dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż - ul. Kosynierów Gdyńskich #twojaprzyszloscmaswojadres Przytulna kawalerka na ul. Kosynierów Gdyńskich wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 119 640 zł49 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

710 000 zł57 m² 12 544,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle atrakcyjnego mieszkania z widokiem na las na Os. Batorego (piątkowo)! Lokal o powierzchni ok. 53m2 znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 33m2 na parterze z małym ogródkiem w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul Al. 29 listopada. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 631 275 zł51 m² 31 892 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 100 zł48 m² 9 336,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w doskonałej lokalizacji - w samym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Opola na Wyspie Pasieka. Mieszkanie składa się z 3 Pokoi, kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Tarnowskie Góry,śląskie

465 000 zł72 m² 6 424,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami - Tarnowskie Góry, stare Tarnowice, ul. Szwedzka 7a Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymczaka

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł51 m² 14 683,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiamy ofertę sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2, zlokalizowanego na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku przy ul. Szymczaka 5 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

589 000 zł48 m² 12 392,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu gotowiec inwestycyjny w Śródmieściu. Rozkład: 1. lokal 2 pokojowy 28,10m2 2. lokal 1 pokojowy 17,60m2 Całkowity metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

867 000 zł62 m² 13 983,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Anny Szwed-Śniadowskiej (podgórze, kliny). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie i pozwala na wprowadzenie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł50 m² 7 995,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,90 m2 przy ul. Korczaka w Rzeszowie na osiedlu Kmity. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, co stwarza możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł23 m² 17 416 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: kawalerka inwestycyjna z balkonem i piwnicą | Wrocław, ul. Prosta | 22,91 m Opis mieszkania: prezentowana nieruchomość to kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 724 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na pięknym Osiedle Skorosze X-BIS przy ulicy Skoroszewskiej 5A. Lokal mieści na 2.piętrze w 5. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mników

Mników,małopolskie

550 000 zł61 m² 9 029,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: połowa domu w zabudowie bliźniaczej - 60,91 m z ogrodem i miejscami parkingowymi Odbiór nieruchomości marzec 2026 Mników, gm. Liszki - 15 min od Krakowa Cena: 550 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

749 000 zł46 m² 16 233,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: atuty lokalizacji Sopot Przylesie: - spokojna, zielona okolica u podnóża lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - zaledwie kilka minut do centrum Sopotu i plaża - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Macierzysz,mazowieckie

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Macierzysz, 3 poziomy, 4 pokoje, garaż, piwnica - komfort i spokój tuż pod Warszawą. : atuty Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł53 m² 20 320,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo piękna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! Jest to dodatkowa ekstra powierzchnia użytkowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł42 m² 19 880,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta bezpośrednia bez prowizji (eng below) Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Woli (młynów). Nowocześnie urządzone, dobrze doświetlone, z pięknym widokiem na panoramę centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Żyrardów,mazowieckie

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie z całym wyposażeniem. Wymieniona została całka hydraulika i elektryka. Dwa pokoje , oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

1 099 000 zł93 m² 11 817,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90,04 m , idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i funkcjonalność. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

970 500 zł53 m² 18 235,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,22 m2 przy ulicy Wojska Polskiego nr 2 w Świnoujściu (nowoczesny i bezpieczny budynek Platan Tower). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilcza

Kraków,małopolskie

940 000 zł64 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + taras >10 m | 64,0 m | Bronowice | gotowe, bez prowizji i bez pcc Szukasz gotowego mieszkania, które obejrzysz od razu, bez czekania? To jest to. 64,0 m sensownie rozplanowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł54 m² 4 393,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 (54,40 m2) ul. Śląska kuchnia Z oknem, duży balkon oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży zadbane i funkcjonalne mieszkanie M 4 ( 54,40 m2) usytuowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

652 500 zł75 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skoczów, nowa inwestycja, osiedle stylove, mieszkania Z rekuperacją I pompą ciepła renomowanej firmy mitsubishi mieszkanie z dużym tarasem I balkonem! lokal D 2: - na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

498 078 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I 498 078 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

441 700 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,17m z balkonem, położone na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

733 269 zł61 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na parterze w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku przy ulicy Kiedrowskiego Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 297 033 zł64 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł42 m² 5 627,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biały Kamień/2pokoje/do wprowadzenia na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,47 ,użytkowej .Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko dwa mieszkania na klatce! Klimatyzacja w mieszkaniu. Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 45,40 m2 na zamkniętym osiedlu Lokum di Trevi. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnowskie Góry,śląskie

749 000 zł72 m² 10 395,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w centrum Tarnowskich Gór? Mamy dla Ciebie apartament o powierzchni użytkowej 72,05 m , który łączy nowoczesny design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 684,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Tylko Treraz cena 499.000zł stan deweloperski! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

1 372 000 zł69 m² 25 575 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament wtulony W brzeg morza Porto Mare | Nadmorska lokalizacja | Widok na wodę | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: w pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży w Darłowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł25 m² 23 190,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Stare Miasto. Do sprzedaży mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

625 000 zł42 m² 14 881 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - ul. Bojki, kraków P rzytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,9 m z balkonem 3,9 m , wyposażone na 4. piętrze (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

499 000 zł44 m² 11 369,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 43,89 m , położone na ostatnim - 3. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku zrealizowanym przez dewelopera hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł47 m² 23 383 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w zabytkowej kamienicy przy ul. Mikołaja Zyblikiewicza w Krakowie (dzielnica Stare Miasto). Ogromnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

290 000 zł40 m² 7 255,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe w atrakcyjnej cenie 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świdnicy. Podstawowe informacje: lokalizacja: świdnica, centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

821 273 zł41 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,27 m2 zlokalizowane na 9 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.