dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

1 199 500 zł48 m² 24 803,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Dwupokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na wisłę I wawel N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane przy al. Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Mysłowice,śląskie

110 000 zł37 m² 2 956,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyrzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe 49 m , zadbane mieszkanie z ogródkiem, białołęka - Nowodwory, ul. Wyrzykowskiego 5a, idealne dla osób ceniących nowoczesność i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

949 000 zł57 m² 16 681,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rodzinne mieszkanie z ogródkiem Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjście z wszystkich pokoi do własnego dużego ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł64 m² 12 706,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu komfortowe i zadbane mieszkanie (pow. 64,14 m ) z balkonem oraz dużą piwnicą, położone na osiedlu Gajowice - w spokojnej i zielonej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,97 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowe Zacisze

Reda,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m , znajdujące się w kameralnym budynku z 2020 roku, tuż przy samym lesie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembrandta

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł47 m² 19 367,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 47,45 m zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego osiedla Amsterdam - jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Targówka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

310 000 zł38 m² 8 158 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na ip w bloku os.Barskie. Kuchnia duża ustawna z oknem wyposażona w meble na wymiar. Dwa osobne pokoje , przedpokój, łazienka z wc, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,07 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

555 000 zł35 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do odbioru mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy krowodrza/prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

507 079 zł43 m² 11 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna osiedle wybudowane w stylu skandynawskim świetna lokalizacja, jedynie 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł44 m² 13 738,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, urządzonego ze smakiem i gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie z dużym ogródkiem w bardzo kameralnej inwestycji z 2021 przy Krakowskim Przedmieściu gm. Zielonki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

834 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł64 m² 8 515,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gęsice

Gęsice,dolnośląskie

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż komfortowe, umeblowane mieszkanie po kapitalnym remoncie, ulokowane na parterze kamienicy znajdującej się w miejscowości Gęsice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł27 m² 15 613,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Ciche nowoczesna, umeblowana kawalerka na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Lokalizacja: krzyki. Rok budowy: 2012 Piętro: wysoki parter Powierzchnia: użytkowa mieszkania 26,90 m2 + balkon + 3,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

437 073 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,03 m2 + balkon 7,59 m2 dostępne na 2 piętrze. Lokalizacja - przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Osiedle premium z wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

349 000 zł19 m² 18 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kwalerka W atrakcyjnej cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Górali, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 598 583 zł117 m² 13 665 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 na ul. Strzelców Lokal usytuowany jest na parterze 4-pietrowego budynku z lat 80. Mieszkanie składa się z: -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

418 074 zł47 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,24 m , zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku z windą, na nowopowstałym osiedlu przy ul. Dębickiej. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słupsk,pomorskie

365 000 zł56 m² 6 521,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Nowa Cena 2-pokojowe mieszkanie 55,97 m - Słupsk, blisko centrum mieszkanie: typ: lokal mieszkalny Pełna własność Powierzchnia: 55,97 m Parking: miejsca dostępne dla mieszkańców Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

650 059 zł43 m² 15 089,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł32 m² 10 805 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedane Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia albo inwestycji pod wynajem, która zacznie na siebie pracować od pierwszego dnia? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę! otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł57 m² 8 987,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokoje * 57,30 m2 * II piętro * balkon * piwnica * Leszka Czarnego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 - piętro: 2 / 4 - niski blok z cegły z 1993 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł113 m² 24 735 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki 5 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Starego Mokotowa na rogu ul. Łowickiej i Narbutta. Apartament jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

653 759 zł46 m² 14 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - gotowe jeszcze W 2025 roku | wrocław, popowice | bez prowizji | świetna lokalizacja I doskonała komunikacja Z całym miastem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubalczyków

Słupsk,pomorskie

298 000 zł48 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Słupsku, ul. Hubalczyków (os. Westerplatte) Przestronne mieszkanie o powierzchni 47,87m, położone na II piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

1 415 000 zł71 m² 19 873,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu przy ul. Lipskiej na warszawskiej Pradze-Południe. W samym centrum Saskiej Kępy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

152 000 zł46 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofera na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Rusinowa na Osiedlu Górniczym. Lokal o powierzchni 46,40m2 położony na 1 piętrze w kameralnym 2 piętrowym budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Uwaga, nowa niższa cena! 409.000 zł 405.000 zł 3-pokojowe mieszkanie na poddaszu, dwupoziomowe, Wysoki Stoczek - ul. Szeroka, białystok Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2007 roku, położonym na Warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

389 000 zł58 m² 6 758,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

663 400 zł62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie 632 m z balkonem 9 m w wygodnym, wyjątkowym układzie na nowopowstałym osiedlu, zaledwie 800 metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Przestronny salon.