dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

621 225 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy, przestronny, 3-pokojowy apartament w pierwszej w Rumi butikowej inwestycji, o powierzchni aż 62,75 m + obszerny balkon. Ekologiczny, energooszczędny budynek, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 676,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Szukasz przestrzeni z charakterem w stylowej kamienicy, w świetnie skomunikowanej części Wrocławia? To 3-pokojowe mieszkanie z antresolami, wysokimi sufitami i ponadczasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owcza

Poznań,wielkopolskie

441 000 zł61 m² 7 254,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,79 m2 znajdujące się w domu wolnostojącym z własnym wydzielonym ogródkiem i miejscem postojowym na dwa samochody. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

2 660 000 zł118 m² 22 565,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Prezentuję Państwu do sprzedaży, unikalny apartament w usytuowany w cichej i spokojnej części Mokotowa przy ulicy Bluszczańskiej. Jest to idealna propozycja dla klientów, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,18m2 zlokalizowane na osiedlu Miłocin w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 238,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wejherowo, ul. Fenikowskiego | 3-pokojowe mieszkanie 48,60 m2 | 449 000 zł Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z pełnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

LV Development ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 z balkonem o powierzchni 14m2 znajdujące się przy ul. Żorskiej w dzielnicy Żwaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

564 005 zł72 m² 7 779,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Spokojne osiedle domów szeregowych z ogrodami tylko kilka minut od Gdańska Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej położone tuż przy granicy Pruszcza Gdańskiego w odległości jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

299 000 zł41 m² 7 274,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ten weekend, mieszkanie M3 w super cenie tylko 299 000 złotych! Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu znajdującego się na jedenastym piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne są także inne metraże I układy mieszkań, w tym apartamenty Z widokiem na rzekę I tereny zielone- zadzwoń po więcej informacji! Bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

399 000 zł44 m² 9 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Gdyni - Oksywie opis mieszkania: nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł69 m² 15 760,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Lokalizacja: wola, mirów, ul. Sienna 89, między ul. Miedzianą a Żelazną. Idealna lokalizacja, w odległości kilku minut pieszo: C.H. Złote Tarasy, pałac Kultury i Nauki, fabryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł24 m² 17 119 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Kawalerka na parterze w niskim bloku zlokalizowana na Pradze Południe. Zielona, spokojna okolica- tuż przy działkach ogrodowych Waszyngtona. Na powierzchnię mieszkania składa się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeska

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 37 m2 położone na wysokim parterze bloku w Stargardzie na Os. Chopina. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch mniejszych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

299 000 zł60 m² 4 975,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! Klimatyczne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,10 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

899 000 zł67 m² 13 370 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w zielonej dzielnicy Krakowa 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i dwiema garderobami ul. Albina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 899 000 zł163 m² 17 785,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, stanowiącego piętro pięknej willi, położonego w sercu starego Pogodna. Budynek z 1906 roku przeszedł kapitalny remont. Wymieniono dach, wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

227 000 zł30 m² 7 566,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Żarowa Szukasz stylowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? To 1-pokojowe mieszkanie w centrum Żarowa spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł48 m² 19 603,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English version below: na wyłączność jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Franciszka Klimczaka 16 w Miasteczku Wilanów. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tumska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł59 m² 13 421,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w pięknie odrestaurowanej kamienicy na Warszawskich Włochach Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł27 m² 13 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Umowa przedwstępna do 31.10 Zapraszam do kontaktu w godzinach od 9.00 do 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Na sprzedaż mieszkanie o metrażu ok 27 mkw usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł55 m² 7 825,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Technicznej w Boguchwale. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwudziestolecia

Jelenia Góra,dolnośląskie

549 000 zł66 m² 8 356,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie mieszkanie, położone w bardzo atrakcyjnej i poszukiwanej części Cieplic, przy parku Norweskim na Osiedlu XX- lecia. Usytuowane na III piętrze w IV- piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

520 000 zł51 m² 10 206,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie parku krajobrazowego i z szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. Centrum Gdyni oddalone jest o ok 10 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł61 m² 24 573,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie w samym sercu Gdańska. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 61 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Radom,mazowieckie

349 000 zł54 m² 6 449,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: gotowe do zamieszkania mieszkanie - Gołębiów I Powierzchnia: 54,11 m Pokoje: 3 Dodatki: piwnica, duży balkon, wózkownia, rowerownia, dostępny parking Piętro: 0/4 Własność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

760 000 zł56 m² 13 639,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 poko jowe mieszkanie Z balkonem wola duchacka N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-p okojowe mieszkanie o pow. 55,72 m2, usytuowane na pierwszym piętrze budynku z 2002 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł39 m² 14 589,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***2 pokojowe mieszkanie na szczepinie*** Idealne na start! Dobrze zagospodarowana przestrzeń, klimatyczne wnętrze, słoneczne- to wszystko oferuje mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskim Szczepinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rentowna

Łódź,łódzkie

579 000 zł64 m² 8 993,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,38 m , zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Nowa Sól,lubuskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ta oferta dostępna tylko w naszym biurze. Cena podlega negocjacji! en biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni użytkowej 30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walentynowicz

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

749 000 zł72 m² 10 414 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż | 4 pokoje | 71,92m2 | Konstancin - Jeziorna | Walentynowicz | 749 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie w Konstancinie - Jeziornie przy ul. Walentynowicz. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Gdynia,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na wysokim parterze kameralnego, niskiego budynku (nie wielka płyta ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż piękne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu dla studentów gumed/politechniki. Mieszkanie: o powierzchni 38m2 znajduje się przy ul. Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 000 zł50 m² 10 218,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie trzypokojowe (50,4m 2 ) na drugim piętrze wraz z komórką lokatorską na piętrze! (3,46m 2 ) na nowym osiedlu w Fordonie w Bydgoszczy Oferta wyłącznie w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Poznań,wielkopolskie

809 000 zł55 m² 14 655,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania? Mieszkanie w dzielnicy Wilda, zaledwie 1 km od Starego Rynku, to doskonała okazja! Inwestycja łączy nowoczesne rozwiązania.