dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia. Oddzielne wejście, 2 miejsca postojowe oraz ogródek ok. 100 m2. salon z aneksem kuchennym - 30,00 m2 pokój - 10,50 m2 pokój - 11,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł67 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 duże pokoje, w centrum Bydgoszczy! Mieszkanie na IV piętrze w bloku z 1980, położone jest na Okolu. Wnętrze to 3 pokoje w tym salon z wyjściem na zadaszony i słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

596 969 zł53 m² 11 263,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja na osiedlu lekarzy! 3 pokoje! Ostatnie na piętrze - ( reszta mieszkań została już tylko na parterze z ogródkami) Apartamenty o najwyższym współczynniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł65 m² 15 207,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bukowińska, 3 pokoje z loggią przy stacji metra Wilanowska! Tylko u nas! Do dyspozycji nowego właściciela jest: - pokój dzienny z aneksem kuchennym -19 m2 - 2 dodatkowe pokoje- 22,4 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł65 m² 10 304,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, świetnie skomunikowanej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej! Dwustronny układ (północ-południe) zapewnia doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

434 000 zł49 m² 8 785,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,4 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Prawobrzeża Szczecin, os. Bukowe. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł63 m² 15 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Lazurowa 168. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 63,19 m . - piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szeroka

Białystok,podlaskie

409 000 zł45 m² 9 088,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie na poddaszu, dwupoziomowe, wysoki Stoczek ul. Szeroka, białystok Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku z początku lat 2000 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

676 456 zł47 m² 14 253,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w północnej części Krakowa, lokalizacja Górka narodowa/prądnik Biały. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 039 000 zł61 m² 17 032,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz zadbanego I przestronnego mieszkania, idealnego dla pary W centrum wrzeszcza? idealnie trafiłeś! uwaga: w mieszkaniu w łatwy sposób można zagospodarować 3 pokój! atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

412 360 zł34 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przestronne 1 pok mieszkanie 8 km do centrum z balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 300 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie w centrum Piastowa, o pow. 47 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie rozkładowe, narożne (zachód, północ), w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na 3. piętrze zadbanego budynku. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

865 712 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice system płatności 20/80 Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rzeszów,podkarpackie

572 000 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.43,71 m położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Dąbrówki. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Poznań,wielkopolskie

405 000 zł35 m² 11 473,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży dużą komfortową kawalerkę, położoną na zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

329 000 zł56 m² 5 835,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna okazja! super cena! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, położone na parterze zadbanej kamienicy w centrum Stargardu. Nieruchomość w stanie do niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 248 000 zł74 m² 16 864,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 9. piętrze w doskonale utrzymanym budynku z nowymi windami. Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

619 950 zł54 m² 11 442,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości dostępne są przystanki komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości można korzystać z licznych terenów spacerowych, takich jak Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m z balkonem i miejscem garażowym, położone na 5. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Stegna,pomorskie

774 000 zł36 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament 36 m na 1. piętrze w luksusowej inwestycji Bursztynowe Apartamenty - Stegna Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny apartament położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł47 m² 7 014,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Szwederowie - parter, niski blok! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m , położone na parterze niskiego bloku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Jaworzno,śląskie

389 000 zł64 m² 6 068,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Jaworzno , ul. Tuwima, 64 m Rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje kuchnia z jadalnią łazienka i oddzielne wc przedpokój przynależna piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

728 000 zł46 m² 15 826,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania położonego w samym sercu Gdańska Przymorze, przy ulicy Kołobrzeskiej 42. To wyjątkowa okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

175 000 zł32 m² 5 417,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

450 000 zł50 m² 9 261,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic zwm. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

449 000 zł48 m² 9 263,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Luksusowe 3 Pokoje Mieszkanie | Piła, os. Górne | 2. Piętro Dwa Prywatne Miejsca Parkingowe Naprzeciwko Wejścia do Klatki na parkingu za szlabanem Piła, ul. Wojska Polskiego Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

315 000 zł53 m² 5 944,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia otwartej kuchni o powierzchni 52,99m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż do własnej aranżacji o pow. 63m2 w Gdyni na Obłużu w dogodnej lokalizacji. Oferta idealna dla osób ceniących przestrzeń i bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł74 m² 13 481,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dostępnych ponad 140 dostępnych mieszkań - Wrocław Stare Miasto Oferta deweloperska- bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami - 74,01m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

1 325 250 zł86 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe do wejścia! wola duchacka! Posiadamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 ,5 m2 na ul. Łużyckiej - dzielnica Wola Duchacka. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

479 000 zł66 m² 7 257,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: osiedle Malinka, opole Cena: 479 000 zł Powierzchnia: 61,87 m Piętro: 3 (blok z windą) Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł40 m² 10 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dobrej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne, stylowo urządzone mieszkanie, w cenie garaż! Ustawne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

755 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, z projektem. Mieszkanie znajduje się na ul. Kolberga. Apartament ma 3 pokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł49 m² 9 126 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, po generalnym remoncie! To świetna propozycja dla osób, które marzą o nowym, świeżym wnętrzu, ale nie chcą przechodzić przez trudy remontu. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł68 m² 18 762,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

729 767 zł65 m² 11 310,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji brak podatku pcc bezpośrednio od dewelopera Poznań, jeżyce 1 piętro, 3 pokoje Powierzchnia: 64,52m2 Cena: 752 647 zł Cena za m : 11 665,34 pln/m2 Oddanie do użytku: III kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Złotoryja,dolnośląskie

183 000 zł56 m² 3 273,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się ze sporego pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.