dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

410 000 zł54 m² 7 649,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie tuż przy Skwerze Pionierów Kołobrzegu idealne miejsce do życia lub inwestycji! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 53,6 m, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyrzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

576 000 zł34 m² 16 793 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka Tarchomin ul. Wyrzykowskiego - autobusy: 500 m od osiedla - tramwaje 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 20 min komunikacją - osiedle bardzo zadbane, zielone, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł55 m² 10 930,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjne komfortowe mieszkanie w dzielnicy Gumieńce os. Polskich Marynarzy. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym IV piętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł65 m² 9 121,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie M5 w Bydgoszczy ul. Sandomierska 36a Marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu w nowoczesnym budynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Charakterystyka: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł81 m² 7 773,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na sprzedaż| Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze bloku Mieszkanie o metrażu 81 m2 zawiera: * salon * dwa pokoje * kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madrycka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

469 000 zł48 m² 9 797,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Osiedle Europejskie, gorzów Wlkp. Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, osiedle Europejskie Powierzchnia: 47,87 m Piętro: 1 / niski blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł47 m² 27 503,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***for English Please Scroll Down*** lux premium klimatyzacja dostęp do spa I siłowni taras Z wielką przyjemnością ogłaszamy sprzedaż 2 pokojowego apartamentu z 30 metrowym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł62 m² 8 017,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,24 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na Osiedlu Zachód w Stargardzie. Lokal pierwotnie składał się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Nowa Sól,lubuskie

345 000 zł45 m² 7 718,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Effect Home Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Nowej Soli! Na sprzedaż oferujemy jasne i wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

1 062 500 zł85 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł23 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 22.6m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku zlokalizowane na Targówku w cichej i spokojnej okolicy. W poblizu Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł18 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 18,4m2, zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Promienistej. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

797 000 zł74 m² 10 770,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w 2- piętrowym budynku bez windy w Piasecznie. Lokalizacja: - przystanek autobusowy 1,4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 125 544 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł49 m² 9 781,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**na sprzedaż wyremontowane, spółdzielczo - własnościowe, dwupokojowe mieszkanie 49 m z pięknym widokiem - 11. piętro ** Prezentujemy komfortowe, w wyremontowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Sopot,pomorskie

2 140 000 zł90 m² 23 830,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament W kamienicy - sopot dolny W otoczeniu zieleni | Cisza i spokój | Dużo dziennego światła | Piwnica | Sopockie kamienice | 400 metrów od plaży | Wysokość pomieszczeń 290 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 85.72 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

938 736 zł26 m² 35 815,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 290 093 zł71 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w kameralnej inwestycji przy Błoniach - gotowe do odbioru. Lokalizacja: kraków, krowodrza / Bronowice, ul. Brązownicza Powierzchnia mieszkania: 70,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

394 000 zł28 m² 13 873,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Jeżeli szukasz mieszkania, gdzie bez większych nakładów czasu i pracy będziesz mógł wprowadzić najemcę lub zamieszkać samemu, to mieszkanie jest dla Ciebie. Pieczołowicie wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł54 m² 12 825,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

585 582 zł41 m² 14 401,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 629 658 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

1 006 240 zł63 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

| na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera Oferujemy duże, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni prawie 63 m2, położone w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

676 500 zł66 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie - W Budynku będzie mieszkać blisko ponad 300 lekarzy ze wszystkich możliwych specjalizacji :) - do centrum jedynie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

786 500 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie tuż obok centrum Ożarowa, ale w cichym, spokojnym miejscu. Jest na wysokim parterze w niskim budynku z początku lat dwutysięcznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

719 000 zł52 m² 13 826,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne i wyraziste 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł29 m² 12 724,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Doradca Klienta tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia, w Śródmieściu, na ulicy Chrobrego, w odległości około 15 minut spacerem od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 900 zł38 m² 8 289,02 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanym punkcie Bydgoszczy - na pograniczu dzielnic Wyżyny i Kapuściska. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzechowa

Brodnica,wielkopolskie

249 000 zł61 m² 4 102,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego i w pełni umeblowanego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Mamy świetną propozycję! Mieszkanie o pow. 60,7 m2 z ogródkiem i garażem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

555 000 zł32 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa w centrum Krakowa! Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,50m2 + balkon znajdujące się w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Świętochłowice,śląskie

279 000 zł44 m² 6 391,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, ul. Korfantego 9 Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w Świętochłowicach przy ul. Korfantego 9. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł46 m² 15 053,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z balkonem w centrum Wrocławia idealne pod najem krótko- i długoterminowy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodnicka

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł55 m² 6 684,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* wyjątkowa oferta sprzedaży tylko U nas * Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku położonym przy ul. Brodnickiej w Golubiu-Dobrzyniu. *** Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w ivp bloku przy ul. Plutona w Głogowie. Mieszkanie składa się z w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł88 m² 15 335,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Oferujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 88,03 m , usytuowany na drugim piętrze stylowego, budynku z 1932 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Wałbrzych,dolnośląskie

182 000 zł57 m² 3 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni całkowitej 57.41m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Nowe Miasto przy ulicy Rymanowskiej Usytuowana w kamienicy na cztero rodzinnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka - Przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł60 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kontakt: dzisiaj zapraszam Państwa do modnej i świetnie skomunikowanej Wildy jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. Tutaj, przy ul. Saperskiej, w inwestycji z 2007 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł43 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 43,30 m2, zlokalizowane na 6 piętrze z 10, położone w odległości 400 m od Metra Bródno. Idealne zarówno dla rodziny, jak.