dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 495 000 zł84 m² 17 776,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

English below W samym sercu jednej z najbardziej urokliwych części Krakowa, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy, znajduje się mieszkanie, które zachwyca nie tylko swoim układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł47 m² 19 361,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 47 m2 | 2 pokoje | balkon | piwnica | 7 piętro z windą | 1977r. | stan mieszkania: po remoncie Mieszkanie 47m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł65 m² 20 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 000 zł57 m² 5 264,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowanego w świetnie skomunikowanej części Częstochowy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

535 897 zł66 m² 8 181,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1 pietrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Kowary,dolnośląskie

99 000 zł44 m² 2 260,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mega cena! tylko 99tys! północ nieruchomości Jelenia Góra ma do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Kowarach w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul.1-go Maja. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

557 121 zł40 m² 13 845 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą.! kupujący nie płaci podatku pcc! Posiadamy różne układy i metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł53 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (52,98 m2) z balkonem (+ ok. 4 m2). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

369 874 zł50 m² 7 397,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: magdalena Soloch tel. Zależy Ci na nieruchomości, którą zaprojektujesz od podstaw wg własnych pomysłów? Szukasz mieszkania w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

499 890 zł41 m² 12 192,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zainwestuj W najmodniejszą dzielnice poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz specjalną ofertę. Mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elżbiety

Łańcut,podkarpackie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3 piętrze w samym sercu Łańcuta przy ul. Królowej Elżbiety, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł54 m² 13 334,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zamieszkaj od zaraz w miejscu, gdzie komfort spotyka świetną lokalizację. Oto przestrzeń stworzona dla tych, którzy szukają mieszkania gotowego do własnej aranżacji i wygodnego życia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł49 m² 6 563,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania M4, 48,6 m , Bydgoszcz, ul. Bernarda Śliwińskiego, cena 319 000 zł Opis nieruchomości: typ: mieszkanie M4 Powierzchnia: 48,6 m Układ pomieszczeń: pokój: 18 m Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

920 465 zł61 m² 15 057,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł54 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2 zlokalizowane na ulicy Podwisłocze. Opis budynku: rok budowy: 1983 Ilość pięter: 3/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł47 m² 18 973 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis nieruchomości krótko: stary Żoliborz, ul. Promyka 5, między Kępą Potocką i Parkiem Żeromskiego | mieszkanie o powierzchni 46,91 m | 3 pokoje + aneks kuchenny + łazienka + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

445 953 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państstwu mieszkanie 48m2, na VI piętrze w wysokim bloku, usytuowane na spokojnym i pełnym zieleni osiedlu zwm Lokal to: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

794 999 zł45 m² 17 647 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe | Loggia | Taras na dachu | atal Stara Odra Residence Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, zlokalizowane w inwestycji atal Stara Odra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

634 987 zł75 m² 8 416 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

739 000 zł47 m² 15 790,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Frycza-Modrzewskiego, dzielnica Żabiniec. Okolica posiada doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

442 308 zł38 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w zielonym otoczeniu - bez pcc i prowizji, tylko 11 000 zł/m! Nowoczesne mieszkanie wśród zieleni, w atrakcyjnej cenie i bez dodatkowych kosztów. To idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Kraków,małopolskie

739 000 zł55 m² 13 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w realdom: na sprzedaż: mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji w centrum Krakowa - ul. Bema, grzegórzki, okolice Ronda Mogilskiego, osiedle Oficerskie Prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

389 000 zł68 m² 5 703,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - eleganckie 3 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta. W naszej ofercie przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 68,2 m 2 , położone na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

955 544 zł44 m² 21 716,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfort i zieleń w harmonii z miastem I Plaża w zasięgu ręki I Osiedle zamknięte idealne dla rodzin z dziećmi I Kilkanaście minut spacerem od Parku Regana & mola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Katowice,śląskie

565 202 zł58 m² 9 661,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Łódź

Łódź,łódzkie

265 000 zł21 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna kawalerka z ogródkiem w odrestaurowanej kamienicy -21m2. Na sprzedaż oferujemy uroczą kawalerkę o powierzchni 21m2, położoną w zadbanej, wyremontowanej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

430 000 zł56 m² 7 971,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 343 000 zł84 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament w doskonałej lokalizacji, na gdańskiej Zaspie, przy ul. Pilotów. Apartament: elegancki apartament o powierzchni 84m2, położony na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

469 999 zł60 m² 7 833,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 60 m2 usytuowane w cichej i zielonej okolicy na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z: salonu kuchni Dwóch oddzielnych pokoi łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł56 m² 18 324,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Lokalizacja: kępa Mieszczańska - 1,5 km od Rynku Powierzchnia: 56,21 m + taras Układ: - salon z aneksem kuchennym- 25,56m2 - pokój- 9,82m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Świebodzice,dolnośląskie

545 000 zł85 m² 6 375,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe | 85,49 m | I piętro domu dwulokalowego | Nowoczesne osiedle (2025) Prezentuję Państwu przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołkowyska

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł38 m² 11 928,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w bliskiej odległości Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł32 m² 13 411,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie to doskonała propozycja na start - dla singla, studenta lub jako inwestycja pod wynajem. Powierzchnia została zaaranżowana w przemyślany sposób, dzięki czemu całość jest wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaaranżuj po swojemu M4 na Wyżynach! Mieszkanie na IV piętrze w bloku z 1980, położone w ustronnym miejscu na bydgoskich Wyżynach. Na wnętrze składa się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł48 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Nieruchomość zlokalizowana na Warszawskim Muranowie przy ul. Nowolipki 27. Wokół dużo zieleni, cisza i spokój. Mieszkanie o powierzchni 48,36m sprawia wrażenie większego, rozkładowe dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł47 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Natolinie do zamieszkania 10min pieszo do Metra Natolin Niski kameralny blok drugie piętro z trzech Ekspozycja wschodnio-południowa Balkon 6 m Piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 224 080 zł56 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wygodne i prawdziwie przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2. mieszkanie dwustronne, salon skierowany na zachód, sypialnia na wschód. Salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

364 116 zł34 m² 10 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe apartamenty inwestycyjne - Wrocław Metraże: 25-50 m | Odliczenie vat 23% | Wykończenie pod klucz - Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia Szukasz bezpiecznej i zyskownej formy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Katowice,śląskie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic - Ochojec, przy ul. Ziołowej. Lokal znajduje się na.