dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

678 849 zł45 m² 15 082,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 45.14 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

298 999 zł20 m² 14 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! okazja na sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji 5 minut do rynku! Na sprzedaż kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 20.5 m2 z łazienką i dodatkowo nie wliczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

446 608 zł43 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu 43,36 m2 na parterze kierunek od południowego / zachodu + ogródek 98m2! ceny mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszyka

Opole,opolskie

790 000 zł67 m² 11 806,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego i słonecznego mieszkania o pow. 68m2 położonego w jednym z bloków na ul. Koszyka w Opolu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

550 586 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie objęte jest ceną promocyjną ograniczoną w czasie. Obligatoryjny zakup komórki lokatorskiej. Osiedle Młoda Białołęka to spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Irysowa

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość skierowana do osób, które szukają kompromisu między komfortem domu, a wygodą mieszkania. Dwupoziomowy lokal z prywatnym wejściem i ogrodem, dający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł55 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w nowoczesnym bloku z 2017 roku, zaprojektowane z dbałością o każdy detal, wykończone z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

400 000 zł43 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie 43 m z balkonem Śródmieście, opole Lokalizacja:Śródmieście cicha, zielona okolica, a jednocześnie szybki dostęp do serca miasta i centrum handlowego Ozimska Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł74 m² 5 674,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 68 m - Bydgoszcz, kapuściska, III piętro Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

731 490 zł49 m² 14 995,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 48,78 m - Centrum Wrocławia Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,78 m , usytuowanego na 1. piętrze w samym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przemyśl,podkarpackie

599 000 zł52 m² 11 464,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu ofertę przytulnego mieszkania w prestiżowym bloku, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdującego się w budynku Infiore Park 5 przy ul. Bielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł66 m² 11 329,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

66 M, 3 pokoje , balkon , miejsce postojowe W garażu , 2012 , jagodno Na sprzedaż ładne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł44 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z nowoczesną windą. Osiedle, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł27 m² 18 446,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Studio składające się z 2 nietypowych pokoi, które można dowolnie zaaranżować. Po generalnym remoncie, z klimatyzacją i pięknym widokiem na okolice oraz Warszawę. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Wawrów,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 116,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne Osiedle Bermudy położone na granicy Gorzowa. Osiedle dobrze zorganizowane, na osiedlu znajduje się sklep, plac zabaw i boisko. W pobliżu centrum handlowe. Budynek z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niewolno

Niewolno,wielkopolskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe bezczynszowe (wspólnota Mieszkaniowa). Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz! Do dyspozycji piwnica, ogród oraz schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Borowa

Pabianice,łódzkie

880 000 zł113 m² 7 787,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj przy lesie, nie rezygnując z miasta!"* *rodzinne mieszkania w zielonym zakątku Pabianic!* Możliwe wykończenie pod klucz! Oto Twoje nowe miejsce na ziemi nowoczesne 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

577 000 zł61 m² 9 518,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie położone na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodniej. Blok znajduje się wewnątrz cichego i spokojnego osiedla głównie zamieszkałego przez rodziny. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem Poznań, grunwald, ul. Junacka cena 385 tys do negocjacji (8.536tys/m2) Oferta sprzedaży mieszkania o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

648 692 zł67 m² 9 737,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł63 m² 12 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 800 zł38 m² 5 769,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler poleca: na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na wysokim parterze w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Wilczak w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł57 m² 17 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja mieszkanie na Saskiej Kępie z całym wyposażeniem Lokalizacja: warszawa, praga-Południe, saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 20 Metraż: 57,83 m2 Cena: 988 000 zł. do negocjacji Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych? Istotna jest dla Ciebie spokojna okolica i mieszkanie w kameralnym bloku? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Łódź,łódzkie

799 000 zł68 m² 11 664,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Krótko: mieszkanie o powierzchni 68,5 m I Plac Słoneczny, ul. Nastrojowa I Wysoki standard wykończenia Atuty: fenomenalna okolica (plac Słoneczny) mieszkanie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

486 715 zł37 m² 12 999,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marki | ul. Słoneczna | Inwestycja: osiedle Słoneczna | 7 piętro | piękny widok z okna | 2 pokoje | 37,44m2 | balkon | szybki dojazd do metra | winda z poziomu garażu | miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł26 m² 16 147,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy lokal inwestycyjny z miejscem parkingowym w sercu Warszawy - Włoch idealna okazja, która nie zdarza się często! Lokal niemieszkalny jednakże został złożony wniosek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Katowice,śląskie

649 000 zł76 m² 8 567,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie (75,75 m2) w bardzo dogodnej lokalizacji, usytuowane na pierwszym piętrze, cztero-piętrowego bloku. Dwa duże balkony. Cztery pokoje o pow. 11, 8, 18 i 13 m2. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

749 800 zł49 m² 15 364,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

: wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia, 600 m od stacji Metro Księcia Janusza : dogodna lokalizacja Mieszkanie znajduje się na spokojnym i cichym osiedlu o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

817 727 zł65 m² 12 518,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

511 000 zł54 m² 9 510,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerke Kraków, ul. Meissnera/ugorek. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem (bardzo dobre połączenia z centrum i uczelniami) oraz jako lokum.