dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka z dużą loggią - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Połączenie komfortu, zielonego otoczenia i bliskości Odry sprawia, że to świetne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

899 000 zł88 m² 10 215,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Tylko U nas! Na sprzedaż: dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 88 m (użytkowa: 83,7 m ), położone na 3. piętrze w niskim budynku z 1999 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

2 195 000 zł84 m² 25 976,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty blisko plaży i centrumwysoki standard inwestycji2 miejsca postojowerozbudowane części wspólneopis 4 komfortowe pokoje: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggięmaster bedroom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

660 000 zł62 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Aleksandry ( Nowy Bieżanów) Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, jasna osobna kuchnia, łazienka, oddzielnie toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł109 m² 5 403,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 109 m , położone w domu wielorodzinnym. Lokalizacja: nieruchomość położona w północnej części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

975 000 zł62 m² 15 725,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie trzypokojowe w pięcioletnim budynku wykończone w wysokim standardzie. Budynek średniej wielkości jest częścią przemyślanego osiedla składającego się czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

788 400 zł54 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu: na sprzedaż luksusowy apartament w Plaza Tower II położony na 5. piętrze w nowoczesnym, 16-piętrowym budynku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarna Białostocka,podlaskie

280 000 zł48 m² 5 809,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego położonego w Czarnej Białostockiej. Okolica zielona, spokojna i zadbana, starannie utrzymana przestrzeń wokół bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafranowa

Gdynia,pomorskie

775 000 zł64 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i dużym tarasem | Gdynia Dąbrowa, ul. Szafranowa 8 Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

662 148 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez podatku pcc! Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Nowe Sokolniki to nowe osiedle powstające w centralnej części Lublina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

422 000 zł33 m² 12 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2 przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Główne informacje o nieruchomości: * świetna lokalizacja zapewniająca sprawny dojazd w każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 399 000 zł140 m² 9 992,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom o powierzchni 145 m , położony w bliskiej odległości od centrum Stargardu. Doskonała lokalizacja zapewniająca szybki dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

873 000 zł42 m² 20 751,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam 2-pokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie (aleje Praskie) na warszawskim Kamionku przy ulicy Podskarbińskiej. I speak English, do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

488 350 zł56 m² 8 717,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 56 m | Komórka lokatorska gratis bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od dewelopera! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 700 zł47 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

469 184 zł51 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

314 687 zł33 m² 9 650,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkania z widokiem na Góry Sowie! Nowa inwestycja deweloperska realizowana w Bielawie, przez znaną na Dolnym Śląsku firmę deweloperską, z 35- letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

277 620 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku z widną. Termin realizacji: III kwartał 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł84 m² 18 742,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferuję do sprzedaży rozkładowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1936 roku z mieszkaniami o wysokości 3,30 m z windą. Zlokalizowane w centrum miasta, u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł38 m² 9 497,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 38,43 m | ul. Hetmańska | Rzeszów | Generała Dąbrowskiego Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 38,43 m . Znajduje się na 3. piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

306 000 zł49 m² 6 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! M arzysz o własnym kącie w centrum miasta, w którym każdy z domowników znajdzie miejsce dla siebie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

497 640 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Libiąż

Libiąż,małopolskie

310 000 zł57 m² 5 395,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opis nieruchomości Do sprzedania 57,5m.kw., ładne, widokowe, mieszkanie 2- pokojowe z balkonem na Os. Flagówka. Blisko Szkoła Podstawowa nr 4. Mieszkanie w dobrym standardzie, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

233 000 zł31 m² 7 516,13 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Retkini. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z oddzielną kuchnią o powierzchni 45 m, usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 719 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie w Krakowie z ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacją, - gotowe do wprowadzenia! Lokalizacja? Kraków, ul. Ostatnia. 6. piętro, nowoczesny blok z 2016 roku. 47,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

235 000 zł48 m² 4 851,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Wojska Polskiego, wałcz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,44 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe do wprowadzenia. Nieruchomość jest dobrze położne - widok z okien na drzewa i park zieleni. Ogrzewanie miejska. Doskonała lokalizacja niska ocieplona zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

879 253 zł53 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie 45m2 w lubianej i prestiżowej części Pragi Południe - na Saskiej Kępie przy ulicy Niekłańskiej rozkład : Pokoje 19m2 oraz 9m2,kuchnia 9m2, łazienka 3m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

609 615 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 65,55 m2 | Felin - Lublin Nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m2, położone na siódmym piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł41 m² 12 864,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

MS Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41,12 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą przy ul. Potokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

552 512 zł57 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,31 m2 na parterze 2 piętrowej kamienicy na Psim Polu - Kleczków, przy ul. Rychtalskiej - 2,2 km do Rynku! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł60 m² 9 473,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Twój agent nieruchomości prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,17 m , położone w samym sercu Rzeszowa, przy ul. Dąbrowskiego. Lokalizacja: 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku zlokalizowanego na ul. Jagiellońskiej w Kielcach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł46 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ursus niedźwiadek - super lokalizacja! Mieszkanie dwustronne! częściowo do remontu ale odświeżone - co daje możliwość własnej aranżacji według potrzeb nowego właściciela. Metraże pokoi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

655 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 z przynależnymi dwoma miejscami postojowymi. Mieszkanie znajdującej się w południowej części Rzeszowa na osiedlu Biała. 1. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł38 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo,Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , usytuowanego na 2. piętrze w pięknie położonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 648 163 zł61 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij