dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marokanów

Rybnik,śląskie

345 000 zł62 m² 5 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Duże mieszkanie w centrum Rybnika 62 m z dużym balkonem i potencjałem aranżacyjnym Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 62 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poligonowa

Rybnik,śląskie

220 000 zł35 m² 6 267,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Idealne mieszkanie dla młodych na start lub dla inwestora pod wynajem! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(35,1 m2) po generalnym remoncie z balkonem! Mieszkanie przeszło generalny remont, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł38 m² 20 675,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m , 14 piętro w bloku z windą z 1977 roku -warszawa, wola, ul. Wolska. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cierpioła

Rybnik,śląskie

198 400 zł36 m² 5 511,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na parterze w spokojnej lokalizacji o powierzchni 36 m2. Lokal świetnie usytuowany, dostępny od zaraz do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

265 000 zł50 m² 5 257,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

To mieszkanie o powierzchni około 50,4 m znajduje się w centrum Rybnika. Posiada przepiękny widok, co sprawia, że jest idealne pod inwestycję. Usytuowane jest na 8. piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł67 m² 14 605,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym 2 piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwedy

Rybnik,śląskie

369 990 zł61 m² 6 085,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 60,80 m zielona okolica, blisko centrum Rybnika Lokalizacja: pierwsze piętro w niskim, ocieplonym bloku Spokojna, zielona okolica Blisko centrum miasta szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Ruczaju przy ul. Szuwarowej. Lokal o pow.45m składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myślenicka

Mogilany,małopolskie

786 470 zł91 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem mogilany N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,45 m2 usytuowane w nowym budynku na terenie inwestycji położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

2 149 000 zł110 m² 19 536,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament położony w Gdyni Redłowo ul. Powstania Wielkopolskiego na osiedlu "nad Kępą". Lokal o pow. 110 m kw położony jest na 4 - ostatnim piętrze (tylko trzy mieszkania na pietrze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł48 m² 11 150,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, w budynku z 2001 roku, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - ulicy Odkrytej. Osiedle zamknięte z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

685 000 zł112 m² 6 130,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wysoka jakość funkcjonalny układ pomieszczeń dwa miejsca postojowe Oferuję Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 69,19 m2 składający się z piętra oraz poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł34 m² 6 871,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nieruchomość na ul. Kosmonautów Polskich w Głogowie, która mieści się na 3 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z 2 windami. Wykonany remont klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł38 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 38 m2, na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1965 roku przy ulicy Popiełuszki. W budynku znajdują się dwie windy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 120 194 zł108 m² 28 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Apartament Premium w centrum Wrocławia zabytkowy budynek Modernistyczny budynek z 1910 roku, zaprojektowany przez Richarda i Paula Erlichów, pierwotnie pełnił funkcję domu handlowego J. Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł91 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 91,23 m z tarasem, położone na parterze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym światłem wpadającym przez panoramiczną ścianę okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym osiedlu! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 45 m2 usytuowane na parterze. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

885 000 zł61 m² 14 427,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w dzielnicy Dębniki / Ruczaj, przy ul. Dr. Jana Piltza. /Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł48 m² 10 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy dworcu oraz blisko rynku Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Kościuszki. Mieszkanie o pow 47,79 mkw składa się z: - salon, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

1 022 827 zł65 m² 15 618,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny koncept śródmiejskiej rezydencji w samym centrum miasta. PCC 0% Prowizja 0% Jeśli chcesz zanurzyć się w żywiołach miasta, oraz odkryć kojący wpływ nadwarciańskich terenów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł83 m² 19 247 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowy apartament 83,13 m? | bez prowizji Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację, komfort i nowoczesny standard ta oferta jest dla Ciebie. Tylko do końca września bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

737 000 zł53 m² 13 974,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr M3.0.11 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI 3 pokojowe mieszkanie 52,74 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 w cenie Nowoczesne mieszkanie w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

749 000 zł51 m² 14 686 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie co najmniej tak wyjątkowe jak Ty, dobry człowieku. Twoje przyszłe nowe gniazdko ma 51 m i jest położone na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

645 000 zł58 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w Biurze Eagles Estate prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m w atrakcyjnej lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł17 m² 26 717,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Eng below Z przyjemnością prezentuję Państwu kompaktową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,18 m , położoną na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

634 406 zł67 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

619 000 zł53 m² 11 701,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w centrum Legionowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł40 m² 27 659 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kąkolowa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

679 000 zł68 m² 9 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Łódzka giełda nieruchomości .Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnia, sypialni, pokoju, łazienki, spiżarni, garderoby, pomieszczenia gospodarczego. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

542 876 zł36 m² 15 202,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł37 m² 21 689,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Wola | ul. Żelazna 34/38 | 36,7 m | 2 pokoje | salon z aneksem i wyspą | sypialnia | kącik do pracy w loggii | łazienka | duża garderoba |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł30 m² 12 751,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwiwane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 29,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Białystok,podlaskie

849 000 zł57 m² 14 790,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 57,4 m , znajdującego się przy ul. Sudeckiej - w nowej inwestycji Promenada Chrobrego. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodkowice

Grodkowice,małopolskie

469 000 zł52 m² 8 935,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od klienta kupującego i 2% podatku pcc Unikalna oferta sprzedaży funkcjonalnych, 3 pokojowych mieszkań w stanie deweloperskim z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł45 m² 8 636,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 45,04 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

672 000 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna inwestycja 3 pokoje, huby Nieruchomość jest świetna jako inwestycja. Wygodne także jako mieszkanie do własnego użytku. Bardzo jasne i ustawne. Najważniejsze informacje: - metraż 56,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne