dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 35 m po termomodernizacji. 1 duży pokój (ponad 20 m ) + kuchnia z jadalnią (12 m ) Zamknięta posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tulipanowa

Rogowo,zachodniopomorskie

780 000 zł32 m² 24 505,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zatopiony w zieleni apartament w inwestycji Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu Apartament w pierwszej linii zabudowy, o krok od plaży lokalizacja I opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

2 114 000 zł106 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz nietuzinkowej nieruchomości, która została wykończona w najwyższym standardzie, a nie chcesz przepłacać za przereklamowane i przeludnione "lokalizacje premium"? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł44 m² 12 754 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz 2-pokojowego mieszkania blisko morza? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - w pełni wyposażone 2. pokoje, - bardzo funkcjonalny i komfortowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

469 000 zł55 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie u mnie! Marzysz o miejscu, w którym codzienność nabiera spokoju, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zielenią za oknem? Oto mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Błonie,mazowieckie

586 598 zł76 m² 7 755,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej pod Warszawą - idealna propozycja dla osób szukających balansu między spokojem a dostępem do miasta. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł37 m² 13 342,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Wrzeszcza - idealne do zamieszkania lub inwestycji! atuty: - doskonała lokalizacja - spokojna, bezpieczna okolica, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

569 000 zł61 m² 9 276,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,34 m , zlokalizowane przy Placu Nieznanego Żołnierza, w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

436 000 zł41 m² 10 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Każde mieszkanie posiada balkon, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł56 m² 7 433,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dużo przestrzeni, ciekawie rozłożone, 2 pokoje na Wyżynach! Mieszkanie na I piętrze w bloku z 2000, położone w dogodnej lokalizacji na Wyżynach. Wnętrze to salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł37 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam Do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie na Targówku ul. Św. Wincentego. Zadbany wystrój oraz meble (wliczone w cenę, również agd), dają możliwość wprowadzenia się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zborowskiego

Zakopane,małopolskie

640 000 zł34 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Słoneczne jednopokojowe mieszkanie z balkonem, widokiem na Giewont, 200m. od Krupówek, w pobliżu miejsca parkingowe (od piątku wieczór do poniedziałku rano bezpłatne parkowanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łobez,zachodniopomorskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny zlokalizowany na IV piętrze w bloku 4 piętrowym w centrum Łobza. Opis nieruchomości Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taneczna

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł90 m² 13 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Agencja westate z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Kiełpinek. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnego, czteropokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja dla rodziny, dla której ważne jest życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasionka,podkarpackie

441 975 zł59 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,93 m + ogród ok 130 m2. Dzięki doskonałej lokalizacji zapewniony jest wygodny i szybki dojazd do centrum miasta oraz strefy ekonomicznej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zarezerwowane do sprzedaży Mieszkanie 3 pokojowe dwustronne, metraż 56.2m2 w bloku 2-piętrowym w Jastrzębiu-Zdrój częściowo poddane remontowi. Do zamieszkania lub do dalszego remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewicka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł72 m² 11 051,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do prezentacji niezwykle przyjemnego mieszkania na poddaszu kamienicy w sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie ma powierzchnię 72,3 m2 w obrysie ścian, 57,3 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Julianów

Julianów,mazowieckie

690 000 zł56 m² 12 405,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku, na terenie urokliwego osiedla w Julianowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zebrzydowicka

Rybnik,śląskie

389 000 zł144 m² 2 696,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: przestronny lokal usługowo-mieszkalny 144,25 m w topowej lokalizacji - Zebrzydowicka 34, rybnik *lokal został przekształcony na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu wkomponowanym w odrestaurowaną kamienicę -unikalne wnętrze, prestiżowa lokalizacja Apartament absolutnie niezwykły, wysokie przestrzenne wnętrza ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nieruchomość idealna na inwestycję. Do sprzedaży dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 na Bródnie przy ul. Toruńskiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

308 000 zł45 m² 6 844,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Solcu Kujawskim o powierzchni 45 m składające sie z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przestronnego przedpokoju.Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zaspa Rozstaje to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - doskonale łączy wygodę miejskiego życia z dostępem do natury. Mieszkańcy cenią sobie tę okolicę za szerokie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł72 m² 16 603,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z widokiem na rzekę - wyjątkowa przestrzeń do własnej aranżacji Nowoczesne osiedle nad rzeką | Miejsce i komórka lokatorska w cenie | Nieopodal centrum Wrocławia | Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrzeszcz to jedna z najbardziej charakterystycznych i klimatycznych dzielnic Gdańska, znana z bogatej historii, eleganckich kamienic i doskonałej infrastruktury miejskiej. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł46 m² 16 541,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferuję do sprzedaży, na warszawskim Powiślu, pośród zieleni, 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z pięknym widokiem, 9 minut pieszo od Parku Łazienkowskiego! Jeszcze bliżej masz do Parku Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł38 m² 5 223,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,10 mkw + piwnica 4,50 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, wybudowanego w 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł36 m² 9,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne, 2pok., 36,50m2, 2 piętro, niski blok w otoczeniu parku, w dzielnicy Szczecina - Dąbie. Możliwość zakupu przez obywateli spoza ue. Spółdzielcze - własnościowe z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

749 900 zł55 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum- licencjaserdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 259 000 zł140 m² 8 992,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży piętra domu wolnostojącego dwulokalowego położonego na pogodnie Z dwoma użymi tarasami, garażem, piwnicą oraz ogródkiem. Dom położony jest na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stanowice,dolnośląskie

459 000 zł56 m² 8 202,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji Osiedle realizowane w Stanowicach (gmina Oława), które charakteryzuje kameralna zabudowa w otoczeniu natury. Kolejny etap przedsięwzięcia inwestycyjnego składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Lublin,lubelskie

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Lublina. Niski blok z cegły. Cisza i spokój dużo zieleni. Nieruchomość wymaga remontu/wałsnej aranżacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lędziny

Lędziny,opolskie

519 000 zł88 m² 5 897 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowego mieszkania w standardzie deweloperskim w Lędzinach. Doskonała lokalizacja, zapewniająca spokój i bliskość natury, a tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

818 315 zł64 m² 12 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasionka,podkarpackie

471 240 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,32 m + balkon i miejsce parkingowe. Dzięki doskonałej lokalizacji zapewniony jest wygodny i szybki dojazd do centrum Rzeszowa oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 675 000 zł94 m² 17 819,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Piękne odremontowane 94m2 mieszkanie, będące połową domu w Sopocie. Dom położony jest na blisko 800m własnościowej działce w samym centrum Sopotu, w spokojnej okolicy przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł78 m² 9 793,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atuty: - blisko Dworca wrzeszcz/skm/galerii Bałtyckiej - dwustronna ekspozycja okien (wschód-zachód) - przystanek autobusowy przy bloku - cała niezbędna infrastruktura w zasięgu ręki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

400 982 zł53 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedam mieszkanie w Środzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

290 000 zł37 m² 7 930 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cпеціальна пропозиція! Ми розмовляємо польською та англійською мовами - купуйте без комісії! Офіс продажу.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł88 m² 11 352,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tytuł: komfortowy segment w zielonej części Starej Miłosnej, wesoła W skrócie: ul. Źródlana, stara Miłosna, wesoła Rok budynku 2024 r. 3 pokoje Powierzchnia 87,93 m Ogródek 100.