dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka o powierzchni 37m2 położone na osiedlu Leśnym na drugim piętrze w bloku przy szpitalu wojskowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 783 zł62,74 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł42 m² 26 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podana cena jest ceną brutto! (fv 23%) - Istnieje możliwość odliczenia pełnego vatu rownież przez osobę fizyczną! Cena netto po odliczeniu vat = 900 000 zł W naszej ofercie wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o metrażu 61,5 m przy ulicy Słowiańskiej 53a Lokal składa się z przedpokoju, korytarza, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł105,22 m² 6 072,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie 105 m w Płocku, podolszyce Południowe, komfort, przestronność i funkcjonalność! Mieszkanie o powierzchni 105 m , usytuowane w cenionej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł33,80 m² 10 355,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 1 pokojowe mieszkanie po remoncie, o pow. 33,80 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,50 m² 5 452,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie po swojemu, nie przepłacając za czyjeś gusta i nietrafione remonty? A może szukasz atrakcyjnej okazji inwestycyjnej pod wynajem? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mełgiewska, lublin Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł56,43 m² 6 290,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z dużą loggia, która może stać się Twoim azylem i miejscem do relaksu. Takie oferty nie zdarzają się często! - Nie zwlekaj i umów się na prezentację mieszkania już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ) w Mikołowie przy osiedlu Kochanowskiego. Nieruchomość o powierzchni 61.82 m2 położona jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

997 350 zł61,80 m² 16 138,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na parterze budynku z 2002 roku, w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56,60 m² 7 597,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne 3 pok. mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 56,60 m położone w Koszalinie przy ul. Spółdzielczej, w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,55 m² 8 587,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż duże, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w Centrum Gryfina. Mieszkanie środkowe, ciepłe, położone na II piętrze ocieplonego budynku. W ostatnim czasie w oferowanym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł58,10 m² 3 425,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Lokal mieszkalny Lokal mieszkalny położony w Wiązowie przy ul. Strzelińskiej nr 23 o powierzchni użytkowej nr 58,10m2 wraz udziałem wynoszącym   części we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 000 zł45,24 m² 12 886,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 081 170 zł44,29 m² 24 411,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 44,29 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,50 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 359 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 000 zł72,96 m² 5 043,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży mieszkania położone w centrum Bialska Podlaskiego ul Mickiewicza. Jest to kameralny inwestycja obejmująca tylko pięć lokali mieszkalnych z przynależnymi komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo gotowego apartamentu do zamieszkania blisko ośrodka medycznego uck to świetnie trafiliście. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowy apartament z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

-rezerwacja- , ustawne mieszkanie 48 m2 Doskonała lokalizacja, tuż przy centrum miasta Najbardziej poszukiwane, 1 piętro Duże możliwości aranżacyjne Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41,93 m² 9 062,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania, położonego w Śródmieściu Szczecina. Najważniejsze Zalety: nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! elegancja luksus wygoda! Oferujemy do sprzedania urocze przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł57,38 m² 20 895,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są takie mieszkania, do których wchodzi się i po prostu chce zostać. To 58 metrów kwadratowych na warszawskim Mokotowie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Tu światło gra pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 900 zł45,63 m² 10 122,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,13 m² 7 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією продажу квартири від агенції Investkon Nieruchomości. Квартира 41,13 м | 2 кімнати.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,02 m² 5 753 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.