dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świętajno

Świętajno,warmińsko-mazurskie

220 000 zł63 m² 3 474,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Czy jesteś gotów, by zamienić codzienną rutynę na życie z widokiem na Mazury i plażą oddaloną o 2 minuty spacerem? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części miasta. Idealny dla rodziny lub pary ceniącej komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja petarda, w centrum miasta, ale bez hałasu. I ten widok na Skytower. Idealne mieszkanie pary ceniących komunikację miejską i wygodę życia w centrum Wrocławia! Lokal przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł42 m² 9 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wrocław, ul. Jedności Narodowej 164. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,5 m . Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

378 939 zł37 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

437 115 zł42 m² 10 422,40 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowo wybudowanym osiedlu przy ulicy Technologicznej. Mieszkanie posiada 2 pokoje oraz znajduję się na 7 piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

370 000 zł38 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z dużą kawalerką typu studio, położoną na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej 5. Na powierzchnię 37,5m2 składają się: kuchnia, pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł62 m² 13 365,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Digital Broker prezentuje widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,1 m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu w sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

579 000 zł57 m² 10 275,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: koniuchy, ulica Bartkiewiczówny Osiedle Koniuchy w Toruniu to miejsce chętnie wybierane zarówno przez osoby szukające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 1 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Kraków,małopolskie

619 000 zł55 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji - ul. Szafirowa, okolice Al. 29 Listopada oferta dostępna wyłącznie W nest brokers Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

887 130 zł50 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

870 000 zł48 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Czyżewskiego w dzielnicy Krowodrza, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

395 000 zł35 m² 11 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,16 m , zlokalizowane na parterze kameralnego bloku przy ul. Leśnej w Jabłonnie (powiat legionowski). Mieszkanie dwustronne, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

472 180 zł44 m² 10 731,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m2 + dodatkowo balkon 6,11m2. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni blisko 24m2, posiada dwa panoramiczne okna, dlatego swobodnie można zamknąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

485 586 zł59 m² 8 169,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 59,44 m z balkonem o powierzchni 6,23 m . Mieszkanie znajduję się w kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Opole,opolskie

385 000 zł44 m² 8 716,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Opola? Oto oferta, która łączy komfort i świetną lokalizację. To 44-metrowe mieszkanie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

741 708 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaoferować czteropokojowe mieszkanie realizowane ramach nowego etapu inwestycji w Mistrzejowicach, które są jedną najlepiej zagospodarowanych i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

849 000 zł73 m² 11 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Uwaga! możliwa zamiana mieszkania na 2 lub 3-pokojowy lokal na woli duchackiej lub kurdwanowie! Przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni: 73 mkw. położone w przyjemnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Może tylko tyle: tu można żyć spokojnie. Bo przy ulicy Astronautów w Łodzi, w dzielnicy Górna, stoi blok zwyczajny, a w nim mieszkanie, które nie udaje niczego. Jest ciche, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 102,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 niezależne pokoje w odświeżonym mieszkaniu, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

729 684 zł59 m² 12 319,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja o nazwie atlantis prestige park - etap 2. Przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej inwestycji na opolskiej Malince, które wyróżnia ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

701 960 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karwieńska

Gdańsk,pomorskie

1 750 020 zł85 m² 20 693,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj wśród zieleni apartamenty przy ul. Karwieńskiej w Gdańsku Prestiżowe osiedle w Oliwie komfort, natura, innowacja Nowa inwestycja przy ul. Karwieńskiej w Gdańsku-Oliwie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

699 500 zł31 m² 22 919,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje Mieszkanie o powierzchnii 30,52 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 280 000 zł103 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 102,88 m , usytuowanego w pięknej kamienicy z 1920 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

689 000 zł68 m² 10 169,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne 3 pokoje Z balkonem I dużą piwnicą grabówek, gdynia tylko U nas! atuty: atrakcyjna lokalizacja Gdynia Grabówek, blisko terenów zielonych i świetnej komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł55 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, widne i w pełni rozkładowe trzypokojowe z osobną widna kuchnią mieszkanie na Bielanach przy Conrada. Odrębna własność, można kupić na kredyt. Główne atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

493 984 zł51 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? A może myślisz o inwestycji pod wynajem? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł107 m² 17 696,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Przedstawiam ofertę niezwykłego apartamentu znajdującego się na parterze zabytkowej kamienicy z 1929 r. na Sielcach, przy ul. Grottgera. Mieszkanie ma powierzchnię 106,8 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł49 m² 13 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,58 m z Księgą Wieczystą, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Ząbki,mazowieckie

595 000 zł47 m² 12 773,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Ząbek | 2009 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,58m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 287,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe Bielany gotowe - ul. Marymoncka, z ogromnym potencjałem. Pośrednikom dziękuję za kontakt, sprzedaż bezpośrednia. Cena: 650 000 zł Metraż: 52.90 m2 Przestronne i ustawne. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

875 000 zł40 m² 22 057 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 39,67m2 przy ul. Pana Tadeusza w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nałęczów,lubelskie

590 000 zł58 m² 10 085,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą apartamentu w kompleksie domów w stylu świdermajer z ciekawymi drewnianymi detalami i zdobionymi balustradami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Gdańsk,pomorskie

424 999 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie W gdańsku wrzeszczu - gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję Słoneczne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Boguchwała,podkarpackie

439 000 zł63 m² 6 928,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż nowa inwestycja 24 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Lokalizacja Boguchwała ul. Techniczna, ok 10 km do centrum Rzeszowa, spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Pułtusk,mazowieckie

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na parterze, dwustronne. Widok z okien jest na pobliską zieleń, bliskość szkół, punktów handlowych i usługowych, basen. Mieszkanie jest po generalnym remoncie z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 48 m | Gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze kamienicy z lat 90. XIX wieku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

569 000 zł37 m² 15 508,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: pokój + salon z aneksem kuchennym + łazienka o łącznej powierzchni 36,69 m2 przy ul. Malachitowej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica:.