dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 235 ogłoszeń

750 000 zł59,60 m² 12 583,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Magiczne Miejsca zaprasza do zakupu idealnego mieszkania dla Twojej rodziny! To przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 zapewni Ci wyjątkową przestrzeń do życia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 563 zł41,58 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - dostępne od ręki! Bez prowizji! : Wybierz ofertę bez dodatkowych kosztów - Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca z 2025 r., wykończonego w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

569 750 zł26,50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka zlokalizowana w prestiżowym kompleksie ovo we Wrocławiu - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji we Wrocławiu Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł82,31 m² 14 093,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,31 m2 z dużym narożnym tarasem o powierzchni 33 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł84,63 m² 13 352,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z ogrodem | 84,63 m | Prądnik Biały, ul. Bociana, kraków Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w nowoczesnej inwestycji przy ul. Bociana.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kameralna kawalerka z dużym ogrodem | zamknięte osiedle | blisko Puszczy Kampinoskiej Jeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31,80 m² 5 314,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja. Do kupienia kawalerka 31,80m2 położona w kamienicy u zbiegu ulicy Lotników i Strzelców w Żarach, do tego piwnica 4m2. Wejście do przedsionka połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł137 m² 10 145,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę z widokiem na morze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w dobrej lokalizacji miasta Wągrowiec - ulica Jeżyka. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł95,90 m² 6 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa inwestycja w sercu Cieplic gotowy biznes w najstarszym uzdrowisku w Polsce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł29,10 m² 10 137,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego # mieszkanie W stanie deweloperskim Oferta Sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,10m2 z ekspozycją zachodnią i dużą ilością okien, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 574 zł65,83 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy energię miasta z komfortową przestrzenią do życia? Ta propozycja to idealne połączenie nowoczesności, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł34,66 m² 11 800,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Fuelda to kameralna inwestycji zlokalizowana w Północnej części Poznania przy ulicy Maków Polnych, niedaleko ul. Naramowickiej. Doskonała lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom błyskawiczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,30 m² 29 157,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Rezerwacja - wyjątkowe 46 metrowe stare miasto ulica pijarska Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy przy ulicy Pijarskiej. Ten piękny eklektyczny budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak english. Przy zakupie mieszkania, jako wyjątkowy bonus, otrzymasz pobyt na 3 dni w Juracie tuż przy samej plaży. Idealna okazja, by połączyć doskonałą inwestycję z chwilą relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł78,50 m² 9 235,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe z Ogródkiem. W spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno do galerii handlowej Sarni Stok, jak i zielonych łąk idealnych na długie spacery. Jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22,13 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 8 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,79 m² 6 483,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m . Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 503 zł81,44 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41,20 m² 10 922,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja oferty wyjątkowe 2 pokoje na sprzedaż - Os. Poziomkowe, suchy Las! Z Balkonem i Miejscem w Hali Garażowej Marzysz o mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A19 43,58 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie - Gniezno, ul. Łubieńskiego 17 II piętro | Centrum miasta | Powierzchnia: 40 m lokalizacja Nieruchomość położona w ścisłym centrum Gniezna, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł50,10 m² 13 373,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 50 m położone przy ul. Czumy 2 w Warszawie - dosłownie 3 minuty pieszo do stacji Metro Bemowo. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł67,10 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł85,07 m² 6 582,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem stwórz wnętrze dokładnie takie, jak na wizualizacjach. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,07 m z dużą piwnicą 24,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,10 m² 10 209,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł45 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Międzyzdrojach. Lokal jest w pełni wyposażony, gotowy do.