dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Żarów,dolnośląskie

408 900 zł81 m² 5 056,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie w Żarowie po kapitalnym remoncie. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Możliwość zakupu bez zezwolenia dla obywateli spoza ue. Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł36 m² 24 820,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36,22 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 290 000 zł31 m² 40 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończony 2 pokojowy apartament w budynku Baltic Luxury Residence przy promenadzie w Międzyzdrojach - motyw Versace. Cena brutto z 8% Vat Łazienka, pokoje w najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

249 000 zł26 m² 9 478,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

# bez prowizji # stan deweloperski Luboń to miasto, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów pod wynajem. Dlaczego? - Bardzo łatwy i szybki dojazd do Poznania, - ceny mieszkań dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

869 368 zł64 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z ogródkiem - parter, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 4-pokojowy z balkonem, położony na 3 piętrze, o powierzchni ok. 64,16 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł40 m² 7 643,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w Kamienicy z Dużym Ogrodem i Garażem Parter, 39,77 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

333 625 zł39 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji. Wgn centrum sprzedaży! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł62 m² 10 306,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

966 000 zł65 m² 14 861,50 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,45 m2 z dużym balkonem na 6 piętrze 17-piętrowego apartamentowca z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł33 m² 14 515,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 32,7 m2 na 9 piętrze 10 piętrowego budynku w dzielnicy Fabryczna na Popowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł51 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 z balkonem na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2014r. zlokalizowane w miejscowości Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł49 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Zawadzie przy ulicy Kalenkiewicza usytuowane na I piętrze w bloku z nowoczesną windą do poziomu samego dworu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

650 000 zł34 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz atrakcyjnego mieszkania pod inwestycję to ta oferta jest dla Ciebie idealna. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34,5 m2 usytuowanego na parterze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

697 000 zł62 m² 11 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Super lokalizacja, blisko do wkd i pkp, niedaleko basen i hala sportowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł38 m² 6 307,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty 4 mieszkania na sprzedaż, 1 do zamieszkania ,3 do remontu. /wg załącznika W galerii/ Mieszkania położone w 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Łukasiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

270 000 zł27 m² 10 127,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Świetna oferta! Idealne mieszkanie na Start lub jako gotowiec inwestycyjny! Komfortowe mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym , o powierzchni 26,66mkw znajduje się na nowo wybudowanym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szmaragdowa

Oleśnica,dolnośląskie

819 000 zł77 m² 10 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż apartament o powierzchni 77,19 m ! Nieruchomość położona jest w Oleśnicy przy ul. Szmaragdowej Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiła

Kraków,małopolskie

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

1/2 apartament z własną klatką schodową z parteru, piętro 1, balkon, taras. Osiedle 12 apartamentów ul. Spacerowa to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Radom,mazowieckie

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferujemy przestronne mieszkanie położone na 2. piętrze solidnego budynku z monitoringiem i przynależnością do wspólnoty mieszkaniowej. Jasne wnętrza dzięki dużym oknom sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

439 803 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł28 m² 24 964,30 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajdujące się na 9 piętrze budynku z 1972 roku. Budynek jest położony przy ul. Granicznej 4 tuż przy Ogrodzie Saskim. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł106 m² 17 830,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Dzień dobry, zapraszam do zakupu. Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy przy ul. Artura Grottgera Prestiżowa lokalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł37 m² 13 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronna kawalerka z dużym balkonem - Morena, gdańsk. Na sprzedaż komfortowa oraz ustawna kawalerka o powierzchni 36,8 m , zlokalizowana na 2. piętrze niskiego kameralnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

149 000 zł29 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,94 mkw + przynależna piwnica 3,50 mkw, pełna własność, z gruntem, z księgą wieczystą, położone za 2. piętrze bloku 4-piętrowego, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

832 781 zł58 m² 14 390,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj komfortowo - przestronne mieszkanie z wyjątkową strefą wypoczynku na loggii, w nowym osiedlu blisko centrum. Nowoczesna inwestycja łącząca funkcjonalność z estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

762 000 zł74 m² 10 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Manganowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Towarowa

Poznań,wielkopolskie

1 280 000 zł71 m² 17 959,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Towarowa 45 to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w Poznaniu i piąty budynek Atanera przy moście Dworcowym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 2- poziomową podziemną halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz pcc Nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł38 m² 12 207,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , usytuowane na 7. piętrze budynku z 1975 roku. Nieruchomość po generalnym remoncie w grudniu 2024 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Tworków,śląskie

110 000 zł75 m² 1 462,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż w Tworkowie koło Raciborza! Położona jest na wysokim parterze w kameralnej, czterolokalowej kamienicy. Lokal z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

129 000 zł44 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne i słoneczne mieszkanie położone na parterze kilkurodzinnego budynku w Głuszycy. Na powierzchnię mieszkalną, która liczy 43,80 m2 składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

531 000 zł31 m² 17 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Gdynia,pomorskie

380 000 zł26 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

| kawalerka | osobna kuchnia | top lokalizacja | inwestycja | gdynia wzgórze św. Maksymiliana | Przytulne mieszkanie w sercu Gdyni - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokoje | spółdzielcze-własnościowe | dobrze skomunikowane | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest dzielnicy Gdyni, jaką jest Chylonia. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł44 m² 15 507,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży, jasne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,85 m (użytkowa 42,60 m ), położone na 7. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł39 m² 17 071,90 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Kondratowicza w Warszawie na 5 piętrze z 16. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

132 900 zł26 m² 5 197,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 25,57m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze - komfort, wygoda i doskonała lokalizacja! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie spełni Twoje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij