dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

496 508 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł44 m² 14 886,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie z widokiem na Odrę. 2 pokoje | 44 m | Wrocław, ul. Cybulskiego 7 Nie każde mieszkanie ma widok, który zatrzymuje. To ma. Słońce odbijające się w Odrze, cisza mimo centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł45 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Potencjał Inwestycyjny! 2 pokoje przy Parku Reagana | Jagiellońska Wstęp: marzysz o zamieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku, gdzie morze i park masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

760 760 zł39 m² 19 487 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się w Centrum miasta, w sąsiedztwie rzeki! Opiekunka nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

405 522 zł35 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Trójstronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Wietrzna , Krzyki, wrocław Adres: ul. Wietrzna 4. piętro (ostatnie), budynek z cegły z 1998 roku Powierzchnia: 37 m - taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł46 m² 11 935 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Polecam pięknie doświetlone, ciepłe mieszkanie. Położone w 1,5 km od rynku w ścisłym centrum. Z idealnym dojazdem do wszystkich części Wrocławia. Super jako inwestycja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

1 740 000 zł81 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

399 000 zł47 m² 8 412,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Herbowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (21 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (16,55 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

570 000 zł48 m² 11 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w niskim bloku z windą przy ulicy Zygmunta Augusta. W skład nieruchomości zaliczamy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

883 804 zł48 m² 18 409 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. *rezerwacja* Zadzwoń i zapytaj o alternatywę Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w samym centrum Wrocławia. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

540 000 zł82 m² 6 816,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,14m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Niecałej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon (20 m2), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

543 305 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł116 m² 24 898,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nowa cen! Przestronny, dwupoziomowy penthouse z tarasem i dwiema loggiami | Wola Nowoczesny, starannie wykończony apartament o powierzchni 117 m , położony na 9. i 10. kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

348 000 zł30 m² 11 725,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas. Na sprzedaż jasna i ciepła kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku z 2 windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

407 000 zł57 m² 7 168,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament- osiedle nova Różana, stalowa Wola Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsprzedaży apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu nova Różana w Stalowej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Bydgoszczy. Lokal przeszedł kompleksowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Funkcjonalne zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Lokalizacja - centrum Piaskowej Góry, przed budynkiem parking, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnobrzeg,podkarpackie

479 000 zł74 m² 6 447,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: mieszkanie o powierzchni 74,29m2 z ogrodem 81m2, mieszczące się na parterze w zabudowie szeregowej. Całe osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

645 746 zł53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

545 000 zł50 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego 13. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie na Sadybie | Dwustronne | Bez windy Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Luboń,wielkopolskie

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35m , które mieści się na czwartym piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu zlokalizowanym w Luboniu przy ul. Wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

394 944 zł41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł116 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Przytulny segment z ogrodem - oaza spokoju blisko miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 116m , położonego w spokojnej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, z komórką lokatorską; miejsce postojowe opcjonalnie. Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecam funkcjonalne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

982 080 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Karola Bunscha w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 59,52 m . Układ: 3 pokoje. Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kępno

Kępno,wielkopolskie

429 000 zł65 m² 6 630,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Kępno! Na sprzedaż oferujemy jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,70 m , zlokalizowane w samym centrum Kępna. To idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kempingowa

Gdańsk,pomorskie

405 691 zł36 m² 11 316,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatni apartament Z balkonem, 7 minut do plaży Gdańsk | Wyspa Sobieszewska | 35,82 m | 1. piętro | 2 pokoje | Balkon | Stan deweloperski | 2 Sauny dla mieszkańców | roi 29,64% w 3 lata |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny, który idealnie sprawdzi się zarówno jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, lub jako prywatne miejsce wypoczynku, gwarantujące relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Polecam na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na IV piętrze w apartamentowcu z windą. Znakomite jako: * inwestycja pod wynajem * do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 400 000 zł38 m² 36 851,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - zakopane Bachledzki Resort - Budynek usługowo-hotelowy Czterokondygnacyjny obiekt w stylu góralskim to prawdziwa perła architektoniczna, harmonijnie łącząca dziedzictwo Podhala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Becka

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł136 m² 27 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament na Woli Justowskiej - elegancja, przestrzeń i wyjątkowy klimat. Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących luksus, styl i komfort życia w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania 42m2 znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80;. Mieszkanie dwustronne- okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł18 m² 16 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 18,5 m, położone w kamienicy przy Placu Kościuszki. Idealne dla singla lub inwestora poszukującego lokalu pod wynajem. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

939 000 zł86 m² 10 918,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż unikalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 86 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z 2017 roku - inwestycja 18 36 realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

1 220 000 zł61 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż Gdynia, kamienna Góra, ul. Ignacego Krasickiego. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o bardzo przejrzystym i jasnym układzie pomieszczeń. Zachwyca spójnością stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

925 000 zł62 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej części Sopotu, z szybkim dostępem do centrum i bliskością terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! mieszkanie Mieszkanie dwustronne,.