dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 151 767 zł46 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty Brak pcc. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co zapewnia dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Słupsk,pomorskie

520 000 zł76 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Króla Jana III Sobieskiego - osiedle zlokalizowane w zachodniej części miasta. Jest częścią większej dzielnicy "zatorze" w Słupsku. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Katowice,śląskie

547 757 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże oraz lokalizacje Termin oddania: II kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł65 m² 13 281,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 65,43 m2 położoną w niewątpliwie w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu w inwestycji rondo verona przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

359 000 zł38 m² 9 560,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane przy ul. Aleksandrowskiej w pobliżu dworca Łódź Żabieniec Mieszkanie aktualnie jest remontowane a jego zakończenie planowane jest na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł41 m² 15 906,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska - Żabiance. W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

547 512 zł42 m² 13 101,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

529 000 zł36 m² 14 661,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się 2-pokojowe mieszkanie po remoncie znajdujące się na Osiedlu Kalinowym w Krakowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Poznań,wielkopolskie

475 000 zł35 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Łazarz, grunwald | 35 m | Parter | Gotowe do zamieszkania! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji w Poznaniu? Mam coś idealnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Ruda Śląska,śląskie

259 000 zł61 m² 4 277,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,55 m2, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Górnośląskiej 7, na 4. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Warszawy

Sosnowiec,śląskie

144 900 zł22 m² 6 586,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż 1 - po kojowe mieszkanie w Sosnowcu , w dzielnicy Juliusz , przy ul. Obrońców Warszawy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia : 22m Rozkład pomieszczeń : Pokój 1 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piernikarczyka

Ruda Śląska,śląskie

155 000 zł26 m² 5 918,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości: * po generalnym remoncie, * niskie koszty eksploatacyjne, * ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska * balkon Kawalerka na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł97 m² 13 381,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 97,15 m2. Przestronne wnętrza zapewniają komfort i swobodę, a duży taras to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

398 438 zł35 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Żorska - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Tychach w dzielnicy Żwaków. Żwaków - zielone serce Tychów. Miejsce, które pokochasz Inwestycja Apartamenty Żorska powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

558 981 zł56 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olejniczaka

Bytom,śląskie

199 000 zł94 m² 2 117,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 94 m 3 pokoje kamienica 199 000 zł. Przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Stanisława Olejniczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

344 872 zł39 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 39,19 m , położone na parterze nowoczesnego budynku. Lokal będzie gotowy do odbioru w 2025 roku. Do mieszkania przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

234 240 zł51 m² 4 626,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej e-licytacji w nieruchomości: miejscowość: jeleniej Górze przy ul. Różyckiego 11/22 Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

1 026 263 zł56 m² 18 183,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży Zakup z rynku pierwotnego w pełni nowego mieszkania w nowej inwestycji. 0% prowizji. 0% pcc. W tej inwestycji oferujemy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

500 000 zł49 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł66 m² 16 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,62 m , usytuowane na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z 2014 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Hubala

Stargard,zachodniopomorskie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka), położone na III piętrze nowego bloku na Os. Pyrzyckim w Stargardzie (niedawno zrealizowana inwestycja Osiedle Orzechowe). Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

2 188 900 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pcc! Bez Prowizji! Na sprzedaż mieszkanie z 4 pokojami w pobliżu Parku Decjusza. Co wyróżnia inwestycję Nova Wiosenna? elegancka, minimalistyczna forma budynków, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Targowa

Krzeszowice,małopolskie

659 000 zł94 m² 7 010,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu loft w centrum Krzeszowic. Lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 41,5 m i całkowitej 94 m , położony na 3. piętrze. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Getta Żydowskiego

Zduńska Wola,łódzkie

369 000 zł64 m² 5 753,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - do wprowadzenia! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, rozkładowe mieszkanie o 3 pokojach, położone na 1. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Petrykozy

Petrykozy,łódzkie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta Dodatkowo w dalszej części zdjęć jest przykładowa wizualizacja mieszkania, możliwa do zrealizowania. Wizualizacja nie dotyczy łazienki, która już jest gotowa jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

284 000 zł51 m² 5 568,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Mydlice, ul. Dąbrowskiego o następujących parametrach: 50,60 m 2 - dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł49 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, w pełni wyremontowane mieszkanie na cichym osiedlu o niskiej zabudowie. Bardzo dobra lokalizacja, jeśli chodzi o dojazd do centrum miasta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł50 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży atrakcyjne , 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Powiśla - ul. Solec. Rok budowy 1939. Piętro 5. Budynek zadbany z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

713 999 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie przy ul. Jaspisowej 14 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z idealnym rozkładem, 68m2 spokojna okolica, 2. piętro, południowy-zachód Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

484 999 zł39 m² 12 294 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

651 422 zł55 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł26 m² 24 615 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Pewitalizacja przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł43 m² 7 608,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż zlokalizowane w Kielcach Mieszkanie o powierzchni 43,37 m, położone w Kielcach przy ul. Warszawskiej.