dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Augustów,podlaskie

630 000 zł40 m² 15 578,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Unikalna inwestycja - wyjątkowe apartamenty nad samym jeziorem necko W augustowie Z plażą oraz mariną jachtową! W ofercie posiadamy różne lokale w tej inwestycji - zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 070 858 zł109 m² 9 827,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie jak dom Wrocław Psie Pole W ramach inwestycji powstały dwa rzędy mieszkań w zabudowie bliźniaczej o powierzchni do 95 mkw każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

327 559 zł41 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A/a2.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 46m2 plus balkonw dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieroca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł81 m² 7 098,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż doskonale położone 81 m2 mieszkanie z balkonem oraz podziemnym garażem na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy! Tuż obok szkoły podstawowej, przedszkola, przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł48 m² 9 349 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w niskim bloku położonym w doskonałym miejscu osiedla Kapuściska w Bydgoszczy. Lokalizacja przy ul. Sandomierskiej mówi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

275 000 zł49 m² 5 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować partycypację tbs do przejęcia na atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,53 m 2 usytuowane na 3 piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł58 m² 9 155,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,78 m2 z ogrodem. Mieszkanie zlokalizowane przy północnej granicy Rzeszowa. Inwestycja charakteryzuje się kameralną i niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Borkowo,pomorskie

505 000 zł40 m² 12 487,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku z windą, w kameralnej i popularnej inwestycji 'nowy Horyzont".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rozewska

Jastrzębia Góra,pomorskie

899 000 zł53 m² 16 994,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super cena - idealny układ-2/3 pokoje- gotowy apartament -gotowa inwestycja - wysoki standard- 80M- od otwartego morza I plaży! koniec roku to idealny momeny na zakup apartamentu Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 767,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Ursusie przy ulicy Orląt Lwowskich. Zadbany budynek, zielone osiedle. Lokalizacja pkp Ursus-Niedźwiadek -400 metrów Samochodem do Centrum - 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł64 m² 7 965,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania które wykonasz od podstaw? Marzy ci się fajny układ i dużo możliwości? to tutaj! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

605 000 zł60 m² 10 049,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta W biurze prospace Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na las, usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z windą na osiedlu Czarkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lubiniecka

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł24 m² 17 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Gotowe do odbioru kluczy. Lokalizacja: praga Południe, warszawa Powierzchnia: 23,5 m Piętro: 2/3 Pokoje: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

699 000 zł88 m² 7 943,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przestronny, komfortowo zaaranżowany apartament dwupoziomowy w Karpaczu - idealny zarówno jako baza wypadowa w Karkonosze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Sopot, osiedle Brodwino Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł34 m² 16 310,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Solna

Kraków,małopolskie

260 000 zł17 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1916

Mini- mieszkanie W kamienicy! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na ulicy Solnej , dzielnica Podgórze. Osiedle posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

556 969 zł56 m² 9 990,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w topowej lokalizacji podolany! Wykończenie deweloperskie - Mieszkanie wyszpachlowane! Do końca Września - drugie miejsce W hali gratis! klucze gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

489 000 zł60 m² 8 090,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,44 m2 - os. Manhattan - do wprowadzenia się. Nowa niższa cena W ofercie na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,44 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

776 500 zł50 m² 15 620,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla kupującego! Dzień dobry, nazywam się i jako doradca ds. nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tychy,śląskie

470 000 zł72 m² 6 564,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tychy - osiedle B Mieszkanie z duszą, przestrzenią i lokalizacją, której szukasz! Porządna cegła, świetny rozkład i wszystko, czego potrzebujesz - dosłownie pod ręką. Są takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwa

Poznań,wielkopolskie

517 000 zł43 m² 12 003,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na Lwa to bardzo dobra lokalizacja, w najbliższym otoczeniu Malta, dogodne połączenia drogowe w ciągu kilku czy kilkunastu minut pozwolą Ci dotrzeć w różne części miasta. Co równie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

704 719 zł59 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł46 m² 13 583,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,57 m , położonego na Borku. To doskonała propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

195 000 zł38 m² 5 146,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! 2 pok., I piętro, Zgorzelec! do remontu! NIE SZUKAJ DALEJ! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 900 zł26 m² 11 933,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego w pięknie zrewitalizowanej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

769 842 zł51 m² 15 053,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 890 000 zł106 m² 17 830,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Kamienica, w której mieści się oferowany Apartament została wzniesiona w 1938. Wyremontowana klatka schodowa z elementami nowoczesnego wystroju, zachowano tu jednakże elementy typowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł48 m² 18 686,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci standardowej prowizji. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się przy ul. Szeligowskiej w Warszawie. Zaledwie 300 metrów od powstającej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł80 m² 28 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje nowoczesny, trzypokojowy apartament na strzeżonym osiedlu w prestiżowej rezydencji "pod Rycerzami" o powierzchni 80 m2 z balkonem 5,4 m2, położonego na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krynica-Zdrój,małopolskie

619 000 zł66 m² 9 390,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zamieszkaj w sercu Krynicy-Zdroju 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, ul. Czarny Potok, 65,92 m ( mieszkanie i piwnica) Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w górach? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł43 m² 13 395 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 43,30 m2, zlokalizowane na 6 piętrze z 10, położone w odległości 400 m od Metra Bródno. Idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

709 000 zł90 m² 7 860,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! - 4-pokojowe mieszkanie do remontu - Świebodzice Ciernie wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

129 000 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Mamy przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 43 m 2 mieści się na parterze w kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Osiedle strzeżone, bezpieczne. Zadbane części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jasionka

Jasionka,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 702,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania mieszkanie o powierzchni 67,32m2 z balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi, usytuowane na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł68 m² 10 204,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie: - powierzchnia: 68,5 m - Piętro: 3 (w 4-piętrowej solidnej zadbanej kamienicy) - Ogrzewanie: miejskie - Ekspozycja okien zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

240 000 zł51 m² 4 744,02 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w Ostródzie ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jagiełły w Ostródzie w otoczeniu zieleni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł74 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na 1. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2015 roku, w dzielnicy Warszawy - Odolany, ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij