dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

1 286 000 zł100 m² 12 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Klucze od zaraz Komfortowe przestronne słoneczne dwustronne taras garaż komórka lokatorska wójciklicencja 16128 w funkcjonalnym rozkładzie do wprowadzenia bez nakładów 4 wygodne pokoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

389 927 zł28 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w topowej lokalizacji! | odlicz 23% vat i kup taniej! Dowiedz się więcej Skontaktuj się Najważniejsze atuty tego mieszkania Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż jasne, dobrze nasłonecznione, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 4. piętrze z windą, w kameralnym osiedlu składającym się z tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

727 033 zł71 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Azaliowa Resident komfort życia w sercu natury Na granicy Pszczyny i Goczałkowic-Zdroju powstaje nowoczesne, kameralne osiedle Azaliowa Resident, które łączy wygodę mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 14 Lutego

Piła,wielkopolskie

370 000 zł55 m² 6 757,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym zlokalizowane w centrum Piły. Mieszkanie dysponuje własnym parkingiem dla mieszkańców. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Nowa Sól,lubuskie

275 000 zł50 m² 5 478,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kancelaria Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 50,20 m , położonego na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

302 000 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne, ul. 11 listopada Prezentuję Państwu ofertę lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sosnowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

750 000 zł66 m² 11 285 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie mieszczace sie w Swinoujsciu Warszow o powierzchni 66,46m2, do mieszkania przynaleza 2 piwnice oraz ogrod na ktorym znajduje sie duza altana, murowany gril oraz domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wyszków,mazowieckie

226 000 zł27 m² 8 248,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Opis mieszkania: kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 27,40 m2. Wszystkie okna pcv w dobrym stanie. Lokal położony jest na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

249 000 zł44 m² 5 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Przedstawiam Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, usytuowane na 2. piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Zabrzu. Lokal po generalnym remoncie, zakończonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

299 097 zł33 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie blisko skm - idealne pod wynajem! Zainwestuj w 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji (400m do przystanku autobusowego). Nieopodal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

275 000 zł92 m² 2 989,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: mieszkanie w zabudowie szeregowej | 92 m + garaż | Ojrzanowo k. Łabiszyna | Ogródek | 4 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

415 000 zł40 m² 10 331 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

345 000 zł44 m² 7 787,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,3 m2 położone na parterze w budynku IV piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodych rodzin z dziećmi, oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wejherowo,pomorskie

279 000 zł24 m² 11 847,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie typu kawalerka, urządzone w nowoczesnym stylu o powierzchni 23,55m2, zlokalizowane w samym centrum Wejherowa, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

430 000 zł49 m² 8 761,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Opola, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? Ta oferta to połączenie doskonałej lokalizacji z ogromnym potencjałem aranżacyjnym 49 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

495 000 zł34 m² 14 732,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

1 pokojowe blisko pętli! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. gen Fieldorfa-Nila (krowodrza Górka). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Świebodzice,dolnośląskie

287 325 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera rynek pierwotny - bez podatku pcc2%. Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Niepowtarzalne, unikatowe mieszkanie, sprzedawane przez właściciela. Z okien widok na zieleń, zwłaszcza od strony Parku Grabiszyńskiego (widok na Górkę Skarbowców), mieszkanie trójstronne (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Tczew,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie o powierzchni ca. 50m2 + garaż, który znajduje się w odległości 8min spacerem przy ul. Wojska Polskiego 7 (w podwórku). Budynek monitorowany zewnątrz i w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hubalczyków

Słupsk,pomorskie

655 000 zł102 m² 6 452,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwa balkony, dwa miejsca parkingowe Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 101,51 m2 z dwoma balkonami, dwiema łazienkami i oddzielną kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł35 m² 15 841 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Buforowej, na osiedlu Jagodno. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

437 120 zł41 m² 10 622,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 41,15mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym; -sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz przytulnego, mieszkania do którego wprowadzisz się bez żadnych nakładów finansowych? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze i komunikacji? A do tego marzy Ci się poranna kawa na ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł46 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją - Psie Pole. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,61 m zlokalizowane w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczewska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Karczewskiej. Nieruchomość Lokal usytuowany jest na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł57 m² 9 416,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe! Atuty oferty - blisko do plaży - 3 samodzielne pokoje - duża osobna kuchnia - mieszkanie dwustronne Lokalizacja Mieszkanie położone w Gdańsku Nowym Porcie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

280 000 zł78 m² 3 569,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe jest położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w centrum Pasłęka przy ul. Zwycięstwa. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Choroszcz,podlaskie

379 000 zł65 m² 5 863,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64,64 m , usytuowanego na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku w spokojnej części Choroszczy. To propozycja z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

W ofercie naszego biura rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 metrów w 3 piętrowym bloku z cegły usytuowanym w centralnej części Kapuścisk na ul. Noakowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł39 m² 14 578 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

39,10 m2 / po generalnym remoncie / rozkładowe / widok na plac Strzegomski Ogłoszenie prywatne - prowizja 0%! Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 460 264 zł67 m² 21 759,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone apartamenty W śródmieściu gdańska Wykończony i wyposażony apartament w nowej, prestiżowej inwestycji | Bliskość zabytków i najważniejszych atrakcji Głównego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł32 m² 13 593,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 32 m , usytuowaną na czwartym piętrze nowoczesnego bloku z windą, wybudowanego w 2000 roku. Ta jasna i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

879 900 zł48 m² 18 485,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż eleganckie, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze, w doskonałej lokalizacji - centrum Sopotu, ul. Broniewskiego. Kontakt 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Zbylitowska Góra,małopolskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja to jedna z kluczowych zalet tego mieszkania. Ekumeniczna Park gwarantuje z jednej strony szybki i łatwy dojazd do Krakowa i Tarnowa, a jednocześnie zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Szamotuły,wielkopolskie

379 000 zł77 m² 4 915,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

* * Polecamy na sprzedaż mieszkanie do własnej adaptacji o powierzchni 77,10 m2 w kamienicy przy ul. Dworcowej. Dwa duże, przestronne jasne pokoje, łazienka, oddzielna kuchnia ze schowkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naftowa

Krosno,podkarpackie

250 000 zł44 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m, położone na 1. piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku z 1953 roku przy ul. Naftowej w Krośnie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

419 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w ścisłym centrum Stargardu Mieszkanie o powierzchni 74 m2 - położone na drugim parterze trzypiętrowej kamienicy. Standard do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł32 m² 13 879,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 32,35 m - Gdańsk, ul. Płocka Cena: 449000 zł. Czynsz : ok.315 zł. Powierzchnia: 32,35 m Liczba pokoi: 1+ jasna garderoba. Piętro: 1 Rok budowy: 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Owidz,pomorskie

310 000 zł73 m² 4 224,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

724 578 zł74 m² 9 737,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Rabat 22%| Umów się na prezentacje Tel: kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze.