dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

470 436 zł48 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na parterze z ogródkiem o powierzchni 47,76 m2 przy ulicy Jaspisowej w Rzeszowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wybickiego

Lębork,pomorskie

479 999 zł62 m² 7 692,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu bardzo klimatyczne, 3- pokojowego mieszkanie z garażem i ogródkiem, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa Górnicza,śląskie

257 000 zł45 m² 5 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej - Centrum przy ul. Cieplaka. Lokalizacja przy ul. Cieplaka oferuje mieszkańcom bliskość centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

641 900 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

484 000 zł48 m² 10 020,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48.30 m2 położone na szóstym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Blok usytuowany jest na zielonym, spokojnym osiedlu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

667 755 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" klimatyzacja W cenie mieszkania - oferta specjalna ważna do 31.12.2025r. please scroll down for english version. II etap inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowicza

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł46 m² 13 952 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z tarasem o powierzchni aż 36 m2 we Wrzeszczu - przestrzeń, która odróżnia ofertę od typowych mieszkań w okolicy. Opis nieruchomości: układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

699 900 zł46 m² 15 192,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe z ogrodem! Atuty Nieruchomości: cicha i spokojna okolica pełna baza handlowo - usługowa mieszkanie do własnej aranżacji szybkie wydanie taras i ogród przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

671 880 zł40 m² 16 797 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: wysokość mieszkania 3 metry wygodny korytarz W mieszkaniu zaplanowano: - salon z aneksem kuchennym (ok.18mkw) z wyjściem na narożny ogródek (powierzchnia 67mkw), - sypialnię (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł67 m² 21 516,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy, luksusowy apartament W stylu japandi W sąsiedztwie rezerwatu przyrody Bardzo wysoki standard wykończenia | Garaż | Duży funkcjonalny balkon | Zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł40 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie, położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku przy ul. Grudziądzkiej w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze z windą i jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 348 zł32 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rząska,małopolskie

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję czteropokojowe mieszkanie w Rząsce w kameralnym dwukondygnacyjnym segmencie. Lokal o pow. 68 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym - 21,13 m2trzech osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

777 495 zł57 m² 13 640,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk 57 m2! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Na sprzedaż przestronne 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przytulna kawalerka w Sopocie z widokiem na las! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku w spokojnej dzielnicy Sopot Brodwino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

517 000 zł59 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 58,75 m z balkonem | Zenit Archicom Widzew | ul. Widzewska 40a Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m w nowej inwestycji Zenit Archicom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

325 297 zł44 m² 7 373 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny Mieszkanie na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 44,12 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

480 000 zł44 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

380 000 zł44 m² 8 736 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone na 3 piętrze, w bloku z cegły , przy ulicy Boboli. Istnieje możliwość aranżacji na 3 pokoje. Przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

651 281 zł48 m² 13 699,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

628 050 zł79 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie w bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Bez pośredników. Oszczędzasz min. 8 000! Przestronne, jasne mieszkanie w centrum. Trzy pokoje, osobna kuchnia. Kominek i drewniane podłogi tworzą wyjątkowy klimat. Dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

880 000 zł93 m² 9 462,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 93 m , położone w zielonej, cichej i bezpiecznej okolicy za Politechniką, przy ul. Kossaka. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Cieśle,wielkopolskie

320 000 zł54 m² 5 981,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I balkonem | cieśle, k. Rogoźna | 53,5 M 2 | nie wymaga wkładu własnego nowe formy reklamy - wyprzedzamy standardy: 1. Wirtualny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł63 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle Lake Park położone na pograniczu Ursynowa oraz Mokotowa to jedno z najbardziej przyjemnych miejsc do życia w Warszawie. Przyjazny klimat z licznymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,94m2. Nieruchomość położona jest blisko centrum miasta przy ulicy Kusocińskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł85 m² 15 916,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Wysokie, przestronne mieszkanie w zabytkowej, przedwojennej kamienicy. Idealna lokalizacja - tuż przy Dworcu Wileńskim, metro, autobusy, tramwaje, kolej. Zalety: + zabytkowa, częściowo odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

830 000 zł87 m² 9 551,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry, nazywam się i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuckiego

Kraków,małopolskie

600 000 zł19 m² 31 578,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nie szukaj dalej - oferta dostępna wyłącznie w realdom. Unikalna kawalerka z balkonem i antresolą w prestiżowej lokalizacji! lokalizacja Stare Dębniki, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

336 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, niedaleko Wzgórza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wyszewo

Wyszewo,zachodniopomorskie

365 000 zł82 m² 4 473,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne mieszkanie z dużym ogrodem i garażem | Wyszewo | Gmina Manowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe na Wyszewie - idealne dla rodziny ceniącej spokój i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

605 485 zł73 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł36 m² 7 012,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35,51 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy ul. Powst. Śląskich. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

480 089 zł34 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

509 000 zł32 m² 15 956,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: mieszkanie z widokiem na morze - Sopot, ul. Niepodległości | Idealna inwestycja 8+4 Na sprzedaż mieszkanie do remontu, zlokalizowane na 8. piętrze budynku w sercu Sopotu - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem os. Manhattan, gorzów Wlkp. Marzysz o mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie cenisz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 511,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche, piękne odnowione mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu we Wrocławiu. Posiada duży balkon oraz komórkę lokatorską. Powierzchnia.