dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

357 974 zł35 m² 10 334,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów zakończenie budowy: x 2025 najlepszy układ 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słońskiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł35 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Słońskiego (podgórze, pychowice). Nieruchomość jest do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze 2-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam przytulną kawalerkę na oś XV Lecia ul.Chrobrego 17 B na 4 piętrze ,w 10 piętrowym ocieplonym bloku z windą ,mieszkanie składa się z dużej widnej i ustawnej kuchni,dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł48 m² 8 663,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Słonecznej (os. Jagiellońskie). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 999 zł48 m² 8 298,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty:! Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na parterze budynku. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Kłodzko,dolnośląskie

559 000 zł63 m² 8 936,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kłodzko - osiedle Owcza Góra. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie z garażem w zabudowie szeregowej w cichym i spokojnym osiedlu. Nieruchomość o pow. użytkowej 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł76 m² 15 880,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam piękne, przestronne oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 75,5 m . Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł33 m² 17 216 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 33,40 mkw. Lokal znajduje się na 2. piętrze 12-piętrowego budynku, usytuowanego przy ul. Łukowskiej (praga-Południe). Nieruchomość typu studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! okazja! niski blok II piętro M-5 poznańska oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe (63,80m2 ) z dużym balkonem znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dolne Miasto

Wałcz,zachodniopomorskie

215 000 zł47 m² 4 576,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wałcz, osiedle Dolne Miasto Powierzchnia: 46,98 m Piętro: 3 Cena: 215 000 zł Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł27 m² 15 773,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym teraz za 40 000 zł zamiast 60 000 zł. Oszczędzasz 20 000 zł. Oferta ważna do końca miesiąca. To mieszkanie zaskakuje funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 240 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 254,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe dwa pokoje przy Broniewskiego. Administracyjnie Stare Bielany. Oddzielna kuchnia z oknem, mniejszy pokój w kwadracie, okno na całą ścianę. Większy pokój z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł89 m² 17 980,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament z ogromnym tarasem i widokiem na panoramę Krakowa! ul. Papierni Prądnickich Górka Narodowa. Na sprzedaż oferujemy niezwykle unikatowe mieszkanie o powierzchni 88,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

619 512 zł69 m² 8 986,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty - Niedziela 16.11, godz. 10-14! Wyprzedzamy Black Week - rabaty do 108 000 zł bez prowizji! Przyjdź, zobacz, złap super cenę zanim inni! Nowoczesne mieszkania w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zabrze,śląskie

549 000 zł93 m² 5 880,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Rodzinne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Niski czynsz i świetna lokalizacja! | Zabrze ul. Słowackiego zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

608 061 zł89 m² 6 826,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | 25 min od Centrum | Osobne wc | Opcja na garderobę |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żarnowiecka

Lublin,lubelskie

565 000 zł58 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Zielone osiedle Rury Bonifraterskie, lsm - Wąwóz Rury po sąsiedzku. Parking za szlabanem! Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł41 m² 18 617 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Metro Bemowo I Dwa pokoje I Bemowo I Powstańców Śląskich 85 I Sprzedaż poczuj spokój W mieście To mieszkanie nie jest tylko adresem. To miejsce, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Chrzanów,małopolskie

278 999 zł42 m² 6 675 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem - Chrzanów, ul. 3 maja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 41,8 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

689 998 zł46 m² 14 902,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gdańsk Śródmieście - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem dla mieszkańców. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 50 m zlokalizowane w samym centrum Gdańska - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

623 604 zł35 m² 17 950,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 255 000 zł57 m² 22 052,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 629 000 zł92 m² 17 624,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Czteropokojowy apartament o powierzchni 92,43 m2. Układ idealny dla rodziny z uwagi na 3 niezależne sypialnie, 2 oddzielne łazienki z wc oraz dwa balkony. Położony na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

259 000 zł43 m² 5 981,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy zlokalizowanej w pobliżu centrum miasta- ul. Podgórna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

759 000 zł143 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Niepołomice Cena: 759 000 zł (możliwość zakupu 2 miejsc postojowych po 15 000 zł każde) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Reda,pomorskie

520 000 zł46 m² 11 253 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,21 m2 - częściowo umeblowane - do zamieszkania! Opis: - salon - regal i komoda, - aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem - lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł35 m² 13 296,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja atuty: - słoneczny ogród - Świetna ekspozycja okien - Cicha, zielona okolica - Bardzo jasne mieszkanie, - mnóstwo terenów zielonych, - gotowe do zamieszkania mieszkanie: na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

424 150 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

425 000 zł56 m² 7 616,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytu. Do sprzedania bardzo dobrze nasłonecznione 4 pokojowe mieszkanie w Andrychowie w rejonie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

585 000 zł34 m² 17 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł56 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1970 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 przy ul. Ząbkowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 526,30 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 13 piętrze w 17-piętrowym bloku z windą z 1968 roku zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. Kazimierza Promyka. Blok jest zadbany i czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

| dwupoziomowe | wykończone | przy lesie | cicha okolica | rumia | Oferuję przestronne mieszkanie położone w kameralnym budynku wielorodzinnym przy ul. Jachtowej w Rumi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

489 999 zł53 m² 9 315,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie blisko centrum Wrocławia. Mieści się na 2/6 piętrze z windą w budynku (plomba) z 1989 roku. Sąsiedztwo Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szkolna

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

145 000 zł39 m² 3 749,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zamieszkaj blisko Ogrodów Kapias - 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i balkonem! Lokalizacja: goczałkowice-Zdrój, ul. Szkolna Cena: 145 000 zł Powierzchnia: 38,67 m Typ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

224 000 zł38 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - Polkowice, ul. Ociosowa Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5 m w Polkowicach, zlokalizowane przy ul. Ociosowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz Słoneczne, dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią i 3-ma samodzielnymi pokojami do zamieszkania. tel.Licencja nr 16128 W pełni rozkładowe; do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł33 m² 18 788 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Nieduże ale bardzo wygodne z piwnicą ok. 6 m2. Pokoje z oddzielnymi wejściami z kuchni/korytarza. Większy pokój ma ok. 16 m2, mniejszy ok. 10m2. Świetnie skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sacharowa

Łódź,łódzkie

377 000 zł57 m² 6 580,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe z balkonem, w spokojnym i zielonym miejscu na Widzewie Wschodzie, ul. Sacharowa, blisko terenów zielonych i Lasku Widzewskiego.

Szczegóły ogłoszenia