wielkopolskie

818 500 zł70 m² 11 692,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży mieszkania z którego zostały wydzielone dwa lokale (istnieje możliwość przywrócenia pierwotnego układu). Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako inwestycja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - czeka na nowego właściciela Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2.piętrze w 3-piętrowym budynku. Pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o pow. 53m2. Składa się z trzech pokoi o pow. 16m, 10m, 9m, okna pcv, balkonu typu loggia. Mieszkanie do własnej aranżacji. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Komprachcice,opolskie

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie idealne rozwiązanie inwestycyjne! Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Komprachcicach bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

659 999 zł65 m² 10 153,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obotrycka

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł48 m² 8 392,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko dla klientów gotówkowych atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Szczecina tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

704 850 zł55 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Pałuków. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

3 520 000 zł144 m² 24 510,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio. 0 % pcc! Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz świetną lokalizację. Jaśminowy Mokotów VI -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł35 m² 17 807,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 34,76 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "gaj" przy ul. Jemiołowa we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Czernica

Czernica,dolnośląskie

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tworzymy dla Państwa kameralną inwestycję przyjazną, rodzinną dla ludzi szukających odpoczynku na łonie natury. Miejsce, w którym spokój, natura, wszechobecna zieleń łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 291 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

750 000 zł53 m² 14 058,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow.53,35 m2, usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy, na Os. Ruczaj w Krakowie. To miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 900 zł20 m² 7 838,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w kamienicy przy ul. Długosza - idealna na start lub pod inwestycję! Bydgoszcz, ul. Długosza Powierzchnia: 20,4 m Cena: 159 900 zł Rok budowy: 1960 (budynek po termomodernizacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

423 420 zł39 m² 10 837,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe w promocyjnej cenie! Skontaktuj się : Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania Dobrze doświetlone mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 231 489 zł71 m² 17 425,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mokotowie! bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji Bez podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży! Termin oddania: IV kwartał 2025! Na sprzedaż nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

631 000 zł42 m² 15 204,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

We speak pl/en/ua/ru Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (koło), ul. Księcia Janusza Do kupienia oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,5 m , usytuowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł70 m² 10 412,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m po podłodze (62 m wpisane w księdze wieczystej), położone w świetnej lokalizacji przy ul. Kawalerzystów.