dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

359 900 zł40 m² 9 088,38 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice osiedle tysiąclecia - miasto W mieście mieszkanie Z panoramą na katowice mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze. Powierzchnia 39,6 m2 na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł41 m² 17 262,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

- for English check below - Zadbane mieszkanie w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich, do którego przynależy schowek. Doskonała komunikacja do Centrum Warszawy. Tramwaje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł60 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 990 zł36 m² 10 393 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - Błonie lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowo- zachodniej 14 m2 - sypialni 7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

748 000 zł35 m² 21 371 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do oferty mieszkania tuż przy samej Motławie. Idealna oferta pod inwestycje lub jako second-home. Mieszkanie: lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł51 m² 13 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Praga Północ- idealna lokalizacja, 5 min piechotą do stacji metra, klimatyczne kamienice w sąsiedztwie oraz liczne kawiarnie i restauracje. Jeżeli szukasz mieszkania w tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo dobrze zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie na styku Ochoty i Włoch przy ul.Radarowej (administracyjnie dzielnica Włochy). Mieszkanie jest na 1 piętrze w niskim budynku 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Częstochowa,śląskie

265 000 zł57 m² 4 632,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m z balkonem, widną kuchnią oraz dużym potencjałem aranżacyjnym. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

609 522 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 65,54 m2 | Felin - Lublin Nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,54 m2, położone na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł63 m² 9 495,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m , ul. Rybaki Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 520 zł32 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 1 pokojowego apartamentu o powierzchni 32,47 m2, który został wybudowany w ramach projektu Arthouse Szczecin. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na 3 piętrze, w 4-piętrowym bloku na Os .KSM , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Roosevelta

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł141 m² 7 801,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1898

141 m w zabytkowej kamienicy Jeżyce, 5 pokoi, 2 piwnice, parking Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 141,3 m , położone w prestiżowej dzielnicy Jeżyce w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kamieniec,kujawsko-pomorskie

379 000 zł63 m² 6 006,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - gotowe do zamieszkania Kamieniec, gmina Sicienko (blisko Bydgoszczy) Szukasz miejsca, gdzie od razu poczujesz się jak w domu? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

2 089 999 zł134 m² 15 622,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 133,78 m , położony na ostatnim, piątym piętrze budynku Botanica Residence. Nieruchomość znajduje się w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł47 m² 13 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , z dużym tarasem - Warszawa, ul. Myśliborska Położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z 2000 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

398 889 zł31 m² 12 867,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,5 m2, położone w dzielnicy Psie Pole, w bliskiej okolicy Ryneczku Psiego Pola Usytuowane jest na piątym piętrze 5/10p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł61 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie, 60,9 m ul. Obornicka, wrocław (różanka ) Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone przy ul. Obornickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Komornicka

Dąbrówka,wielkopolskie

729 000 zł78 m² 9 334,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy Państwa do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

319 000 zł48 m² 6 684,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania położonego na pierwszym piętrze z widokiem na zadrzewiony pas zieleni na osiedlu Bugaj ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo dobrze zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie na styku Rakowca i Okęcia (jadwisin). Mieszkanie jest na 1 piętrze w niskim budynku 4 piętrowym, jednostronne. Wschodnio-południowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

676 500 zł58 m² 11 651,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,06 m usytuowane na ostatnim piętrze budynku inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku! Planowany termin oddania - Grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gminna

Kraków,małopolskie

1 047 643 zł69 m² 15 189,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ul. Walerego Sławka Rynek pierwotny Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Do sprzedaży mam inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł48 m² 7 327,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie 48,45 m z windą 2 pokoje z loggią i widokiem na park Bydgoszcz ul. Szczęliwa, fordon (os. Bajka) Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł54 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 54.4 m2, składające się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł37 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

We speak pl, ua, ru, eng 2-pokojowe mieszkanie W centrum warszawy Super inwestycja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 37 m zlokalizowane przy ul. Złotej, zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

407 000 zł32 m² 12 523 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Poleskiej we Wrocławiu na Psim Polu. Mieszkanie jednopokojowe z loggią o powierzchni 32,5m2, bardzo zadbane, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

730 000 zł28 m² 25 904,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

English below Mieszkanie znajdujące się w kompleksie Angel City zaledwie kilka minut pieszo od Rynku Głównego, w sąsiedztwie Dworca Głównego oraz centrum handlowo-usługowego Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł35 m² 15 552,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - klimatyczna kamienica po remoncie! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Położone na trzecim piętrze odnowionego bloku czteropiętrowego, na osiedlu Ustronie. Wnętrze w stanie do zamieszkania lub ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

763 542 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,18 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz kawalerki w świetnej lokalizacji, blisko centrum Gdańska, z pięknym widokiem ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: gdańsk Przeróbka, ul. Siennicka. Dzielnica położona blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

419 000 zł54 m² 7 736,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł100 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam dwupoziomowe komfortowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie nowe , jak wszystkie w tej kamienicy ,czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Szczecin,zachodniopomorskie

516 000 zł45 m² 11 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/4