dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

774 800 zł70 m² 11 133,80 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wyobraź sobie, że mieszkasz w Warszawie, a jednak budzisz się jakbyś był na wakacjach na wsi. Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od Lasu Bielańskiego pełnego ścieżek spacerowych, zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legendy

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł68 m² 11 751,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe i funkcjonalne 4 pokoje - super oferta dla rodziny. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bemowo (jelonki Północne), osiedle budynków z lat '80. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł35 m² 20 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykończone w standardzie premium na kameralnym i dobrze skomunikowanym osiedlu - gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Opole,opolskie

560 000 zł60 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 59m2 na ul. Hubala ( zwm) w Opolu. Piętro 9 , windy po remoncie , zsyp na śmieci, suszarnia na piętrze, piwnica. mieszkanie jest po remoncie ok. 4 lata temu, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł33 m² 11 826,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67 metra kwadratowego składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

515 000 zł39 m² 13 137,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji i z dostępem do ogrodu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

460 000 zł105 m² 4 445,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przedstawiamy Państwo ofertę kupna przestronnego, czteropokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze kamienicy mieszczącej się na obrzeżach gorzowskiego śródmieścia. Na powierzchni aż 104,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł47 m² 18 565,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,86 m , położone na szóstym z siedmiu pięter (z windą) w budynku przy ulicy Brackiej 11/13 w Warszawie. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2020 roku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: dwulokalowe mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Wrocławia ul. Teatralna Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wysokim potencjałem najmu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

458 700 zł43 m² 10 739,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,71 m , zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 005 638 zł62 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Łobzów - nie ma przypadku w tym, że coraz częściej wybieramy tę dzielnicę do życia. Zadzwoń po - moim skromnym zdaniem - najlepsze mieszkanie w tej inwestycji! Dobra, to naprawdę najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gliwice,śląskie

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,94 m , położone w Gliwicach - dzielnicy Obrońców Pokoju , przy ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Meszkanie o powierzchni 62,5 m2 wpełni umeblowane gotowe do zamieszkania. + możliwość przepisania dzierzawy działki 2ar oddalonej od bloku około 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

265 000 zł73 m² 3 618,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy dla Państwa do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie do remontu ze wspólnym korytarzem jest dostępny filmik ilustrujący rozkład mieszkania, zlokalizowane przy samym parku na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 700 zł63 m² 10 930,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie, odświeżone, z gotową kuchnią na wymiar. Trzy, spore pokoje czekają na zagospodarowanie wg potrzeb nowego nabywcy. Cicha i spokojna okolica, miejsca parkingowe, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,14 m , zlokalizowane na 5. piętrze 10-piętrowego bloku z 1973 roku. Budynek znajduje się w zielonym otoczeniu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

330 000 zł24 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu na podgórzu duchackim Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 24,3 m2, znajdujące się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ulicy Spółdzielców na os. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

480 000 zł57 m² 8 394,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży mieszkania na osiedlu wrzosy II Marzy Ci się lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja? Świetnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szuwarowa

Kraków,małopolskie

860 000 zł65 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł52 m² 11 780,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 51,7m2, położone przy ul. Litewskiej we Wrocławiu. Duża i ustawna loggia | Komórka lokatorska gratis Zarabiasz wystarczająco, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł48 m² 11 101,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu - na Łazarzu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

229 000 zł44 m² 5 395,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow.44,3m2 zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Dubienka w cenie 229tys.zł. Mieszkanie jest usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

753 786 zł76 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

532 356 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruda Śląska,śląskie

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Rudzie Śląskiej Wirek/ Obrońców Westerplatte. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 63 m2 na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glazurowa

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł35 m² 9,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Duża kawalerka, 35m2, z wydzieloną sypialnią, w budynku z lat dziewięćdziesiątych, w dzielnicy Szczecina - Dąbie. Możliwość zakupu przez obywateli spoza ue. Spółdzielcze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Węgierska Górka

Węgierska Górka,śląskie

719 000 zł80 m² 8 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 80 m Węgierska Górka Cena: 719 000 zł Bezpośrednio od właściciela brak prowizji i pośredników Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł66 m² 20 012 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekunka oferty tel. Nr Licencji pfrn 23675 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Układ lokalu: - pokój z aneksem kuchennym (ok. 26mkw) - sypialnia (ok. 13,5mkw) - pokój (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł39 m² 17 602 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Habicha w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 39,20 m.2 składa się z salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Sienkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

169 000 zł20 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu gospodarczego/mieszkaniowego o powierzchni 19,50 m2 położonego przy ul. Sienkiewicza 13 na Zatorzu w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na poziomie "0".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

624 618 zł45 m² 13 923,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,86 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, o pow. 36 m2, usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie jednostronne, w dobrym stanie, z pokojem przechodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł39 m² 11 618,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

285 000 zł47 m² 6 040,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mega obniżka cenowa Z 305 tys. ZŁ na 285 tys. ZŁ! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To idealna propozycja dla Ciebie lub pod inwestycję! Oferyjemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łódź,łódzkie

355 000 zł37 m² 9 581,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tak, to kawalerka, ale nie byle jaka to Twój prywatny vip pad, gdzie salon i sypialnia robią się jednym, a komfort wchodzi Ci do głowy jak espresso po północy. Duża kuchnia ze stołem,.