dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Idealne mieszkania pod inwestycję na wynajem. Oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m2 , po remoncie, gustownie urządzone. Usytuowane na 5 piętrze bloku wybudowanego w 1992.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 484 zł32 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

425 000 zł60 m² 7 059,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Chorzów II, które spełni oczekiwania zarówno inwestorów, jak i rodzin szukających komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł66 m² 9 008,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na parterze zadbanego budynku w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Walczaka. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,80m2 przy ul. Cieszyńskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Blok z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł83 m² 14 418 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy, 83 metrowy, apartament, który został wykończony W wysokim standardzie z balkonem w inwestycji Osiedle Komedy. Apartament o powierzchni 83,16 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

295 000 zł36 m² 8 140,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,24 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

329 700 zł43 m² 7 667,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Polkowice, ul. Lipowa Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu z walizką? To 2-pokojowe mieszkanie w centrum Polkowic czeka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Kraków,małopolskie

738 963 zł62 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł49 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

** mieszkanie ul. SZ.OKRĘŻNA, 3 ROZKŁADOWE POKOJE, ODDZIELNA KUCHNIA, 48,70 M2, BALKON, 4 PIĘTRO, NISKI BLOK 4 -PIĘTROWY, BLISKO UMK, PLAZA - IDEALNA INWESTYCJA **

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolektywna

Łódź,łódzkie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku wybudowanym z cegły. Budynek ocieplony i odmalowany, wyposażony w nowoczesną windę. Szerokie i zadbane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł83 m² 19 939,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na Motławę podzielony na dwa niezależne mieszkania, idealny na wynajem. W pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania i wydania od razu po zakupie. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam niewielkie mieszkanie w centrum osiedla Nagórki w Olsztynie. Lokalizacja: ul. Barcza, olsztyn Forma własności: spółdzielcze, własnościowe Czynsz: 300 zł za jedną osobę Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Trębacza

Kraków,małopolskie

815 000 zł57 m² 14 298,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie, położone na zielonym osiedlu w dzielnicy Rakowice, przy ul. Trębacza - zaledwie kilka minut od centrum Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

539 000 zł70 m² 7 744,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na ul. Legionowej bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Jest to dwustronne, świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 69,60 m , na których znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

1 013 886 zł73 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w południowej części Krakowa, w dzielnicy Dębniki. Składa się z czterech kameralnych budynków, w których zaprojektowano łącznie 116.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł31 m² 16 634,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni umeblowane, 1-pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kaukaskiej 6. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

407 000 zł55 m² 7 427,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,80 m2, położone w Olecku przy ulicy Wiejskiej. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim, usytuowany na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arkońska

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł38 m² 11 025,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczecin, arkońskie, nowe 2 pokoje, bez podatku pcc Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Nowe gotowe pod klucz mieszkanie w pobliżu Lasu Akońskiego i kompleksu basenów Arkonka. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** krzyki*** *** księże wielkie*** *** media miejskie *** *** 2 pokoje *** *** antresola *** *** garderoba *** *** kuchnia Z oknem*** *** duży balkon *** *** klimatyzacja *** *** bez windy*** *** II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł57 m² 10 021,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną przy ul. Warszawskiej w Rudnej Małej. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

598 700 zł58 m² 10 310 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bielany - piaski Mieszkanie z widokiem na Centrum Jeżeli szukasz mieszkania: - dobrze skomunikowanego - idealnego dla singla jak i pary - w świetnej lokalizacji dla studentów - jako lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

480 000 zł28 m² 16 967,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka inwestycyjna przy plaży + miejsce w hali garażowej - Słoneczna Dolina, jastrzębia Góra Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28,29 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 829,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze z widokiem na zieleń tuż przy Parku Oruńskim. Lokalizacja Osiedle położone jest w dzielnicy Orunia Górna, kilka minut spacerem dzieli ją od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł60 m² 22 521 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na bliskich Bielanach, tuż przy granicy z Żoliborzem. Jeśli szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

442 000 zł42 m² 10 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chłopskiej w Gdańsku! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wygodne mieszkanie blisko jeziora! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61,10 m2 , które z niecierpliwością oczekuje na nowych właścicieli! Znajduje się ono na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

640 000 zł98 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Ofertą sprzedaży jest wyjątkowy apartament, znajdujący się w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości od centrum Stargardu. Powierzchnia całkowita wynosi 115m2, użytkowa natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyrska

Łaziska Górne,śląskie

309 900 zł47 m² 6 593,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Łaziskach Górnych przy ulicy Wyrskiej - W pełni umeblowane - Duży balkon - Minuta pieszo do parku - 2 osobne pokoje W okolicy mamy świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 - pokojowe mieszkanie na podgórzu lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Adama Bochenka, dzielnica Podgórze Duchackie. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

675 000 zł46 m² 14 600,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne mieszkanie dla rodziny lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu przy ulicy Złocieniowej (budynek z 2015 ) , dzielnica Bieżanów-Prokocim. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

994 296 zł73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocja Dostępne już w styczniu 2026. Brak prowizji Brak pcc Atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu. Układ: -3 sypialnie -salon z kuchnią -łazienka -garderoba -balkon Dodatkowo płatne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł38 m² 28 902 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Zdziechowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

209 000 zł63 m² 3 312,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 54,10 m2 , z nowoczesnym ogrzewaniem pompą ciepła. Nieruchomość usytuowana w pobliżu rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł65 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk, ul. Opolska | 38 m Lokalizacja: trzecie piętro w 4-piętrowym budynku, spokojna i zielona okolica, świetnie skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

691 000 zł44 m² 15 697,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02 mkw., położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku - Inwestycja Miasteczko Jutrzenki, etap Dzielnica Lawendy. To doskonała propozycja dla par, singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.