dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł104 m² 17 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie na skraju Miasteczka Wilanów oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 592 960 zł105 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Pankiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł94 m² 4 210,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego w Centrum Śródmieścia przy ul. Pankiewicza. Nieruchomość o powierzchni 86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł52 m² 17 456,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Zawidawskiej, na osiedlu Maślice. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

553 000 zł42 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Jeżyc - kamienica w trakcie rewitalizacji. Szukasz mieszkania dla siebie lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? To może być właśnie ta propozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł58 m² 12 033 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja! dwu stronn! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe o pow 58,09 mkw położone we Wrocławiu przy ul. Partynickiej. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Arkadia

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł80 m² 26 129,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament na mokotowie W kameralnym budynku 2 Sypialnie | Wysoki standard | Umeblowane | Blisko parku | Miejsca parkingowe | Klimatyzacja ***** rozkład pomieszczeń: * Kuchnia, * salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł28 m² 12 921,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę gotową do zamieszkania. Mieszkanie ma 27,86 m2 i składa się z: - pokoju - osobnej kuchni otwartej na salon - łazienki z prysznicem - małego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

682 178 zł70 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na III piętrze w budynku wielorodzinnym o pow.69,61m2. Budynek oddany do użytku w maju 2024 roku. Zachodnie mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

605 000 zł66 m² 9 200,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezczynszowe mieszkanie! cena do negocjacji, zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania | Bielsko-Biała, ul. Krakowska Lokalizacja: bielsko-Biała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

530 000 zł34 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej Inwestycji Podedworze 13. Mieszkanie o powierzchni 34.05 m2, z balkonem o powierzchni 8.56 m2, położone na 2. piętrze. Inwestycja jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

1 256 000 zł75 m² 16 646,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, wykończone w podwyższonym standardzie mieszkanie trzy pokojowe, dwupoziomowe, z tarasem na 2. poziomie o powierzchni 44 m . Pierwotnie mieszkanie miało 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38m2, leżące na parterze budynku z windą z lat 60 w dzielnicy Gdyni - Wzgórze św. Maksymiliana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł45 m² 13 864,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Twoje nowe miejsce na mapie miasta - komfort, cisza i przestrzeń do relaksu! Są mieszkania, które się ogląda, i takie, w których od razu widzisz siebie - z książką w ręku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

510 457 zł41 m² 12 306,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż cała inwestycja z szerokim wyborem mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji - Winogrady, stare Miasto. To świetna propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

572 912 zł46 m² 12 398 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Enklawa Bukowa to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w południowej części Krakowa, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczone zielenią i niską zabudową, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 385 000 zł73 m² 18 972,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Doskonałe na zamieszkanie wyjątkowy apartament trzypokojowy pokojowy z miejscem postojowym w garażu podziemnym w bliskiej odległości stacji metra Dworzec Gdańsk oraz Starego Miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

564 000 zł40 m² 13 929,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

449 000 zł56 m² 8 010,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,05 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym, młodym osiedlu przy ul. Wroczyńskiego w Białej Podlaskiej. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

790 000 zł55 m² 14 397,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni całkowitej 55 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ustawne, jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamieniczce niedaleko od Centrum, ul. Śląska/towarowa. W klatce kilka lokali mieszkalnych, przyjazne sąsiedztwo. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iławska

Wrocław,dolnośląskie

613 605 zł45 m² 13 566,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mocno doświetlone mieszkanie z pięknym ogrodem na 3 strony świata. Zawsze słonecznie przestronny salon z aneksem kuchennym (25m2) balkonem 3 piętro - ciepłe, dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł64 m² 18 094,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,14 m , usytuowane na 4tym piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku z 2016 roku, wyposażonego w dwie windy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarnieckiego

Gdynia,pomorskie

630 000 zł47 m² 13 347,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow.47,2m położone na pięknym osiedlu Shiraz Park na granicy administracyjnej Gdyni i Pogórza, w sąsiedztwie zabudowy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

53 m komfortu w sercu Pruszcza Gdańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Idealne dla singli, rodzin, par, a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bliźniąt

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł41 m² 13 546,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bliźniąt (os. Zodiak) na poznańskich Ratajach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2010 roku z dwoma windami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupa

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł37 m² 28 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kraków, kazimierz | gotowy apartament | klimatyzacja I wyłączność | klimat + inwestycja Mam przyjemność zaprezentować prawdziwą perełkę w sercu Kazimierza - gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł89 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie trzykondygnacyjne o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 106 720 zł84 m² 24 961,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bulwarowa

Kraków,małopolskie

709 000 zł63 m² 11 320,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 8. piętrze w 9-piętrowym budynku z 1985 roku, zlokalizowane na osiedlu Krakowiaków. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł58 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej części Rzeszowa, w dzielnicy Załęże. Projekt został zaprojektowany z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O inwestycji Nowoczesne osiedle składające się z 30 mieszkań w zabudowie szeregowej, położone w południowej części Rzeszowa przy ul. Budziwojskiej. Projekt łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zaczernie,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle składa się z 8 dwulokalowych domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w spokojnej okolicy. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście. W ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krasne

Krasne,podkarpackie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia ofertę sprzedaży kawalerki z dwoma miejscami postojowymi w cenie. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krasne w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

498 528 zł46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 58 - 2 -pokojowego o powierzchni 46,16 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Katowice,śląskie

336 045 zł26 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 26,05 m Balkon 12 m2 Zielony widok na Park Zadole Rekuperacja Ogrzewanie podłogowe Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy, kiedy za oknem rozciąga się zieleń Parku Zadole. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł27 m² 12 978,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w miejscowości znajdującej się ok. 4 km. od Grodziska Mazowieckiego w Chrzanowie Małym - komfort, funkcjonalność i dużo zieleni! Na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 845,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Park Leśny Bronowice Zamieszkaj w sercu zielonej części Bronowic wyjątkowa inwestycja Park Leśny Bronowice. Kameralne osiedle na ponad 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin. Cicha i spokojna okolica. Na powierzchnię.