dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 697 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

336 000 zł55 m² 6 109,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,72 m2 z dwoma balkonami, mieszczące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Gojawiczyńskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

523 980 zł40 m² 13 099,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

677 000 zł40 m² 16 925 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w atrakcyjnej cenie o powierzchni 40 m2, usytuowanego na drugim piętrze w 4-piętrowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

177 000 zł61 m² 2 908,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej, nowy Bytom, ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

520 000 zł46 m² 11 287,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego bloku, co zapewnia ładny widok na park oraz ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 292 544 zł90 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na 3 Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 248,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26,04 m2. Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z lat 80 tych ( wielka płyta ) budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielowicka

Opole,opolskie

515 000 zł52 m² 9 919,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 51,92 m | Szczepanowice ul. Chmielowicka Oferujemy do sprzedaży przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,92 m, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

372 000 zł45 m² 8 290,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na lubianym i spokojnym osiedlu przy ul. Okulickiego. To idealne miejsce dla rodziny lub osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

695 268 zł83 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Informacje o Apartamencie: przestronne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze kameralnego apartamentowca charakteryzującego się niską zabudową 2 piętra o powierzchni 82,77m z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 z osobną kuchnią. Położone od strony południowo zachodniej. Składa się z: salon 23m2 z wyjściem na balkon pokój 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Braci Mniejszych

Katowice,śląskie

419 000 zł29 m² 14 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja. Mamy jeszcze dostępną taką samą kawalerkę piętro niżej, z ogródkiem i komórką lokatorską. Zapraszam do kontaktu. Tylko w Expander. Polecamy komfortową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, które od razu daje poczucie przytulności? Ta oferta będzie idealna dla rodziny, pary szukającej lokalu w spokojnej lokalizacji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z ogródkiem w Sopocie! Atuty oferty - lokalizacja, blisko do plaży - piwnica, ogródek, miejsce postojowe na posesji - tylko 4 lokale w klatce - pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

717 999 zł39 m² 18 405,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł110 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże 4-pokojowe mieszkanie przy Parku Skowronim | Stan deweloperski | 110,3 m | 2 miejsca postojowe | 2 komórki | Ślężna 122 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 110,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 14 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 4. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy, położonej na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 294,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,18 m2 + balkon 5,49 m2 na 1 piętrze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

247 000 zł53 m² 4 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klucze w biurze! Zapraszam do oglądania! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Generała Zajączka. Mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Siechnice,dolnośląskie

609 000 zł55 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie w Siechnicach, ul. Piłsudskiego 16 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,49 m , zlokalizowane w malowniczej okolicy Siechnic, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

395 993 zł28 m² 14 112,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy elegancję, komfort i doskonałą lokalizację. Położone na parterze prestiżowego apartamentowca Nautica, na dozorowanym, kameralnym.