dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

478 532 zł51 m² 9 438,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Cenisz sobie spokój, zieleń jednocześnie nie rezygnując z bliskości miasta? Zależy Ci na dobrym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ełcka

Prostki,warmińsko-mazurskie

350 000 zł114 m² 3 067,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114,10m2 powierzchni użytkowej, położone w kameralnym bloku przy ul. Ełckiej 4 w Prostkach. Mieszkanie usytuowane jest na 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł54 m² 15 766 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam do obejrzenia przytulnego, słonecznego mieszkania na Warszawskim Gocławiu. Te przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone jest na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokojowe, rozkładowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł36 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 36,4 m z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze w 12-piętrowym, zadbanym wieżowcu w sercu Mokotowa - tuż przy Parku Królikarnia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

539 890 zł42 m² 12 703,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+jezyce_zamieszkaj na najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Knurów,śląskie

215 000 zł35 m² 6 206,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronna kawalerka Knurów, szczygłowice, aleja Piastów Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i świetną lokalizację? Ta kawalerka o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pasternak

Pasternak,warmińsko-mazurskie

100 000 zł96 m² 1 036,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone na parterze budynku trzylokalowego. Budynek położony jest w odległości około 1,5 km od zabudowy wsi Pasternak oraz w podobnej odległości od wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł36 m² 10 961,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj we wrocławiu apartament Z 23% vat, idealny na wynajem Nie masz czasu przeglądać setek ofert? Szukasz czegoś, co zapewni Ci realny zysk i bezpieczeństwo inwestycji? Zadzwoń chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł50 m² 9 809,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Pomorzany świetnie rozplanowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,95 m2 z oddzielną kuchnią i balkonem. Jako własny cel mieszkaniowy, a z uwagi na bliskość uczelni medycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

2 350 000 zł51 m² 46 078,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty Prestiżowa lokalizacja blisko plaży. Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona, gotowy projekt. Lokalizacja Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł25 m² 10 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1846

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Podgórnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 999 zł54 m² 11 759,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie idealne dla rodziny czy też pod inwestycje, znajdujące się na osiedlu Różanka - jedno z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł122 m² 23 045,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronny, słoneczny apartament na Mokotowie z pięknym widokiem na Park im. Stanisława Dygata. Usytuowany na ostatnim piętrze, w apartamentowcu na zamkniętym, chronionym terenie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

739 000 zł113 m² 6 539,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i bardzo słonecznego 4-pokojowego mieszkania o pow. 113 m 2 , usytuowanego na pierwszym piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

524 800 zł40 m² 13 120 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+ jezyce_zamieszkaj na najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz specjalne rabaty!. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

705 163 zł75 m² 9 418,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna Polana to nowoczesne i prestiżowe mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

2 150 000 zł81 m² 26 399,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: apartament w prestiżowej inwestycji Bulvar Apartments w budynku A, z widokiem na zieleń, do indywidualnej aranżacji. W bezpośrednim sąsiedztwie Park Prezydenta Ronalda Regana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

595 000 zł76 m² 7 828,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe 76 m2 z ogrodem ok 90 m2, z komórką lokatorską, z garażem, oraz podwójnym miejscem postojowym w Kamieńcu Wrocławskim. 5 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł23 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę świeżo po generalnym remoncie w cichej i spokojnej okolicy przy Lesie Bródnowskim. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

835 000 zł67 m² 12 462,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkanego, trzypokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2025 na nowym osiedlu Bella Vista (ostra Górka) przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł64 m² 9 006,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne, słoneczne 2-pokojowe, mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na Przedmieściu Świdnickim zaledwie 1,5 km od wrocławskiego rynku. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolarska

Szamotuły,wielkopolskie

350 000 zł56 m² 6 194,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły o IV przetargu ustnym, nieograniczonym na zbycie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 620 zł46 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Szczecin,zachodniopomorskie

271 000 zł33 m² 8 187,31 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Nowa, niższa cena - do sprzedaży oferujemy mieszkanie jednopokojowe z osobnym (zamykanym) wejściem, znajdujące się na obniżonym parterze wysokiego bloku. Na powierzchnię 33,10m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł67 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 66,9 m z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju - przy ul. Nałęczowskie 67, pogranicze Wilanowa Wysokiego i Stegien Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: mieszkanie z widokiem na Motławę, położone na Wyspie Spichrzów, w prestiżowej lokalizacji Gdańska. Obecnie działa na platformie - możliwość przejęcia najmu jako gotowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

400 233 zł45 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 44,97 m - Nowa inwestycja ul. Strażacka, osiedle Biała - Rzeszów Prezentujemy ofertę zakupu mieszkania w nowoczesnej inwestycji przy ul. Strażackiej w Rzeszowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

828 391 zł89 m² 9 337,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio Miejsce parkingowe Brak prowizji i podatku pcc (zakup bezpośrednio od dewelopera) 5 lat rękojmi Kameralne, ogrodzone osiedle z placem zabaw i dużą ilością zieleni idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

439 000 zł44 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w Białymstoku przy ul. Transportowej. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2008r (cegła) drugim piętrze. Jest dwustronne i posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Gdańsk,pomorskie

2 277 000 zł116 m² 19 629,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament na ostatnim piętrze na Wyspie Spichrzów, sprawdzi się idealnie jako secend home jak i na wynajem. Atuty: jeden z najlepszych i najbardziej luksusowych adresów w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słomin,mazowieckie

699 000 zł68 m² 10 296,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament z przestronnym tarasem gotowy na Twoją historię Powierzchnia użytkowa: 67,89m 3 pokoje Taras: 21,71 m Miejsce parkingowe Brak prowizji i podatku pcc 5 lat rękojmi Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 225 000 zł82 m² 14 933,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe (82 m2) mieszkanie z dużym tarasem na sprzedaż, znajdujące się na parterze 3 piętrowego budynku z 2005 roku przy ul. Wilczycka, 27 w warszawskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł84 m² 8 171,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, monte Cassino, jasne Błonia, kamienica, 3 pokoje, najpiękniejsza kamienica w mieście. Tylko U nas! Gratka dla inwestora! Oferujemy na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie, na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bakałarzy

Kraków,małopolskie

2 306 220 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z dużym ogródkiem w kameralnej zabudowie przy ul. Bakałarzy składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -3 Sypialnie -2 Łazienki -przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł64 m² 11 518,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Mieszkanie 2 stronne z bardzo dużym balkonem. Osiedle zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, w taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

650 000 zł52 m² 12 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu do sprzedaży słoneczny lokal mieszkalny z dużym balkonem składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, przedpokojem i łazienką.