dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

527 000 zł69 m² 7 659,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,8m usytuowane na wysokim parterze przy ul. Gen. Maczka w Łańcucie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszyńskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

367 000 zł47 m² 7 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe 3 pokojowe mieszkanie w Brodnicy w atrakcyjnej cenie, gotowe od zaraz do zamieszkania na popularnym Osiedlu Generała Pruszyńskiego. Brodnica to miejsce o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

399 999 zł33 m² 12 084,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? A może szukasz mieszkania, które będzie idealne pod wynajem? Mam przyjemność zaprezentować Ci funkcjonalne, świetnie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na Saskiej Kępie na warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Saskiej 10. Jest to idealna nieruchomość dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

820 000 zł48 m² 17 190,80 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane W bronowicach W inwestycji salwator tower N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 47,70 m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowieckich

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł53 m² 22 463,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Digital Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,42m , zlokalizowane przy ulicy Książąt Mazowieckich 6, w prestiżowej, ogrodzonej enklawie parkowej na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

2 188 900 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pcc! Bez Prowizji! Na sprzedaż mieszkanie z 4 pokojami w pobliżu Parku Decjusza. Co wyróżnia inwestycję Nova Wiosenna? elegancka, minimalistyczna forma budynków, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

494 750 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem i garderobą. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Bukowym, to wyjątkowa propozycja dla osób szukających domu, w którym odpoczynek i wygoda idą w parze z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołów Bydgoskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, położone w bloku w spokojnej okolicy na granicy osiedli górzyskowo/szwederowo przy ulicy Sokołów Bydgoskich Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

896 000 zł80 m² 11 172,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,2 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Litomskiej 24 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

385 000 zł52 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł72 m² 20 897,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,73 m2 na warszawskich Odolanach (wola). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 8-piętrowowego bloku z 2019 r. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

750 000 zł119 m² 6 311,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni całkowitej 98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

495 000 zł44 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam ofertę nowoczesnego i eleganckiego 3-pokojowego mieszkania w centrum przy ul. Kraszewskiego w poszukiwanej lokalizacji Bojary. Mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

864 172 zł59 m² 14 647 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 58,39m2 +2 x balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut do wkd! 15 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 426 000 zł82 m² 17 467 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,64 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Komorniki,wielkopolskie

579 000 zł90 m² 6 404,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz ustawnego mieszkania z dużą przestrzenią, gotowego do zamieszkania ? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze i komunikacji? A do tego marzy Ci się poranna kawa na dużym balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

443 538 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku przy ul. Kilińskiego, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na Łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

458 000 zł68 m² 6 777,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dostępne od zaraz! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 67,58m2 składa się: - salon (18,57m2) + balkon (4,23m2) - pokój 1 (13,56m2) - pokój 2 (12,48m2) - kuchnia (7,57m2) - łazienka (3,30m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konarzewskiego

Łódź,łódzkie

1 199 900 zł135 m² 8 888,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament Z ogrodem I dwoma tarasami zimowymi - prestiżowa lokalizacja na smulsku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikalnego, bezczynszowego apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

339 000 zł51 m² 6 660,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Tarnowa, na ulicy Brodzińskiego. To wyjątkowa oferta zarówno osób poszukujących komfortowego mieszkania w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

611 323 zł63 m² 9 702 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? Idealne mieszkanie na wynajem dla studentów. A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

349 000 zł40 m² 8 746,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Przedmiot sprzedaży stanowi mieszkanie o powierzchni 39.9 m , usytuowane na ósmym piętrze budynku z 1991r. przy ul. Bursztynowej. Wokół budynku dostępnych wiele miejsc parkingowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu ~16,7m2 -sypialni ~10,1m2 -pokoju 8,81m2 -kuchni 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na mokotowskiej Sadybie przy ul. Konstancińskiej. Drugie piętro w dziesięciopiętrowym budynku, który przeszedł kompleksowy remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siedlecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

904 740 zł89 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł65 m² 8 175,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Za siedmioma mostami, za rzeką Odrą, w malowniczej dzielnicy Kleczków, skrywa się niezwykłe mieszkanie, perła które czeka na swojego nowego właściciela. To miejsce, gdzie historia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

407 000 zł39 m² 10 549,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc do sprzedania: dwupokojowe mieszkanie na ul. Europejskiej/polnej. W Śledziejowicach. Mieszkanie, położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

579 000 zł60 m² 9 648,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,01 m (całkowita powierzchnia 67,74 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o 3 pokojach, zlokalizowane na parterze w jednej z najlepszych i najbardziej zielonych części Grodziska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

408 813 zł37 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Żorska - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Tychach w dzielnicy Żwaków. Żwaków - zielone serce Tychów. Miejsce, które pokochasz Inwestycja Apartamenty Żorska powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

399 000 zł63 m² 6 318,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Trzypokojowy układ zapewnia komfort zarówno rodzinie, jak i osobom szukającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

658 000 zł36 m² 18 176,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

1 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Chodkiewicza, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

689 000 zł68 m² 10 169,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne 3 pokoje Z balkonem I dużą piwnicą grabówek, gdynia tylko U nas! atuty: atrakcyjna lokalizacja Gdynia Grabówek, blisko terenów zielonych i świetnej komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Iwanowice Dworskie

Iwanowice Dworskie,małopolskie

748 680 zł101 m² 7 434,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: zalesie - tylko 20 min od centrum Krakowa 1 piętro | 4 pokoje | 100,70 m + balkon Rynek pierwotny | Oddanie: II kwartał 2025 | Bez pcc! Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

410 000 zł73 m² 5 616,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Proponujemy do sprzedania mieszkanie 58 m2 w bloku , na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienki oraz przedpokój. Mieszkanie jest świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

578 333 zł43 m² 13 512 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Księżu Wielkim, ok. 6 km od centrum i 7 min pieszo od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Solna

Kraków,małopolskie

599 000 zł29 m² 20 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Podgórze- 1 pokojowe mieszkanie mieszkanie idealne pod inwestycje jak również do zamieszkania. N20 Nieruchomości oferuje 1- pokojowe mieszkanie przy ul. Solnej o pow. 29,06m2, usytuowane na 1-.