dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

455 700 zł31 m² 14 781,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 30,83 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

506 484 zł26 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiła

Kraków,małopolskie

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

1/2 apartament z własną klatką schodową z parteru, piętro 1, balkon, taras. Osiedle 12 apartamentów ul. Spacerowa to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

592 071 zł39 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. *** Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Luksusowe mieszkanie- 2 pokoje- 57M2 Lokal o pow. 57m2, położony na III piętrze z balkonem- winda. W skład mieszkania wchodzi : > salon z aneksem kuchennym > sypialnia > łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powiśle

Kraków,małopolskie

950 000 zł43 m² 22 093 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Powiśle, dzielnica Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sarbinowo,zachodniopomorskie

470 117 zł43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! od 10.900 zł /m2 netto+23% VAT! Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o pow. 43 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 075 000 zł206 m² 5 206,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł38 m² 9 031,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Spiżowej. Mieszkanie do remontu, idealne jako zakup inwestycyjny ze względu na świetną lokalizację. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł34 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam Państwu do zaoferowania bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze bloku mieszkalnego z lat 60-tych. Budynek zlokalizowany jest w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brodzińskiego

Tarnów,małopolskie

299 000 zł51 m² 5 874,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,9 m , zlokalizowane na 2 piętrze w niskim, ocieplonym bloku przy ulicy Brodzińskiego w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

400 000 zł62 m² 6 430,87 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Kijowskiej na osiedlu Kokociniec. Dodatkowo możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

268 000 zł28 m² 9 745,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania o pow. 27,5 mkw. zlokalizowanego na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowy zlokalizowanym na ulicy Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Radom,mazowieckie

210 000 zł33 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Radom dzielnica Potkanów, pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwupokojowe 32,77m, po niedawnym remoncie generalnym, obejmującym kompleksową wymianę instalacji. Kameralny budynek, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Depowa

Białystok,podlaskie

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 49 m , ul. Depowa - Białystok, os. Bema Biuro nieruchomości prezentuje Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł85 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronny i starannie zaprojektowany apartament o powierzchni 85 m, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, przy ul. Gagarina we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

40 M, 2 pokoje, balkon, po generalnym remoncie, przy jana pawła II Wolne od zaraz! Idealna oferta na start lub pod inwestycję! Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy z lat 50. Mieszkanie do remontu - idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

650 000 zł56 m² 11 592,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj na osiedlu z prywatnym lasem! Prezentujemy całkowicie nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m w dzielnicy Gdańsk, kowale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

245 000 zł30 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż mieszkanie W giżycku o pow. 29,50 m2 zlokalizowane w centrum. Bardzo dobra lokalizacja. Idealne do wynajmu krótkoterminowego. Położone w centrum miasta, okna od podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

419 999 zł43 m² 9 767,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43.00 m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku o niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sabały

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł75 m² 15 803,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, piwnicą i wspólnym ogródkiem - w kameralnym bloku z 2001 r. Mieszkanie o powierzchni 75,3 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

449 768 zł44 m² 10 330 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł52 m² 10 902,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, balkon, oddzielna kuchnia , piwnica ,winda, dobrze skomunikowane Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 8-pietrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł29 m² 6 825,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28m2, usytuowaną na drugim piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Łużyckiej. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - duży ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

229 999 zł42 m² 5 463,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Osiedle Strzemięcin, ul. Korczaka Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 42,10 m (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Konin,wielkopolskie

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Koninie (czarków) gotowe do wprowadzenia! Wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

419 000 zł38 m² 11 055,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane na os. Wygoda, ul. 42 Pułku Piechoty. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m z przestronnym balkonem oraz dodatkową piwnicą (1,8 m ), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

870 000 zł79 m² 11 040,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego apartamentu o całkowitej powierzchni 78,80 m , który stanowi doskonałe połączenie nowoczesności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Wilczyce,dolnośląskie

850 000 zł93 m² 9 128,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nietuzinkowa oferta przestronną częścią dzienną. Oferuję Państwu bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Małe Wilczyce o powierzchni użytkowej 93,11 m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość wejścia na budowę codziennie od godziny 8:00 do 16:00! ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia ), usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

594 500 zł41 m² 14 447,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o pow. 41,15 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

359 000 zł35 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronna kawalerka 35 m w samym sercu Łodzi - idealna na start lub pod inwestycję! Zapraszam do zakupu komfortowej kawalerki o powierzchni 35 m , położonej na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

519 000 zł44 m² 11 911,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

[Mówimy pl,ukr ,eng oraz ru][говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][we speak English] lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Włocławek,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe M4 po kapitalnym remoncie parter, 48 m , os. Kazimierza Wielkiego, włocławek Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie dla studenta lub inwestora - gotowe od zaraz! ul. Kraszewskiego - Nowe Bojary, białystok 32,7 m | 2 pokoje | 4. piętro z windą | blok z 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

658 182 zł67 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wykończenia. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

1 290 000 zł60 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Sopocie - Dolina Gołębiewska | 60 m | Gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż komfortowe i wyremontowane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł46 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Hożej 39 w Kielcach. Mieszkanie składa się z widnej osobnej kuchni, dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

249 630 zł31 m² 8 049,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnej przestrzeni, która sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod wynajem? Lokal L16 w Rezydencji Zwycięstwa 113 to kompaktowy układ z 2 niezależnymi pokojami i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

1 650 000 zł85 m² 19 393,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 85,08m2, położony na ostatnim 7 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Andersa w Kielcach. Mieszkanie oferuje niezwykły widok.