dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Sosnowiec,śląskie

310 000 zł43 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Sosnowca po generalnym remoncie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,78 m , położone w sercu miasta przy ulicy Żurawiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Golęcino - przestronne, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie 65 m z balkonem i kominkiem Na sprzedaż w pełni umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

369 000 zł49 m² 7 468,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Kłodzku. Składające się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki wraz wc, ciągu komunikacyjnego wraz z przynależną piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

345 000 zł25 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w centrum Białegostoku - parter, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 900 zł68 m² 8 258,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy - cisza i spokój w samym sercu miasta - 67,78 m2 Jeżeli szukasz komfortu oraz wygodnego dostępu do wszystkich uroków śródmieścia, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubocka

Kraków,małopolskie

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na ul. Lubockiej 29 w Krakowie. Rok budowy - 2022 Powierzchnia użytkowa - 96 m2 Powierzchnia całkowita - 120 m2 Jeśli szukasz w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

525 000 zł58 m² 9 005,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie składające się Z trzech pokoi położone na osiedlu łężyca inżynierska O powierzchni 58,30M2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 6,40mkw. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Szczecin,zachodniopomorskie

635 000 zł82 m² 7 743,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie położone jest przy ul. Koralowej w Bezrzeczu, znajduje się w spokojnej, mieszkalnej okolicy, otoczonej zielenią i niską zabudową. Bezrzecze jest bardzo rozwojową "sypialnią".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł65 m² 10 772,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 64,89 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku z windą, który został oddany do użytkowania w 2016 roku. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł63 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie na gdańskiej Żabiance przy ul. Pomorskiej! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł50 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu kasztanowym! atrakcyjna cena za m2! Powierzchnia: 49,5 m Liczba pokoi: 2 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka Dodatkowe pomieszczenia: 2 piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

569 000 zł62 m² 9 244,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,55m2 położone na parterze w budynku przy jednej z głównych ulic Białegostoku - Kopernika. Lokal po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białystok,podlaskie

645 000 zł45 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2. Lokal położony na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku z cichobieżną windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: stylowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz jasnej, przestronnej i stylowo urządzonej przestrzeni do życia - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

498 000 zł40 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjnym apartamentem położonym w kołobrzeskim Podczelu - prawdziwej oazie dla turystów poszukujących regenerującego wypoczynku nad morzem. Ta dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera Ludwika

Piła,wielkopolskie

399 000 zł65 m² 6 147,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

NA sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe dyskretny urok przedmieścia 3-pokojowe w bloku na I piętrze z dwoma balkonami Mieszkanie o powierzchni 64,90 m2, w bloku, i piętro, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

455 000 zł47 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Koninie /osiedle Diamentowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 46.9 m2, położonego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orkana

Jelenia Góra,dolnośląskie

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł68 m² 20 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja - Żoliborz, sady Żoliborskie, rezydencja Arteco. Osiedle chronione, ogrodzone, z własną strefą rekreacyjną tylko dla Mieszkańców. Cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł50 m² 11 952,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

655 000 zł41 m² 15 813,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Pruszkowie Adres: ul. Staszica 1D Piętro: 9 / 11 Budynek: nowoczesny blok z 2017 r. z monitoringiem Eleganckie, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł38 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania wyposażone mieszkanie na Szczepinie, w niskim budynku- centrum. Można przejąć najemców. Lokal ma powierzchnię 38, 50m2. Składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielińskiego

Kartuzy,pomorskie

461 000 zł54 m² 8 521 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży: mieszkanie w Kartuzach przy ul.Bielińskiego Na sprzedaż: Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,10 m2 - umeblowane - do remontu lub do zamieszkania Opis: - salon - sofa, fotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

778 000 zł50 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji seaport budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

487 000 zł56 m² 8 743,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w pożądanej lokalizacji, blisko morza, centrum i dworca? To właśnie tu ul. Piastowska 7 w Kołobrzegu. Najważniejsze atuty: dworzec pkp i pks zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na III piętrze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr 58 b2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

423 418 zł52 m² 8 075,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie bez prowizji i pcc - oszczędzasz już na starcie 2 pokoje, duża kuchnia, pełna infrastruktura i szybki dojazd do centrum Najważniejsze atuty: - mieszkanie gotowe do odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

250 000 zł30 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 29,5 m2 - Jelcz-Laskowice, ul. Działkowa parametry * powierzchnia 29,5 m2 * duży pokój z oddzielną kuchnią *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 138 000 zł95 m² 11 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie wykończone w standardzie premium - gotowe, by od razu w nim zamieszkać. To propozycja dla wymagających - idealna zarówno jako prestiżowa inwestycja, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł46 m² 13 603,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż nieruchomość po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 45,57m2 przy ul. Mielecka 12. Atuty mieszkania: - po generalnym remoncie - nowa instalacja elektryczna - dwustronne - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł51 m² 9 245,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m, położone na Kadzielni jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

249 900 zł38 m² 6 524,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w samym sercu miasta w dzielnicy Stare Miasto. To doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

467 000 zł48 m² 9 729,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Okazja! bez prowizji! Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Cicha bezpieczna i spokojna okolica. Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł71 m² 11 974,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania przestronne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na parterze w 4-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 347,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania 3 pokojowego znajdującego się na 9 piętrze w 10-cio piętrowym bloku mieszkalnym w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Gdynia,pomorskie

2 980 000 zł107 m² 27 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera Ludwika

Piła,wielkopolskie

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Obniżka ceny! dyskretny urok przedmieścia mieszkanie 3-pokojowe w bloku na I piętrze z dwoma balkonami Mieszkanie o powierzchni 64,90m2, w bloku, i piętro, 2 balkony, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 061,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij