dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 050 000 zł118 m² 8 875,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe we Wrocławiu - ul. Trzebnicka | 104.88 m | Po remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wyremontowanego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 325 700 zł74 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim w Gdańsku w dzielnicy Letnica. Wymarzony apartament dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

610 619 zł39 m² 15 664,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja! bez prowizji, bez podatku pcc 2% Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

199 000 zł18 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Lokalizacja Gliwice, ul. Pszczyńska, obok Politechniki Śląskiej Budynek Oferowane Mikrokawalerki są budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 024 259 zł91 m² 11 212 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta: tel. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,35 m2 znajduje się na 1 pietrze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne, do zamieszkania od zaraz mieszkanie o powierzchni 65 m w spokojnej i zielonej okolicy Maślice, wrocław. W skład nieruchomości wchodzi: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 376,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia z ogródkiem pod budynkiem. Nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

544 928 zł81 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zlokalizowaną kilkanaście minut od centrum Rzeszowa z piękną panoramą na Rzeszów! Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Wolności

Chocianów,dolnośląskie

120 000 zł43 m² 2 810,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Chocianowie przy Placu Wolności - Centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, park, siłownia, przychodnia, bank, apteka, kwiaciarnia, kebab, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł41 m² 14 963 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na północy Wrocławia. Duży balkon, ekspozycja południowa. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł42 m² 13 471,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,57m2 zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego we Wrocławiu Mieszkanie bedzie idealnym rozwiązaniem dla inwestorów jako mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

534 066 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na budowę! Zobacz osobiście wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - odbiór już w I kwartale 2026! Oferta bez prowizji! Pomogę również w uzyskaniu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

491 000 zł28 m² 17 448 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekunka nieruchomości: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Idealne rozwiązanie dla inwestorów! *możliwość odliczenia podatku vat* Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 086 000 zł36 m² 29 893 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje studio na sprzedaż w samym sercu Warszawy. Gotowe do wejścia! (english translation below) atuty Nowoczesny budynek z portiernią Doskonała lokalizacja i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

482 000 zł28 m² 17 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

1 047 000 zł57 m² 18 240,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zależy Ci na czasie i nie masz ochoty poświęcić kolejnych miesięcy swojego życia na wykończenie mieszkania, zapraszamy na spotkanie w gotowym do zamieszkania apartamencie. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

99 000 zł29 m² 3 441,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne lokale w tej inwestycji. Wykończony lokal gotowy od zaraz w cenie, która nie zdarza się w dzisiejszych czasach. Wybierz: wygodę - blisko sklepów spożywczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy 1. piętro + zaadaptowany strych Tylko zakup gotówkowy Lokalizacja: okolice Bielan Wrocławskich ul. Wałbrzyska Piętro: 1 z 2 Powierzchnia użytkowa: pokój +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 464 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalny klimat i funkcjonalność - 2 pokoje z balkonem i dużą piwnicą, ostatnie piętro! Są mieszkania, które po prostu czuć. To jedno z nich. Jest duża szansa, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

779 000 zł78 m² 10 038,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł85 m² 11 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,20 m , położone na 4 piętrze w kameralnym bloku z 1993 roku. Niski, 4-piętrowy blok bez windy, zarządzany przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

460 000 zł30 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu, gdzie komfort spotyka się z wygodą codziennego życia. Mam przyjemność zaprezentować przytulne i doskonale zlokalizowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

380 000 zł38 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,20 m2, usytuowanego na drugim piętrze niskiego bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł30 m² 5 213,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki z oddzielną kuchnią znajdującej się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

800 327 zł66 m² 12 126 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta 4-pokojowe mieszkanie na nowym, zielonym osiedlu na północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze posiada trzy niezależne sypialnie oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

801 348 zł47 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie blisko Politechniki, jak i Uniwersytetu Wrocławskiego. Bez podatku pcc Doradca klienta: tel: mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

605 954 zł36 m² 16 926,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł29 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z resztą miasta? Ta oferta może Cię zainteresować idealna zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne 70m mieszkanie w stylu loftowym na poddaszu zabytkowej kamienicy. Znakomita lokalizacja, tuż przy centrum miasta i zaledwie 150m od jeziora. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Micharzewo

Micharzewo,wielkopolskie

196 000 zł45 m² 4 355,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: lokal mieszkalny z garażem oraz działką rekreacyjną Micharzewo, gm. Wągrowiec Lokalizacja: micharzewo 9/2,obręb Kaliska, gm. Wągrowiec, powiat wągrowiecki, woj. wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 998 zł58 m² 14 065,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia - platinum | 58,5 m | ostatnie piętro | garaż podziemny| Prowizja 0% Na sprzedaż elegancki i przestronny apartament zlokalizowany na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzianowska

Radom,mazowieckie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dużą kawalarkę 36 m2 w bloku ul. Młodzianowska. Pełna własność kw. Cena do negocjacji. Mieszkanie to: * przestrony pokój * widna, wygodna, oddzielna kuchnia. * zabudowany nowymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

458 000 zł46 m² 10 021,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji - ul. Sienkiewicza w Białymstoku w samym centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

715 260 zł46 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.45,85m2 położone na IV piętrze w 8-piętrowym budynku, który zostanie oddany w IV kwartale 2025 r w Mistrzejowicach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

237 000 zł44 m² 5 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone w samym centrum Zabrza, przy ul. 3 maja. Najważniejsze atuty: generalny remont zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

555 000 zł33 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bieżanów, 2 pokoje, balkon, 2 pokoje 2016r. Nowe budownictwo, blok na terenie zamkniętym Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane przy ul. Rydygiera - Rżąka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł59 m² 12 984,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pośrednikom nieruchomości dziękujemy - nie jesteśmy zainteresowani współpracą przy sprzedaży. Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie, położone na piątym piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

584 007 zł38 m² 15 380,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w zielonej części Warszawy Na sprzedaż mieszkania w kompleksie mieszkaniowym położonym na styku dzielnic Białołęka i Targówek. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rataja

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

749 000 zł74 m² 10 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie blisko Parku Jakubowo i lasu ul. Macieja Rataja 19, olsztyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie 74,45 m z dużym balkonem (10,53 m ), położone na wysokim parterze.