dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł25 m² 14 336,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż umeblowana kawalerka w samym sercu Rataj, osiedle Piastowskie. Podstawowe informacje: - 25,11m2 - 3 piętro z windą - jeden pokój z aneksem kuchennym - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 900 zł72 m² 5 526,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowa super cena! Na sprzedaż piętro domu przedwojennego, dwulokalowego z dużym ogrodem, znajdujący się na prawobrzeżu Szczecina, w Podjuchach. Prezentowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

W sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 4 piętrze w budynku przy ulicy Tyrmanda - osiedle Muchobór Wielki. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja na wynajem. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł83 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy! Atuty: - wysokie sufity (3,6m) - 4 przynależne duże piwnice - unikalna kamienica z historią - osobna przestronna kuchnia - dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł38 m² 24 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Gdańska - idealna inwestycja lub miejsce do zamieszkania Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja przy ul. Długiej - w samym centrum Gdańska Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Gotowe do wprowadzenia. Spokojna lokalizacja Zapraszamy do zakupu przestronnego i zadbanego mieszkania położonego w Rumi, w cenionej dzielnicy Janowo, przy ul. Pomorskiej 1b. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

198 076 zł33 m² 5 950,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadam inne w tej inwestycji. Odkryj inteligentny sposób na połączenie zdrowia, wypoczynku i inwestycji. Prezentujemy gotowy, 2-pokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konopnickiej

Pieszyce,dolnośląskie

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47 m (pow. użytkowa 37 m + antresola), usytuowane na 2. piętrze zadbanego budynku przy spokojnej ulicy Marii Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

739 000 zł49 m² 15 050,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nowa oferta - tylko U nas! sopot, 2 pokoje Z widokiem na las. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwy zakup przez cudzoziemców. Przytulne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Gorzyce,podkarpackie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 48 m2 W skład wchodzą Dwa pokoje Toaleta z łazienką Kuchnia Przedpokój Duży balkon Piwnica Bardzo spokojna zielona okolica. Blisko,szkoła,przedszkole,plac zabaw,poczta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

599 000 zł36 m² 16 592,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa, dzielnica Śródmieście, super lokalizacja, szybki tramwaj. Mieszkanie jasne, ekspozycja wschodnia. Ustawne i funkcjonalne do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzy pokojowe usytuowane na drugim piętrze na Białołęce ,teren ogrodzony z monitoringiem i domofonem do mieszkania przynależne miejsce parkingowe w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł26 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie już dostępne w sprzedaży. Wyjątkowa kawalerka z dwiema antresolami i osobną kuchnią po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

310 000 zł46 m² 6 682,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 na parterze w spokojnej ale prężnie rozwijającej się dzielnicy Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł63 m² 8 357,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta wyłącznie w Grand Nieruchomości. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 63,30 m2 położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Technicznej w Boguchwale. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: | dzielnica parkowa | paderewskiego | 2 pokoje | 43 M2 | wysoki standard wykończenia | gotowość do zamieszkania | piękny widok na park | nowoczesny budynek Z windą | balkon | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosłońskiego

Przemyśl,podkarpackie

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: piękny apartament 3-pokojowy, 70 m ul. Romualda Rosłońskiego, przemyśl Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 70 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barczewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł48 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowy lokal mieszkalny przy ulicy Barczewskiego otulony Parkiem i graniczący z Łynostradą. Spacerem można dotrzesz w 10 minut pieszo do Starówki lub bram uwmu. Świetnie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

663 685 zł48 m² 13 835,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 713 640 zł Ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berlińskiego

Łódź,łódzkie

185 000 zł29 m² 6 452,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,67 mkw, przy ul. Hersza Berlińskiego na łódzkich Bałutach. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł56 m² 17 736,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów jednej z najbardziej cenionych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

620 000 zł68 m² 9 156,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Osiedle Górne - 3 pokoje - z pełnym wyposażeniem! III piętro , winda - pow. 67,71 m2 Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie dla rodziny. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 217 573 zł87 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% pcc Bez prowizji! Zakup mieszkania w stanie deweloperskim. Odkryj wyjątkową inwestycję na pograniczu Ursynowa i Mokotowa - idealną dla osób, które poszukują komfortu, świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Ursynów) o powierzchni około 53 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny - sypialnia - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł63 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie o powierzchni ok. 62 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 17m2, ok. 10 m2, ok. 15 m2) - kuchnia ( ok. 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie położone jest we Wrocławiu, dzielnica Grabiszyn, przy ul. Inżynierskiej, na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 60. Mieszkanie jest zadbane, rozkładowe i dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł64 m² 15 732,30 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 5-cio pokojowe (pierwotnie 3-pokojowe), położone w apartamentowcu z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł37 m² 18 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z 1972 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

631 000 zł80 m² 7 887,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie mieszkanie zlokalizowane W fordonie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł56 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Takie jest mieszkanie na warszawskiej Woli - w jednej z najlepiej skomunikowanych części stolicy. To propozycja dla osób, które chcą żyć blisko centrum, korzystając jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

386 000 zł33 m² 11 873,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania poniżej 400.000 zł? Czy może zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe w dzisiejszych czasach? Spokojnie, jedno z nich chce właśnie Ci opisać i przedstawić,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

248 000 zł44 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,20 m z balkonem - Mieszkanie o powierzchni 44,20 m w Nowej Soli (woj. lubuskie). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

615 924 zł57 m² 10 805,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów 0% prowizji | 0% podatku pcc Najlepszy rabat najniższa cena! Zadzwoń i uzyskać specjalny bonus! Mieszkania prosto od dewelopera. Budynek 1, 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

689 700 zł52 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Sosnowieckiej składające się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

422 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczna wygodna kawalerka z tarasem 10 m2 od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie | 3 pokoje | piękna okolica | gdynia obłuże | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej części Gdyni, jaką jest Obłuże. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł39 m² 14 922,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania: ciche mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 na Ursynowie, w odległości spacerowej od stacji Metro Natolin (pieszo 10 minut wg google maps), na terenie ogrodzonego, monitorowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentowane mieszkanie znajduje się na warszawskiej Białołęce, na osiedlu Dąbrówka Wiślana, w rejonie Nowodwory. To spokojna, zielona okolica z dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł79 m² 20 632,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł52 m² 18 522,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż widne, wysokie i ustawne dwustronne mieszkanie w cichej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Nieruchomość składa się z: - salonu - ok. 17 m2 - sypialni - ok. 14 m2 - oddzielnej widnej.