dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodków,opolskie

195 000 zł57 m² 3 396,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza w Grodkowie, woj. opolskie. Mieszkanie położone jest na II piętrze i posiada 57,41 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

129 000 zł31 m² 4 161,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży mieszkanie po remoncie z całym nowym wyposażeniem nowy sprzęt agd w cenie w Głuszycy z widokiem na góry, w zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 244 400 zł73 m² 17 046,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy nowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 73m2 składające się z 3 pokoi i ogromnego tarasu. Znajduje się w centrum podwarszawskiego Józefosławia, na najbardziej pożądanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

369 000 zł65 m² 5 677 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Jeśli cenisz wysoki standard i marzysz o wprowadzeniu się "od ręki", ta Alternatywa w Sercu Bytomia jest stworzona właśnie dla Ciebie! lokalizacja: województwo śląskie, bytom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 990 zł35 m² 8 536,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - 2 pokoi - strona południowo- zachodnia - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 326 492 zł64 m² 20 850,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prowizja 0% 3 pokojowe mieszkanie W nowoczesnej inwestycji W doskonałej lokalizacji promocja cenowa! Idealne dla Rodzin a także dla ceniących nowoczesność w komfortowym wydaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lex nieruchomości tel Chcesz zamieszkać w pięknym trzypokojowym mieszkaniu na Muranowie? Chcesz patrzeć przez okna na zieleń, a nie na sąsiada krzątającego się po kuchni? Chcesz rano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Białystok,podlaskie

335 000 zł32 m² 10 372 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu ofertę atrakcyjnego 2 pokojowe mieszkania przy ul. Bema 87, os. Bema. Mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 położone jest na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł34 m² 17 380,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż starannie wykończona, przestronna kawalerka w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod najem krótko, lub długoterminowy. Opis nieruchomości: * Duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37,8 m , położonego na 6. piętrze zadbanego budynku z 1968 roku przy ulicy Niskiej. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

655 680 zł38 m² 17 137,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie, jak i pewna inwestycja kapitału Poznaj szczegóły i umów się na spotkanie - zadzwoń mieszkanie Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa 38,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

379 000 zł51 m² 7 494,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Katowice - ul. Rolna 23 | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 1. piętrze bloku przy ul. Rolnej 23 w Katowicach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszkowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł33 m² 21 054,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Komfortowy apartament z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym - 2 minuty od plaży! Szukasz nieruchomości nad morzem - na wynajem, jako wakacyjną bazę lub inwestycję z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

539 309 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

636 795 zł63 m² 10 106,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Okazja w Lipcu! Mieszkanie z Rabatami od Dewelopera! Szukasz idealnego miejsca dla rodziny w Poznaniu? Tylko w lipcu masz niepowtarzalną szansę, aby skorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

607 600 zł45 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty tel. Przestronny 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m2 na zielonym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na południu Wrocławia, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

333 450 zł25 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Całkowita cena apartamentu - obejmuje 23% podatek vat oraz koszt wykończenia. Cena podana W ogłoszeniu jest ceną netto, do której należy doliczyć 23% vat oraz koszt wykończenia. Cena netto 333450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 551,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,25m2, położone w cichej, dobrze skoumunikowanej części Ochoty, na siódmym piętrze, zadbanego budynku przy ulicy Siemieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miodowa

Pruszków,mazowieckie

940 000 zł117 m² 8 065,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe w segmencie o powierzchni 116,55 mkw., dwupoziomowe, z ogródkiem (34 mkw.). Pozostały jeszcze trzy segmenty środkowe. Stan deweloperski: tynk gipsowy, wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Piekary Śląskie,śląskie

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,72 m z ogromnym tarasem 40 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł38 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w 12 piętrowym bloku z dwoma windami na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brzesko,małopolskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w centrum Brzeska w nowej niższej cenie! Nie przegap tej oferty Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł31 m² 15 356,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 osobne pokoje w samym centrum wrocławia! stare miasto - szczepin 1,7km do Rynku Atuty mieszkania: - mieszkanie po remoncie - gwarancja najmu - umeblowane - świetna lokalizacja - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrowążów

Opole,opolskie

459 000 zł46 m² 9 935,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Opolu Wyspa Pasieka. Szczegóły nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł59 m² 18 532,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest 52 m2 mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na osiedlu Staszica. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem ba balkon, 2 sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

367 000 zł58 m² 6 295,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Świdnicy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

505 978 zł42 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: pfrn nr 29569 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego do własnej aranżacji. Otoczenie nieruchomości: - spokojna i cicha okolica, - nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentuję unikatowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 100mkw + 80mkw taras, usytuowane na Tarchominie przy ul. Pomorskiej. Ogromnym atutem jest taras, na którym mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł36 m² 11 918 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.29m2 na 4 piętrze z windą w 10 piętrowym apartamentowcu. w nowej inwestycji koło Galerii Echo ulubiona lokalizacja Kielczan:).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

331 000 zł26 m² 12 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio piękne mieszkanie mieszczące się w centrum Kołobrzegu ,a jednocześnie w cichym i zielonym otoczeniu. Mieszkanie mieści się na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świtezianki

Kraków,małopolskie

770 000 zł48 m² 16 008,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie do remontu lub odświeżenia w zależności od oczekiwanego standardu. Mieszkanie znajduje się w docieplonym bloku na cichym zakątku ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

715 955 zł60 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2 z osobną kuchnią oraz balkonem znajduje się na drugim piętrze w 3-pietrowym budynku z windą. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

974 000 zł58 m² 16 756 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,13 m2 z loggią, położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

289 000 zł45 m² 6 398,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,17 m (w tym piwnica 1,72 m ), położone w Sosnowcu przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Pełna własność. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

295 000 zł38 m² 7 804,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie do remontu | Olsztyn, ul. Jagiellońska | 37,8 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,8 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

658 600 zł70 m² 9 408,57 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

4 sypialnie + salon | 69,96 m | 2 balkony | unii lubelskiej | poznań Funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie dla dużej rodziny lub inwestora pod najem pokojowy! Doskonały układ - osobne strefy, aż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 995 000 zł73 m² 27 441,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie z tarasem w sercu Dolnego Sopotu ul. Chopina Po generalnym remoncie, 300 metrów od plaży i kilka minut od Monte Cassino Dla kogo: dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania.