dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m znajdujące się na 1 pietrze Kamienicy, położone w ścisłym centrum Nowogardu przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

519 650 zł50 m² 10 393 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł50 m² 11 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jacka Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, usytuowane jest 1 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

672 300 zł77 m² 8 690,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Żory,śląskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , składające się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wszystko zostało odnowione nowe podłogi, gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

545 000 zł67 m² 8 134,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lucerny

Kręczki,mazowieckie

355 000 zł38 m² 9 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem kawalerki na sprzedaż w miejscowości Kręczki przy ulicy Lucerny na zamkniętym osiedlu "villa Campina". Lokalizacja: 10 minut jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

760 000 zł63 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63,34 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej. Atuty mieszkania: mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

795 000 zł65 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

555 000 zł79 m² 7 025,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Rumi - ul. Jałowcowa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania położonego w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Opole,opolskie

669 000 zł121 m² 5 768,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o dużym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu z własnym ogrodem i prywatnym parkingiem, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł68 m² 9 286,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe (67,73 m ) z widokiem na Park Żeromskiego, położone w sercu szczecińskiego Starego Miasta. Mieszkanie: zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł58 m² 17 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doskonałe miejsce do życia lub na wynajem Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Malczewskiego w zadbanym i ogrodzonym budynku z lat 50-tych z dostępem do zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Wzgórzu

Pępowo,pomorskie

829 000 zł127 m² 6 535,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126,84 m , z garażem i przestronnym ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części Pępowa - zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł56 m² 12 010,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m2, które znajduję się w dobrze skomunikowanej części Warszawy - mokotów/stegny, przy ulicy Czarnomorskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Grójec,mazowieckie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m , położone w spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, przy ulicy Zdrojowej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

556 223 zł53 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

615 139 zł51 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w spokojnej, zielonej okolicy. Funkcjonalne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Opole,opolskie

450 000 zł57 m² 8 362,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,4 m , położonego w Opolu Zaodrze. Najważniejsze atuty: trzy ustawne pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rosnowo

Rosnowo,zachodniopomorskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

428 997 zł49 m² 8 744,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Proletariacka, białystok Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w centrum miasta. Budynek znajduje się w spokojnym otoczeniu z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł53 m² 7 685,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z oferta wyjątkowej nieruchomości. Co ją wyróżnia na rynku? Lokalizacja w samym sercu miasta, widok na park, generalny remont oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

569 000 zł53 m² 10 784,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję przestronne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 52,76 m2, położone na pierwszym piętrze budynku z 2017 roku w spokojnej części Redy - Betlejem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł46 m² 11 942,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Teraz niższa cena! cena przed promocją 574165zł Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na wschód oraz północ, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł158 m² 8 797,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Naramowicach .Teren nieruchomości monitorowany i ogrodzony. Przystanek autobusowy ok 100 m , tramwajowy ok 300.Tereny zielone w okolicy /Żurawiniec/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

319 000 zł22 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

600 M do morza 300 do centrum Parking na terenie przynależnym do budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Wilgi

Kraków,małopolskie

670 000 zł41 m² 16 445,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis 39,2 m2 Dwupokojowe mieszkanie do wilgi 20, na I piętrze mieszkanie w pełni wykończone, sprzedawane z wyposażeniem, duży balkon z widokiem na teren zielony, bez możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

126 800 zł42 m² 2 997,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Ząbkowice. 2 pokoje 3/3 piętro Budynek po termomodernizacji 42,3 m2 + komórka, która znajduje się na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka w cichej okolicy, dużo zieleni. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lecha

Poznań,wielkopolskie

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą! Na sprzedaż Polecam komfortowe , funkcjonalne i Bardzo atrakcyjne mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

185 000 zł46 m² 3 994,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja okien na południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

455 000 zł44 m² 10 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem po kapitalnym remoncie - Granowo k. Grodziska Wielkopolskiego Opis mieszkania Lokal o powierzchni użytkowej 43,78 znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 270 000 zł81 m² 15 679 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z klimatem w zabytkowej kamienicy Gdańsk Aniołki, ul. Chodowieckiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

269 900 zł29 m² 9 310,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje przestronną kawalerkę w doskonałej lokalizacji w Kielcach. Na sprzedaż oferujemy dwustronną kawalerkę o powierzchni 28,99 m, zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

689 291 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - gotowe jeszcze W 2025 roku | wrocław, popowice | bez prowizji | świetna lokalizacja I doskonała komunikacja Z całym miastem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

334 000 zł48 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio po remoncie 48m2 3poloje parter Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, i wc. Mieszkanie z balkonem i piwnicą. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plebiscytowa

Opole,opolskie

470 000 zł47 m² 9 917,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,39 m , położone w doskonałej lokalizacji na rogu ulic Plebiscytowej i Ozimskiej, w sąsiedztwie Sądu Rejonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

527 647 zł42 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł51 m² 17 878,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| widne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Lokal jest położony na 1 piętrze, w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie posiada balkon dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł64 m² 8 607,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji - blisko Centrum. 3 pokoje 1 piętro blisko centrum spokojna okolica dostępne od zaraz Czy można pogodzić dobrą.