dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł70 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 70 m z ogródkiem i tarasem Ursus Centralny, ul. Habicha 1a Na sprzedaż cesja praw do mieszkania w wyjątkowej inwestycji Ronson Ursus Centralny. Mieszkanie o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

661 650 zł55 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami. Gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole. W najbliższym otoczeniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

929 552 zł48 m² 19 483 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel: jasne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47.62 m2, znajdujące się w najbardziej prestiżowym miejscu na mapie Wrocławia - Kępie Mieszczańskiej. Układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Katowice,śląskie

662 000 zł51 m² 12 993,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 50,94 m , usytuowane na parterze budynku z 1910 roku, w sercu historycznej dzielnicy Katowic - Nikiszowiec. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

306 800 zł26 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania blisko centrum w bardzo atrakcyjnej cenie! 0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Nowe, mieszkanie gotowe do odbioru w lutym 2026 Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

469 000 zł42 m² 11 087,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon - sypialnia - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z ogródkiem w Sopocie! Atuty oferty - lokalizacja, blisko do plaży - piwnica, ogródek, miejsce postojowe na posesji - tylko 4 lokale w klatce - pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Białystok,podlaskie

444 000 zł48 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, położone w doskonałej lokalizacji - osiedle Mickiewicza. Najważniejsze informacje * 2 oddzielne, ustawne pokoje idealne do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

815 000 zł63 m² 12 957,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie na kurdwanowie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na o s. Kurdwanów , dzielnica Podgórze Duchackie. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

976 369 zł71 m² 13 734 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

898 999 zł63 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Magdalena Galińska tel. Jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na osiedlu Szczepin. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 23,37 m2 Pokój 10,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

569 921 zł43 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na wrzesień 2025 rok! Na mieszkanie został udzielony rabat! - cena regularna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

245 000 €78 m² 3 141,03 €/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

589 457 zł38 m² 15 427 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Dwa przestronne pokoje z dużym balkonem, do własnej aranżacji, z możliwością wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

780 480 zł53 m² 14 773,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy pokoje z widokiem na rzekę. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest nad samą rzeką Odrą, dookoła mnóstwo terenów zielonych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł43 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią. Solidny budynek z 1964r, w dobrym stanie technicznym, po wymianie instalacji elektrycznej, gazowej i centralnego ogrzewania. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 247 734 zł77 m² 16 261,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji! bezpośrednio! 0 % pcc! W ofercie mieszkania i apartamenty od 27- 142m2 w nowej, prężnie powstającej inwestycji. -wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

507 000 zł56 m² 8 994,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe Mieszkania w Niepołomicach - Blisko Krakowa! Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z doskonałym dostępem do miejskich udogodnień?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

581 687 zł35 m² 16 710 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na ofertę mieszkania 2-pokojowego w nowym budownictwie w świetnej lokalizacji! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 283 719 zł93 m² 13 803,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe - 92,36m2 + balkon 7,68m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - kamionek/grochów To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

820 000 zł48 m² 16 998,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Rydygiera w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 108 000 zł61 m² 18 090 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m2 z loggią, położone na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 483 611 zł81 m² 18 298 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w nowym budownictwie z pięknym widokiem na rzekę to jest to oferta dla Ciebie! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

534 733 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu do zakupu 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem blisko lubelskiego Starego Miasta. Opis nieruchomości: nieruchomść znajduje się w kameralnym bloku wybudowanym w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

571 000 zł39 m² 14 544 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: arkadiusz Dudkiewicz tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 39,26 m2 z tarasem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł25 m² 19 059,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na wysokim parterze w 6-piętrowy bloku z 2000 roku -warszawa, bemowo, jelonki ul. Wacława Borowego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie - 53 m - Fordon Oferuję na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w Fordonie, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

720 370 zł73 m² 9 851 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, około 1km od granicy Wrocławia. W okolicy znajdziemy całą, niezbędną do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrzebnioka

Tychy,śląskie

425 000 zł58 m² 7 365,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton! zapraszam inne agencje do współpracy Na sprzedaż przytulne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,70 m , zlokalizowane w Tychach (os. Z).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

673 922 zł52 m² 12 972,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3- pokojowego mieszkania, o projektowanej powierzchni 51,95 m2. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,3 m , położone na 1 piętrze bloku. Mieszkanie znajduje się w poszukiwanej dzielnicy, w cichej i spokojnej okolicy z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 36 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy ulicy M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

418 000 zł58 m² 7 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 53 m - Świdnica, ul. Parkowa Parter | Po termomodernizacji | W pełni wyposażone | Cena: 418 000 zł Opis nieruchomości Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

703 000 zł64 m² 10 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu! Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym ok. 33 m2, - sypialnia ok. 9.5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

570 899 zł64 m² 8 974,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 030 187 zł56 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament w centrum miasta, z tarasem, wykończony i gotowy do zamieszkania! Opiekun oferty tel. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

760 950 zł59 m² 12 897 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraśnik,lubelskie

560 592 zł82 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 82,44m2 zlokalizowane w Kraśniku przy ul.Makowej. Wygodne dla całej rodziny z dwiema łazienkami oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

605 000 zł52 m² 11 722,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Pomorzanach, os.Polonia, o powierzchni 51,61 m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki z kabiną.